Şimdi Ara

Xiaomi'den 120Hz ekran ve 5X telefoto kamera özelliğine sahip telefon geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşık ili hafta önce ortaya çıkan sızıntılar, akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin 8K 30 FPS video kaydetme özelliği olan bir model üzerinde çalıştığını ortaya çıkarmıştı. Gelen yeni haberlere göre bu akıllı telefon 120Hz ekran ve 5X telefoto kamera ile gelecek.

Ayrıca Bkz.Amazon Music uygulaması Apple TV platformunda kullanıma sunuldu

Xiaomi telefonu henüz doğrulamış değil

Bu gelişme, Xiaomi'nin şu ana kadar Razer Phone ve Asus ROG Phone II gibi sadece oyun odaklı telefonlarda kullanılan yüksek yenileme hızına sahip bir telefonu piyasaya sürmek için çalıştığını gösteriyor. Yüksek yenileme hızına ek olarak Xiaomi'nin bu cihazda gelişmiş telefoto sensörler sunacağı ve cihazın 50x'e kadar dijital zoom özelliğini destekleyeceği de sızan bigiler arasında.

Gelelim Xiaomi tarafına. Şirket henüz 30 FPS 8K video kaydı yapabilen ve yukarıda saydığımız özellikleri barındıran bir akıllı telefon geliştirdiğini açıklamış değil. Ancak sektöre yakın kaynakların verdiği bilgilere göre şirket, önümüzdeki günlerde bu cihazla ilgili somut bilgiler verecek.

• 8K@30 FPS iyi güzelde;

EIS aktif mi?
    HDR Var mı?

Kesinlikle yok. Zira bunu yapabilecek A13 işlemcisinden başka işlemci yok. Çünkü 8K@30 FPS, HDR veya EIS veya ikisi birden açık kaydedebilen bir cihaz; 4K@60FPS de EIS kapatmaz, HDR kapatmaz...

Sonuç olarak Xiaomi'nin bu cihazından 8K video kesin HDR'siz olacak ve düzgün video için tripoda ihtiyaç duyacak.
  • 8K@30 FPS iyi güzelde;

EIS aktif mi?
    HDR Var mı?

Kesinlikle yok. Zira bunu yapabilecek A13 işlemcisinden başka işlemci yok. Çünkü 8K@30 FPS, HDR veya EIS veya ikisi birden açık kaydedebilen bir cihaz; 4K@60FPS de EIS kapatmaz, HDR kapatmaz...

Sonuç olarak Xiaomi'nin bu cihazından 8K video kesin HDR'siz olacak ve düzgün video için tripoda ihtiyaç duyacak.

• Xiaomi haberlerinden gına geldi. Arkadaş her ay mı yeni telefon haberi olur. Her ay diyorum ayda bazen 2-3 yeni telefon haberi. Çorba oldu ortamı iyice.

• Gına gelen arkadaş ! sana kolay bir çözüm : okuma ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sakın almayın bu telefonu 3 kere ekranı hoporleri dokunmatıgı isık sönsörü yapıldı ama yeni cıyaz veya parası iyade edilmedi en sonunda tüketıcı haklarına bas vuru yapmak zorunda kaldım telefonu aldıgım bunun 14 dunde bu sıkıntılar ıcın garantiye gittı telefonum daha alalı 9 ayda 3 tamir oyuzden bulasmayın derim

• Bekleriz, alamayız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumda bir dil bilgisi uygulaması falan olsa da anlatım bozukluklarını düzeltse yazarken, dh misafirler sadece forumda değil ülkede de misafir galiba, anlatım bozukluğu bozulmuş resmen

cihazı da sanki profesyonel çekim yapan adamlar alacak da iş yapacak, maksat belli, teknoloji üretelim de haber yapalım, MAKSAT REKLAM OLSUN. 3-5 yıl sonra standart orta seviye cihazlarda olacak özelliklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

forumda bir dil bilgisi uygulaması falan olsa da anlatım bozukluklarını düzeltse yazarken, dh misafirler sadece forumda değil ülkede de misafir galiba, anlatım bozukluğu bozulmuş resmen

cihazı da sanki profesyonel çekim yapan adamlar alacak da iş yapacak, maksat belli, teknoloji üretelim de haber yapalım, MAKSAT REKLAM OLSUN. 3-5 yıl sonra standart orta seviye cihazlarda olacak özelliklerdir.
    hahaha aynen
  • Şaomi kankam ben balkonumdan Huawei P30 Pro da olduğu gibi ayı çekmek istiyorum naapcaz bu konuda? :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.