Şimdi Ara

55TL değerinde Surviving Mars oyunu ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hediye oyun konusunda rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Epic Games bu hafta da popüler sayılabilecek bir yapımı kampanyaya soktu. Surviving Mars bu hafta boyunca ücretsiz olacak.

Surviving Mars neler sunuyor?

2015 yılında piyasaya sürülen Surviving Mars Bulgar stüdyosu Haemimont Games tarafından geliştirilen bir strateji oyunu. Oyunun ana konusu Mars gezegeninde bir koloni kurarak bunu işletebilmek.

Ayrıca Bkz.Disney’den milyar dolarlık Örümcek Adam hamlesi

Asimov ve Clarke'ın klasik bilim kurgusundan esinlenen Surviving Mars oyunu; keşfetmeyi, enerji ağı kurmayı, kaynakları doğru kullanmayı ve büyüme için verimli stratejiler kullanmayı gerektiriyor. Yerleşimci modellemeleri birbirlerini etkileyebilecek şekilde tasarlanmış bu bakımdan kullanırken bunları da göz önüne almanız gerekiyor. Diğer mağazalarda 55TL olan Surviving Mars için pek çok DLC paketi de mevcut.

• Green Planet olmadan 6 saat de end-game e gelip biten bir oyun.

Lakin Green planet DLC ile başından kalkmadan 10 saat temiz oynanır.EGS çöp olmasa güzel fırsat.

• Ben oyunu pek beğenmedim sıkıcı geldi, teknoloji teması pek ilgimi çekmiyor frostpunk daha güzel bana göre :)

edit: Bu yorumu başka konuya atmıştım dh sapıttın gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 12 Ekim 2019; 15:53:1 >
  • Aldıktan sonra ücretsiz olan dlc lerden rastgele aldım diğerleri ücretli hale geldi. green planet alamadım. sizde de böyle miydi ?

• anlaşamıyoruz ?????sanırım tamamen mi ücretsiz yoksa 1 hafta sonra oyuna gg mi diyoruz... ??????

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 liraya almıştım steamden. Bir süre sonra kolonideki personelleri ayarlamaya çalışmaktan ibaret hale geliyor oyun...

• Guzel oyun tavsiye ederim

• beyzade_1905 kullanıcısına yanıt
    1 hafta içerisinde alırsan oyun komple senin.

• Epic game üzerinden aldım lakin oyun hata vermeden beyaz ekranla kapanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.