Şimdi Ara

Riot’tan karakter tabanlı FPS oyunu: Project A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlk kez League of Legends’ın sınırlarından çıkan ve bambaşka bir kategoride ve hikayede bir oyun ortaya koymaya hazırlanan Riot, Project A adını verdiği oyunu duyurdu. Oyun, iddia edilene göre Overwatch ve Counter Strike arasında bir deneyim sunacak.

LoL evreniyle tamamen ilişkisiz olduğu açıklanan oyun, yakın gelecekteki Dünya üzerinde geçiyor ve karakter, özel yetenekleriyle silahları birleştirerek galip gelmeyi hedefliyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, Black Shark modelleri için JoyUI 11 arayüzünü piyasaya sürdü

Riot’un açıklamasına göre oyunla ilgili olarak daha fazla bilgi önümüzdeki yıl içerisinde paylaşılacak.

• csgo nun skill kullanılan hali resmen. ilginç. daha farklı birşeyler beklerdim.

• Valla habere sevindim ama bu gif bana hiçbir anlam ifade etmedi. Grafik olarak zula-team fortress karışımı olmuş. Gif e göre konuşuyorum tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cs go proları tester olarak bakmışlar csye güzel bi rakip gelebilir videoda teyze hile falan için önlemlerden bahsetmiş Hileden bıkanlar geçer yavaştan güzel olursa oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zulaaaağ altının bittti diye üzülmee
  • Overwatch'tan farkı ne acaba?
  • bu cs klonu animasyonlu fpsler hala tutuyo mu ya?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.