Şimdi Ara

MediEvil Remake – 1998 vs. 2019 Oynanış Karşılaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PlayStation Blog, 1998'de çıkan orijinal MediEvil ile bu yıl çıkacak remake MediEvil'ın oynanışının karşılaştırıldığı 33 dakika uzunluğunda bir video paylaştı.

MediEvil remake 25 Ekim'de PlayStation 4 için Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacak. Oyunun demosu PlayStation Store'da ulaşılabilir durumda.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Niyeyse hiç sarmadı. Karakter odun gibi. Kılıç sallaması felaket.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü görünüyor.
  • Şuanki fiyat bu oyun için fazla. Indirim gibi, o da eskileri yad etmek için alacağim. O zamana kadar olmasa da olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metal Gear Solid 1
    Resident Evil 3
    Legacy of Kain: Soul Reaver
    Silent Hill 1
    Dino Crisis 1-2
    Parasite Eve 1-2
    Vagrant Story

Söz konusu PS1 kuşağı ise, bu oyunlar dururken, saçma sapan Spyro, Crash, Medievil gibi oyunları Remake yapmaları resmen hakarettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90’larda severek oynamış olsak da günümüz için yetersiz bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bazı oyunlar çabuk maziye karışıyor.
  • re2 remake'i gördükten sonra parasite eve remake nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyor insan. keşke square yapsa da oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözükmezadam -- 8 Ekim 2019; 9:11:35 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Demo aürümü harikaydı.
  • Ben hala bu oyunu remake olarak oynayacağıma inanamıyorum, medievil in bendeki yeri diğer bütün oyunlardan ayrıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

Metal Gear Solid 1
    Resident Evil 3
    Legacy of Kain: Soul Reaver
    Silent Hill 1
    Dino Crisis 1-2
    Parasite Eve 1-2
    Vagrant Story

Söz konusu PS1 kuşağı ise, bu oyunlar dururken, saçma sapan Spyro, Crash, Medievil gibi oyunları Remake yapmaları resmen hakarettir.

Dino Crisis 1-2
    Parasite Eve 1-2
    Silen hill
    Resident evil 3 oyunları benimde en çok istediğim oyunlar yeniden yapım olarak ve gerçekten çok kaliteli yapımlar, medievil , crash gibi oyunları nostalji olarak değerlendirmek lazım.Şahsen olumsuz görünümlere rağmen deneyimlemek istiyorum Medievil'i , bunda Türkçe olmasının katkısı büyük tabi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.