Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin Geliştiricisi; Multiplayer Modu, Switch Sürümü ve Mikro Ödemeler Hakkında Konuştu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    John Mamais (CD Projekt Red’in Krakow ofis başkanı) Avustralya PAX etkinliğinde, şirketin en sonunda birden çok AAA oyunu aynı anda yapabilecek kadar büyüdüğünü söyledi.

Bunlardan birinin çok oyuncu odaklı Cyberpunk ya da yeni bir Witcher veya tamamen farklı bir IP olabileceğini belirtti. Şirketin bu konu hakkında henüz kesin bir kararı yok.

Cyberpunk 2077, PS5’in çıkışından birkaç ay önce yani Nisan 2020’de oyun severlerle buluşuyor. Yeni jenerasyon Xbox'ların da çıkış tarihi 2020’nin son çeyreği. Mamais Cyberpunk 2077’nin bu konsollara göre geliştirilip geliştirilmediği hakkında herhangi bir bilgi vermedi, ancak daha güçlü sistemlerin CD Projekt Red'e yeni ve heyecan verici fırsatlar sağlayacağını söyledi.

Oyunu yayınladıktan sonra mikro ödeme düşüncesinin iyi olmadığını söylüyor Mamais. “Eğer herkes nefret ediyorsa müşterilerimizin iyi niyetini neden suistimal edelim?”
    Witcher 3’te yapılan ücretli ve ücretsiz DLC’lerin Cyberpunk’a da gelebileceğini, ama şirketin bunu konuşmadığını söyledi.

Oyunun Switch sürümünün gelip gelmeyeceği sorulduğunda ise; “Witcher 3’ün Switch sürümünün geleceğini kim düşünebilirdi? Bekleyip göreceğiz. Ancak büyük ihtimalle gelmeyecek.” 

• "PS5’in çıkışından birkaç ay önce yani Nisan 2020’de oyun severlerle buluşuyor. Yeni jenerasyon Xbox'larında çıkış tarihi 2020’nin son çeyreği." bu malesef hatalı bir bilgi , çünkü ps5 haziran ayında değil o da 2020 yıl sonunda çıkıyor. "holiday 2020" in anlamı Aralık 2020 dir, yani Noel tatili demektir yaz tatili değil.
  • "PS5’in çıkışından birkaç ay önce yani Nisan 2020’de oyun severlerle buluşuyor. Yeni jenerasyon Xbox'larında çıkış tarihi 2020’nin son çeyreği." bu malesef hatalı bir bilgi , çünkü ps5 haziran ayında değil o da 2020 yıl sonunda çıkıyor. "holiday 2020" in anlamı Aralık 2020 dir, yani Noel tatili demektir yaz tatili değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi yazan arkadaş 'birkaç ay' derken 7 ay demek istemiş herhalde :)
  • Switch ve ps4 sahibiyim. 2020 nin en çok beklediğim oyunu şahsen ve the last of us 2 den daha çok bekliyorum. Muhtemel bencede Switch'e gelmez. Ps5 ve yeni xbox'a odaklanırlar. Belki port firmasına yaptırırlarsa olabilir.
  • Birkaç ay önce mı
  • Switch'e gelir zaten downgrade olmuş, vuruş hissi yok, kan yok, 15 senelik oyunlar gibi karakteri göremiyoruz.
  • Yav yapma kurban olsunlar hiç fikir verme bana online hakkında. Bir kez bile deneme amaçlı da olsa girmeyeceğim zaten. Daya gitsin senaryoya. Uğraşma şu saçmalıklarla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Switch ve ps4 sahibiyim. 2020 nin en çok beklediğim oyunu şahsen ve the last of us 2 den daha çok bekliyorum. Muhtemel bencede Switch'e gelmez. Ps5 ve yeni xbox'a odaklanırlar. Belki port firmasına yaptırırlarsa olabilir.

Kanka nasıl TLoU Part 2 ps4 (ya da pro da) oynanırsa Cyberpunk gibi iliklerine kadar RPG bir oyunda pc de oynanır. Şahsen aldım ve pc de pusuda bekliyorum :)
  • quote:

Yav yapma kurban olsunlar hiç fikir verme bana online hakkında. Bir kez bile deneme amaçlı da olsa girmeyeceğim zaten. Daya gitsin senaryoya. Uğraşma şu saçmalıklarla..

Beceriksiz tayfa sizi...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

quote:

Yav yapma kurban olsunlar hiç fikir verme bana online hakkında. Bir kez bile deneme amaçlı da olsa girmeyeceğim zaten. Daya gitsin senaryoya. Uğraşma şu saçmalıklarla..

Beceriksiz tayfa sizi...
    ne biçim adamlar giriyor şu foruma. multiplayer modu oynamayanlara beceriksiz diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRkronos

ne biçim adamlar giriyor şu foruma. multiplayer modu oynamayanlara beceriksiz diyor.

Multiplayer modu oynamayanlara mı ? Yoksa multiplayer ile ilgili her şeye saçmalık ve gereksiz diyenlere mi beceriksiz diyorum ? O ne biçim adamlar son söylediğim kısıma girenler. Bende bir çok oyunun multiplayer kısmını oynamıyorum. Ancak oynayanlar için örneğin bu oyunda olması bir artı olurken benim alıntıladığım kişi hiç koymasalar daha iyi diyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRkronos

Hocam cevap verme. Boş ver konuşsun kendi kendine, he bile deme.
  • Adam hiç bir şey hakkında bilgi vermemiş ki. Ben bilmem patron bilir ayağına yatmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yav yapma kurban olsunlar hiç fikir verme bana online hakkında. Bir kez bile deneme amaçlı da olsa girmeyeceğim zaten. Daya gitsin senaryoya. Uğraşma şu saçmalıklarla..</blockquote>

Beceriksiz tayfa sizi...

Ooo gamepadci reyiz.. Naptın bu günde insanlara hakaret etme limitini doldurdun mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.