Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2, PC için 5 Kasım'da oyunculara sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Redemption 2, PC için 5 Kasım'da oyunculara sunulacak

Rockstar tarafından sonunda PC için çıkış tarihi doğrulanan Red Dead Redemption 2, Kasım’ın 5’inde oyunculara sunulacak. Rockstar Games Launcher aracılığıyla oyunu 9 Ekim'de başlayarak ön sipariş verenler, özel bonuslara sahip olacak. 

Red Dead Redemption 2, PC için 5 Kasım'da sunulacak

Rockstar Games Launcher'ın yanı sıra Epic Games Store, Green Man Gaming ve Humble Store üzerinden de sunulacak. Oyunun bu sürümlerinde ön siparişler 23 Ekim'de başlayacak. Şaşırtıcı haber ise en popüler oyun platformu olan Steam'e yönelik. Oyun, Steam'de Aralık ayında satışa sunulacak.

Ayrıca Bkz.Apple Arcade'de denemeniz gereken 5 oyun

Rockstar'ın açıklamasına göre RDR2 ile ilgili daha fazla detay, önümüzdeki hafta ortaya çıkarılacak.

Kaynak:https://www.pcgamer.com/red-dead-redemption-2-pc-announced/

• Artık Türkçe alt yazı değil dublaj gerek. Bazı noktalarda Sony ve PlayStation a kızmış olsamda adamlar bize uncharted ı Türkçe dublaj yaparak ne kadar keyif verici olduğunu bize gösterdi.

Bunu bana ilk tattıran Crysis oyunu oldu. Sen kendi dilinde oynamak istemiyorsan seçmeye bilirsin ama benim seçim hakkımını eleştiremez ve engelleyemezsin.
  • Konsola özel oyunlar var len.

• PC’ye bekleyenlerin gözü aydın. En azından GTA V’deki kadar bekletmeyecekler. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşin yoksa Türkçe yama bekle şimdi

• İşte güzel haber. Yalnız tarih çok yakın. 1 ay sonrası. Erteleme almaz umarım. Türkçe yama çalışması çıktı gün başlar bu oyunun. 2-3 aya da yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 4 Ekim 2019; 19:10:44 >
  • 1080 ti ile oynayacağım bakalım ps4pro arasında ne kadar fark edecek... PS3 açık ara eziliyordu yüksek seviye pc kartlarına maalesef...

• Ps4 proda oyunu 2 kere tüm ayrıntılarıyla bitirmiştim. Pc de modlara akarız artık.

• yamacılar ellerini çabuk tutsunlar
  • 1080 le yattım pusuya bekliyorum. Ultra detay açabilecek miyiz bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Konsola özel oyunlar var len.
    Var sonucta kardes yalan mi?

Last of Us
    Legend of Zelda
    Horizon Zero Dawn
    Uncharted
    God of War
    vs.
    vs.

Liste uzun
  • Günün en iyi haberi.

• Link pls
  • dil bilmemek marifet değil, öğrenmek için de geç değil

• NOOOLDU LAN NOOOLDU? Daha bir ay önce yalanlıyordunuz, ne oldu şimdi? Yeminle dayaklık bu şirket çalışanları.

4 hafta önceki haber:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139867607
    4 hafta önce verdiğim yanıt:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139880132

Şimdi o kişiler çıksın ve "yüzünüze baka baka yalan söyledik" desinler "biz bööyle şirketçe yalancı düzenbazlarız" desinler. Bu günün geleceğini bekliyordum ve şu an tek arzum var; bu yalanlayıcıların tek tek bulunup haberciler tarafından "daha 4 hafta önce hık-mık yapıyordunuz, ne oldu kerkenezler?" diye sorulmasını ve alınacak yanıtı duymayı diliyorum.

Aklı başında her haberci bu kişileri karalisteye alacaktır. Sonuçta haberci için önemli olan kaynağın güvenilirliğidir; kaynak güvenilir değilse, haberci de tüm güvenilirliğini yitirir.

Yalancıları bilelim ki yarın öbürgün tekrar açıklama yaptıklarında hayatlarının komple yalan olduğunu hatırlayalım ve ne yanıt verirlerse tam tersini doğru bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 4 Ekim 2019; 20:22:40 >

• Ben böyle firmaları imkanım olsa ayakta alkışlarım. Parasını sonuna kadar hakediyorlar. Özeniyorlar yaptıkları işe, ciddi emek sarfediyorlar. Taklit iş yapmıyorlar. En önemlisi de, ne kadar kazanırlarsa kazansınlar bu vizyonlarını koruyorlar..

• ön sipariş veyahutta fiyat orta da yok sanırım ben bulamadım
  • Hala oyunları anlayacak kadar ingilizceniz yoksa artık ne diyim...

• Soru şu; Steam bekleyecez mi. yoksa rockstarin kendisinden mi alacagiz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'ye bekliyordum zaten. Beklediğimden biraz daha erken geldi ama daha iyi oldu.
  • Şu konsol pc tartışması komik kaçıyor bende tüm konsollar ve sağlam pc mevcut ama RDR2 hakkı pc'dir ve sonunda geliyor.

Üstüne pc kısmı için psn now gibi bir güzellikte var illa ki ps ex denemek isteyenler netleri idare ederin üsttü ise 1 haftalık beleş üyelik ile GOW ve türevlerine bedava deneyebilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.