Şimdi Ara

Need for Speed Heat'in Yapımı Tamamlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electronic Arts topluluk yöneticisi Ben Walke, Need for Speed Heat'in Gold statüsüne ulaştığını yani oyunun geliştirme sürecinde asıl bölümün tamamlandığını ve oyunu toplu halde diske basmaya yolladıklarını belirtti.

Ben Walke ayrıca oyundan iki adet kısa oynanış görüntüsü de paylaştı.

Need for Speed Heat 8 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve Origin üzerinden PC için çıkacak. Ön sipariş detaylarına ve duyuru fragmanına aşağıdaki haberden göz atabilirsiniz.

• Nfs mostwanted sonra hiç bi zevk alamıyorum kaç oyun çıktı üstüne ama gel görki çar çöp den geçilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aga bu ne ya emeğe saygı ama bir yere kadar eski nfs serilerine remastered geleydi bari hiç değilse nostalji denir bir kaç kere daha bitirirdik.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bekliyorum payback gibi olursa süper olur .umarım onun kadar zevk alabilirim bu oyundanda

• Pek umutlu değilim artık
  • fren + gaz'a basınca dönülen virajlar ....... gerçekten çok zavallı bir oyun !

• quote:

Orjinalden alıntı: MassiveDeviL

fren + gaz'a basınca dönülen virajlar ....... gerçekten çok zavallı bir oyun !

Öyle deme la :D Çok geç keşvetmiştim ben bunu :D Hep deli gibi X e basıp el freni ile dönerdim.. Online da en önde akarken bi virajda sincap gibi yanımdan geçip bana zor yutturan bi arkadaşı görünce aga dedim başka bi mevzu var :D
  • NFS Hot Pursuit de dahil sonraki NFS’lerden hiç zevk alamadım. Bu oyundan da beklentim yok.
  • Bu türün en iyisi forzadır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

Bu türün en iyisi forzadır

Forza değilde Forza Horizon diyelim..
  • Koskoca serinin geldiği hale bak biz oyunun gelişmesini beklerken adamlar mobil oyuna(asphalt) özeniyorlar forza horizon serisi ps4 e çıksa eminim kimse bu çöp nfs oyunlarını almaz ps4 ayakta tutuyor nfs serisini
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReflexAction

Koskoca serinin geldiği hale bak biz oyunun gelişmesini beklerken adamlar mobil oyuna(asphalt) özeniyorlar forza horizon serisi ps4 e çıksa eminim kimse bu çöp nfs oyunlarını almaz ps4 ayakta tutuyor nfs serisini

Almaz tabii hocam. Horizon 4 ps4e çıksa ben GTS bile açmam konsolda. Driveclub'ı da silerim herhal emin değilim :)
  • Aşırı kötü gözüküyor oyun %90 patlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.