Şimdi Ara

Destiny 2 Artık Oynaması Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bungie'nin Eylül 2017'de piyasaya sunduğu FPS oyunu Destiny 2 bugün itibarıyla oynaması ücretsiz oldu.

Oynaması ücretsiz sürüm temel modlar, etkinlikler ve ödüller dahil olmak üzere tüm birinci yıl içeriğine erişim imkanı sunuyor. Böylece ana oyunu ve Curse of Osiris ile Warmind genişleme paketlerinin parçası olarak eklenen içerikleri ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Forsaken genişleme paketi dahil değil.

Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Bununla birlikte yeni ücretli genişleme paketi Shadowkeep de çıkışını gerçekleştirdi. 159,00 TL fiyattan satışa sunulan Shadowkeep oyuna yeni bir konum (Ay), yeni hikaye görevleri ve zorlayıcı görevler, yeni zindan, yeni egzotik ekipmanlar ve yeni bir baskın ekliyor.

• Forsaken beleş değil galiba.Yazık oldu :(
  • gitti paraciklar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Forsaken paketi 120 lira olmuşken deneyesim vardı. Ücretsiz olması isabet oldu, sevindim. Böyle güzel haberlerle gelin :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Forsaken beleş değil galiba.Yazık oldu :(

E heralde.. Yoksa neden beleş olsun. Seni yemliyor işte heves et o eklentiyi al diye..
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Forsaken beleş değil galiba.Yazık oldu :(</blockquote>

E heralde.. Yoksa neden beleş olsun. Seni yemliyor işte heves et o eklentiyi al diye..

Yok,hayır,Ben geçen sene Blizzcon'da Destiny 2'yi bedeva olarak almıştım.Forsaken steam'e geçişte bedava olacağı söyleniyordu ilk zamanlar ama malesef gerçekleşmedi.
  • quote:

Forsaken beleş değil galiba.Yazık oldu :(</blockquote>

E heralde.. Yoksa neden beleş olsun. Seni yemliyor işte heves et o eklentiyi al diye..</blockquote>

Yok,hayır,Ben geçen sene Blizzcon'da Destiny 2'yi bedeva olarak almıştım.Forsaken steam'e geçişte bedava olacağı söyleniyordu ilk zamanlar ama malesef gerçekleşmedi.

Forsaken hiç bi zaman bedava olucak denmedi ilk sezon çıkan içerikler bedava olucak dendi yani Curse of Osiris ve Warmind içerikleri verildi Forsaken 114 tl Shadowkeep 160 tl ye satılıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 4 Ekim 2019; 6:37:29 >

• Vay be, geçen gün 30TL ye kutulusunu görmüştüm (DLC olmayan sürüm, sadece Destiny 2). Alsam mı diye düşünürken dün baktığımda tükendiğini gördüm. Şimdi de bu haber, şansa bak.
  • Hala p2w bu oyun.
  • quote:

Hala p2w bu oyun.

P2w ne alaka sadece 2 tane genişleme paketi satılıyo onlar dışında bişey yok mikro ödeme falan dersen hangi oyunda yok senaryolu oyunlarda bile var gereksiz onlar az raid gir sende item kasarsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.