Şimdi Ara

Windows telefon kullanıcılarına kötü haber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows telefon kullanıcılarına kötü haber

Microsoft, 11 Temmuz 2017 tarihinde Windows Phone 8.1 desteğini sona erdirmiş ve mobil işletim sistemi için güncelleme yayınlamayı bırakmıştı. Yazılım devi şimdi de uygulama mağazasının kapanış tarihini açıkladı.

Ayrıca Bkz.DisplayMate, Pixel 4 XL'in OLED ekranına mümkün olan en yüksek puanı verdi

Microsoft'un destek sayfasında yer alan güncel bilgiye göre Windows Phone 8.1 yüklü telefonlar için Windows Phone Store, 16 Aralık 2019 tarihinde kapanacak. Yani bu tarihten sonra kullanıcılar cihazlarına uygulama indiremeyecekler.

Windows telefon kullanıcılarına kötü haber

Microsoft: Windows 10 Mobile'a geçin

Yüklenmiş olan uygulamalar çalışmaya devam edecek ancak kaldırıldıktan sonra geri yüklemek mümkün olmayacak. Microsoft kullanıcılara cihazlarını Windows 10 Mobile'a yükseltmelerini öneriyor.

Bununla birlikte şirketin 10 Aralık 2019 tarihinde Windows 10 Mobile deseğini de sona erdireceğini hatırlatalım. Ancak uygulama mağazasına erişim bir süre açık kalacak.

Kaynak:https://support.microsoft.com/en-us/windows/support-options-for-nokia-lumia-and-feature-phone-devices-962e507b-6bd3-537b-17fc-47334c840d62

• O kadar kişi Windows cihaz aldı, o alanları mağdur ettiler. Telefon sektörüne gireceğiz diye Nokia'yı içeriden hiç ettiler. Sonuç ne? Pılısını pırtısını toplayıp projeyi iptal edip çekip gidiyorlar. Bu işlerde kendini kabul ettirmek, söz sahibi olmak istiyorsan yıllarca zararı sineye çekeceksin ki bir yere varabilesin. Ama Microsoft'da o sabır yok. Defalarca yaptıkları gibi birkaç sene sonra yeniden telefon sektörüne giriyoruz deyip yine insanları mağdur ederlerse hiç şaşırmam.
    Bir daha Microsoft mobil işletim sistemi işine girer de, bu olanları gördüğü halde o yeni cihazları alacak kişiler olursa o kişiler net aklını kullanmıyordur.
    Yarın Windows 10 mağazasını da kapatırlar. Hala eski olmasına rağmen Android 2.3 için bile mağaza iyi kötü çalışıyor...
    Cidden güzeldi. Arayüzü, uygulama geçişleri, tasarımı her şeyiyle iyiydi ya. Windows 10 Mobile ile gelen yenilikler de çok güzeldi. Neden devam etmediler neden bir türlü uygulama desteği gelmedi anlamıyorum. Şuan bile androiddeki tüm uygulamalar gelecek denilse kesinlikle android yerine windows 10 mobile kullanırım.
  • Direnmeye devam ediyorum.
  • Ulan miki tamda lumia 925 almışken yapılır mı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Mobil kullanıcıları yılda en az 4 kötü haber alıyor kahrından ölmeleri gerek ??

• windows 10 yükleniyor diye biliyorum o cihazlara bir araştırın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

windows 10 yükleniyor diye biliyorum o cihazlara bir araştırın isterseniz.
    evet bakıyorum kaç gündür
    cihaz elime ulaşsın kurmaya çalışacam
  • Özel değilse. Sıfır kutulu falan mı buldunuz, yoksa çok sevdiğiniz için 2. eli direk aldınız mı? Bende hep lumia 1520 istedim ama olmadı işte.
  • Kutulu ama sıfır değil
    Cihaz temiz görünüyor
    Valla daha önce hiç kullanmadım sırf meraktan
    1520 aradım yüksek fiyat vardı alamadım
    930 bulamadığım içinde 925 aldım
    Anneme alıyorum kullanımı rahat olsun diye beğenirsem kendime de alabilirim
    En çok simkart yuva arızasına rastladım her modelde vardı millet nasıl bozuyor anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 6yıl lumia serisi kullandım (2.5yıl lumia 925)bi kulaklık girişi arızası verdi garanti bittikten sonra başka bi sorunla karşılaşmadım bide imkanın varsa kardeşim Windows 8.1de kullan çünkü bayağı bi performans farkı var Windows 10 la arasında

• Yalnız şu Lumia 1520 çok güzel telefon. Hatta yeni çıkan Pixel 4'ten bile çok daha güzel duruyor.

• En basindan beri dedik, microsoftun ipi ile kuyuya inilmez. Her isi boyle, az rekabetle karsilasirsa butun projeyi iptal eder gider, kimi magdur etmis, kimi zarara ugratmis zerre umrunda olmaz.

• Android GO sürümü falan çıkarsalar da kimseyi mağdur etmeyiz deseler.... Ama nerde...

• O kadar kişi Windows cihaz aldı, o alanları mağdur ettiler. Telefon sektörüne gireceğiz diye Nokia'yı içeriden hiç ettiler. Sonuç ne? Pılısını pırtısını toplayıp projeyi iptal edip çekip gidiyorlar. Bu işlerde kendini kabul ettirmek, söz sahibi olmak istiyorsan yıllarca zararı sineye çekeceksin ki bir yere varabilesin. Ama Microsoft'da o sabır yok. Defalarca yaptıkları gibi birkaç sene sonra yeniden telefon sektörüne giriyoruz deyip yine insanları mağdur ederlerse hiç şaşırmam.
    Bir daha Microsoft mobil işletim sistemi işine girer de, bu olanları gördüğü halde o yeni cihazları alacak kişiler olursa o kişiler net aklını kullanmıyordur.
    Yarın Windows 10 mağazasını da kapatırlar. Hala eski olmasına rağmen Android 2.3 için bile mağaza iyi kötü çalışıyor...

• Ben de uzun süre kullandım, 640xl güzel telefondu ama uygulama sıkıntısı var işte. Bir de win10 a tam optimizesi yoktu. kasmalar, donmalar vs.

• Bari mevcut telefonlara android rom verseler. Mahvettiler eldeki telefonları. Namussuzlar

• Lumia cihazlar çok güzeldi adamlar sırf uygulama mağazasından kaybetti olacak iş değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Ulan miki tamda lumia 925 almışken yapılır mı bu
    o kadar söylememize ragmen neden wp çöpünü inatla alıyorsunuz
  • Android çöp, Gugıl desteği erken kesiyor diyenler utansın.

• Windows Phone kullanan kaldı mı ki? Güzelim potansiyeli heba etti Microsoft.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Kral zamanında wp fanboylarla baya tartışmaya girdim
    Tamam sistem eksik arayüz sıkıntılı ama nokia telefonları taş gibiymiş Windows telefon kullanıcılarına kötü haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 17 Ekim 2019; 15:37:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.