Şimdi Ara

Marshall Major III Voice kulaklıklar Google Asistan ve 60 saat pil ömrüyle geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marshall tarafından yeni duyurulan Major III Voice adlı kulaklıklar, önceki neslin üzerine 30 saat daha pil ömrü ekledi. Toplam 60 saat pil ömrü kazanan kulaklıklar ayrıca dâhili Google Asistan desteğine de sahip oldu. Asistan, kulaklıktaki tuşa basarak aktive edilebilecek.

Google Asistan destekli her kulaklıkta olduğu gibi Marshall Major III Voice ile de sesli kontroller kullanılarak şarkı değiştirmek, ses kontrol etmek ve geri kalan her şey yapılabilecek. Fiziksel bir butonu tercih edenler için ise kulaklığın üzerinde yönsüz kontrol topuzu bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Logitech MX Ergo ve MX Vertical inceleme | Bileğinizi düşünen fareler

Major III Voice ön siparişe açıldı ve 16 Ekim’de ise satışa sunulacak. Fiyat ABD için 169 dolar, Avrupa için 169 euro, İngiltere için ise 149,99 sterlin seviyesinde.

• Marshall 1 var bende, 4 yıldır kullanıyorum. kablosu kırılıyordu içinde jak koydum marshall 2 nin aux kablosuyla kullanıyorum. Bir çok kulaklık denedim, dinledim. Aralarında işte bu dediğim bir tek bu var.kablolu olduğu için ses şiddeti sınırı da yok. direk ne verirsen o çıkıyor. Gayet kaliteli bir kulaklık.

• Türkiye'de 2.000.00?

• Major 3’ü tesadüfen denedim ,daha bi şey dinlemeden earpadlerin az da olsa rahatsız ettiğini farkettim. Ayrıca ağır da bi alet, headband de güçlendirilebilirdi. Uzun süre müzik dinlemek can sıkar bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Major 3’ü tesadüfen denedim ,daha bi şey dinlemeden earpadlerin az da olsa rahatsız ettiğini farkettim. Ayrıca ağır da bi alet, headband de güçlendirilebilirdi. Uzun süre müzik dinlemek can sıkar bence.
    emin ol bunu alan müzik için almıyor. Bunu alan müzikten, kaliteli ses ve müzik aletlerinden de anlamıyordur emin ol.

Bu kulaklık bir aksesuar niyetine, bir statü sembolü olarak kullanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.