Şimdi Ara

Realme X2 Pro geliyor: Snapdragon 855+ işlemci, 64 MP kamera, 20x hibrit zoom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon pazarına sunduğu fiyat-performans cihazlarıyla dikkat çeken Çinli üretici Realme, geçtiğimiz hafta X2 modelini tanıtmıştı. Şirket şimdi ise bu modelin Pro varyantını piyasaya sunmaya hazırladığını resmi olarak doğruladı.

Özellikleri dikkat çekiyor

Realme X2 Pro modeli hakkında şimdilik bilgiler kısıtlı olsa da, ortaya çıkan teknik detaylar cihazın amiral gemisi segmentinde olacağını gösteriyor. XT ve X2 modelleri gibi Realme X2 Pro modeli de 64 MP çözünürlüğe sahip dörtlü arka kamera kurulumu ile gelecek. 20x hibrit zoom özellikli telefoto lens barındıran kamera, önceki iki modele göre farklı olacak.
    Gerçek zamanlı video bokeh efektini de destekleyecek olan cihazın  90Hz ekran ve Snapdragon 855+ yonga setiyle geleceği ise kesinleşmiş durumda. Geri kalan özellikler bilinmiyor ancak Realme'nin cihazın tüm özelliklerini 4 Ekim tarihine kadar web sitesinde sergileyeceği de sızan bilgiler arasında. Akıllı telefonun raflara ne zaman çıkacağı belli olmamakla birlikte, Asya ve Avrupa'da eş zamanlı olarak satışa sunulması planlanıyor.

• Kernel kaynak kodlarını yayınlayan, bootloader kilidini resmi olarak açılmasına izin veren bir marka olduğu için tebrik ediyorum. Android gibi mükemmel açık kaynak işletim sisteminde kilit üzerine kilit koyup son kullanıcıyı kendi arayüzüne hapseden huawei başta diğer bütün markalar ders çıkarmalı.
  • Kernel kaynak kodlarını yayınlayan, bootloader kilidini resmi olarak açılmasına izin veren bir marka olduğu için tebrik ediyorum. Android gibi mükemmel açık kaynak işletim sisteminde kilit üzerine kilit koyup son kullanıcıyı kendi arayüzüne hapseden huawei başta diğer bütün markalar ders çıkarmalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.