Şimdi Ara

Payday 3'ü 2022'den Önce Beklemeyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mayıs 2016'da geliştirildiği resmi olarak duyurulan Payday 3'ün yakın bir zamanda çıkış yapması planlanmıyor.

Starbreeze bugün yayınladığı şirket raporunda, Payday 3'ü 2022-2023 gibi çıkarmayı hedeflediklerini açıkladı.

Starbreeze son zamanlarda mali kayıplar, işten çıkarmalar ve ortaklıkların satılması ile zor bir dönemden geçiyor. Özellikle Overkill's The Walking Dead oyununun iptal edilip satıştan kaldırılmasından sonra büyük bir zarar yaşadılar.

Şirket raporunda belirtilene göre, planlanan yayıncılık anlaşmaları ile 2020'nin ikinci yarısından ve asıl Payday 3 ile mobil oyun Payday: Crime War'dan elde edilecek gelirler ile 2022'nin ilk yarısından itibaren nakit akışında büyük bir artış bekleniyor.

Ek olarak, Starbreeze'in iki şirkete ayrıldığı duyuruldu: Starbreeze Publishing ve Starbreeze Studios. Tüm fikri mülkiyet ve varlıkların çoğu Starbreeze Publishing'e devredildi.

• Bekleniyor muyduki?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • walking dead felaketinden sonra çıkarmasanızda olur

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Payday 3 çok iyi çıkmazsa güzel hikayeli sağlam oynanış iyi grafik bu firma kesin batar.

• Bekleyen var mıydı
  • Bekleyen olduğunu zannetmiyorum. 2. oyuna öyle abartı boyutta dlc çıkardılar ki türü ve hatta oyunu sevenleri bile bezdirdiler. O yüzden bu şirketin yaptığı yapacağı hiç bir oyunla işim olmaz artık.
  • Yapımcısı batmamışmıydı bunun ben gelmez diyordum çokta umrumda değil sevdiğim bir oyun değil
  • 2022'den sonrada beklemem zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReflexAction

walking dead felaketinden sonra çıkarmasanızda olur

Harbiden ya.. Nasıl iğrenç bir şeydi o. Neyse ki hem satıştan kaldırıldı hep yok oldu :) 3-5 yıla seedi falan da kalmaz malum yerlerde insanlık bu oyunu unutur :D
  • Gayette bekleniliyor. Ben çok iyi bir oyun olacağını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.