Şimdi Ara

Ubisoft Rayman, Far Cry Blood Dragon ve Watch Dogs Animasyon Dizileri Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
46
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubisoft bazı popüler serilerini animasyon dizilerine uyarlamayı planlıyor.

The Hollywood Reporter'ın özel haberine göre Ubisoft Rayman, Hungry Shark, Watch Dogs ve Far Cry 3 genişlemesi Blood Dragon'ı temel alacak animasyon dizileri üzerinde çalışıyor.

Bunlardan Rayman, Hungry Shark ve Watch Dogs aile dostu, 8-12 yaş arası çocuk kitleyi hedef alan animasyon dizileri olacak. Siber gizem olarak tanımlanan Watch Dogs dizisinin konsept çiziminde Ada Lovelace ortaokul koridorunda duran genç bir kız var ve hacker formu zeminde yansıyor.

Blood Dragon'ı temel alacak animasyon dizisi, Netflix'in Castlevania ve yakında gelecek Devil May Cry animasyon dizilerinden sorumlu Adi Shankar'a emanet. Başlık Captain Laserhawk: A Blood Dragon Vibe olarak belirlenmiş ve hedef aldığı kitle genç yetişkinler.

Ubisoft ayrıca korsan temalı açık dünya aksiyon oyunu Skull & Bones'u temel alacak live-action televizyon dizisi ve Jessica Chastain ile Jake Gyllenhaal'un rol alacağı The Division filmi üzerinde de çalışıyor.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Vibe 

Watch Dogs 

Hungry Shark 

• Blood Dragon çöp.. Ne hikaye ne dizi tutar da Watch Dogs ilk oyunun hikayeyi dizi yapsalar güzel olurdu DEDİĞİM an posteri gördüm, geri alıyorum çocuk adam. O ney la :(
  • Far Cry serisinin hikayeleri biraz kitap okuyan herkese aşırı saçma, uçuk gelir zaten. Blood Dragon direkt saçma olma iddiasındaki bir oyun olduğundan bence en güzel, en zevkli Far Cry'dı. Silahlar, mekanlar ve hikayeyi sevmiştim.
  • Blood dragon ubisoftun en underrated oyunudur. Çöp diyenlere bakmayın siz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rex (POWER) Colt yoksa hiç gelmesin o Blood Dragon animasyonu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.