Şimdi Ara

Google Pixel 4'ün ürün kutusu da ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 Ekim tarihinde tanıtılacak Google Pixel 4'ün görüntüleri daha önce internete düşmüştü. Şimdi ise merakla beklenen akıllı telefonun ürün kutusuna ait görüntüler sızdırıldı. Bu sayede cihazın bazı özellikleri ve kutu içeriği hakkında bir takım bilgiler ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Honor 20 Lite ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı
    Reddit'te paylaşılan görseller cihazın 5.7 inç ekran ve 64 GB depolama alanına sahip olacağını gösteriyor. Pixel 4 XL ise daha büyük bir ekran taşıyacak. Ayrıca telefonların hızlı şarj olabilmeleri için 18 W USB-C şarj adaptörü ile geleceklerini belirtelim.

5G versiyonu da olabilir

Google yarın yeni Pixel 4 ve Pixel 4 XL akıllı telefonlarını tanıtacağı bir basın etkinliği düzenleyecek. Ayrıca telefonun 5G özellikli versiyonunun da duyurulacağı söyleniyor. Sadece 1 gün sonra bu yeni Android 10'lu telefonlar hakkında merak edilen tüm detayları öğrenmiş olacağız.

• 5G modeli sanirim Pixel 3a ve 3a XL lerin tanitildigi donem de Pixel 4a Pixel 4a XL lerle beraber Snapdragon 865 ile gelmesi bekleniyor ki malum 5G entegre olarak uretilecek Snapdragon 865 lerde ... Daha rafine olur o tarihlere kadar ...

• türkiyede satılmayacak yine...

• Merak edilen detay mı kaldı ortalık oldu zaten cihaz.

• Şu an Galaxy S9 Plus var bende. Bir daha samsung almam. Bir sonraki telefonum Pixel olabilir.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    sebebinizi öğrenebilir miyim?

• Bu pixel serisini böyle müthiş bir heyecanla bekleyen var mı merak ediyorum? Niye bu kadar haber yapılıyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Şu an Galaxy S9 Plus var bende. Bir daha samsung almam. Bir sonraki telefonum Pixel olabilir.
    Bende birebir aynı durumdaydım ancak sızıntılardaki gibi (3700 pil,12 ve 16 mp eski nesil mercimek kadar sensör,olmayan optik zoom vs) çıkarsa google yazılımla milleti salak yerine koyuyor demektir ki benim nazarımda ölü doğmuş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Bende birebir aynı durumdaydım ancak sızıntılardaki gibi (3700 pil,12 ve 16 mp eski nesil mercimek kadar sensör,olmayan optik zoom vs) çıkarsa google yazılımla milleti salak yerine koyuyor demektir ki benim nazarımda ölü doğmuş olur.

Alıntıları Göster
    Zaten en az bir sene daha beklerim. Belki daha da uzun bir süre. Ama şimdilik kesinlikle yeni bir Samsung düşünmüyorum. Belki Xiaomi, Huawei, hatta Sony

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Bu pixel serisini böyle müthiş bir heyecanla bekleyen var mı merak ediyorum? Niye bu kadar haber yapılıyor anlamış değilim.
    Benim ilk akıllı telefonum Nexus 5'ti. Çok güzel telefondu zaten Pixel serisinden önce Google'ın serisi Nexus'tu.
    Samsung'u da çok severek aldım hatta ön sipariş vermiştim. Ama Samsung'un öncelikle güncelleme politikası can sıkmaya başladı. Iki büyük güncellemeden sonra nanay. Ayrıca arayüz konusunda da eski TouchWiz günlerine geri döndüler. 1 yıl oldu şu One UI arayüzüne geçeli. Hâlâ lag var. Nexus 5te hic lag vs. yaşamamıştım çünkü saf Android.
    Sebeplerim bu. Aslında subjektif sebepler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.