Şimdi Ara

Netflix'e Ekim 2019'da eklenecek dizi ve filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix'in Türkiye kütüphanesine bu ay eklenecek yapımlar belli oldu. Geçtiğimiz ayı dizilerle dolu geçmişti. Bu ay Oscar'a aday olacağı tahmin edilen filmlere odaklanılıyor. Sadece bu ay değil önümüzdeki ayların da ana odağı yüksek bütçeli Netflix filmleri olacak.

Listemizdeki dizi ve filmler hakkında daha detaylı bilgi için isimlerine tıklayabilirsiniz. Netflix'in Ekim ayında kütüphaneye ekleyeceği içerikler bu liste ile sınırlı kalmayacak. Bu ay içerisinde başka içeriklerin yayın hakkını satın alması durumunda o içerikler de Ekim'de kütüphaneye eklenecek.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal dizileri

Peaky Blinders: 5. Sezon – 4 Ekim

Living with Yourself – 18 Ekim

Aşkta ve yaşamda hüsrana uğramış bir adam, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eder.

La casa de las flores: 2. Sezon – 18 Ekim

Daybreak – 24 Ekim

Bu mizahi drama dizisinde, liseli bir genç zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyada yol alırken kayıp aşkını bulmaya çalışıyor

Brotherhood – 25 Ekim

Abisinin Brezilya'da giderek güçlenen bir suç örgütünün lideri olduğunu öğrenen dürüst bir avukat, ahlaki bir dönüm noktasına gelir.

The Kominsky Method: 2. Sezon – 25 Ekim

Nowhere Man – 31 Ekim

İdamı bekleyen bir adam, tuhaf bir karşılaşmanın ardından alternatif zaman döngülerini yaşayınca, ailesini korumak için hapishaneden kaçar.

Ayrıca Bkz.Apple TV Plus filmleri ilk önce sinemalarda gösterilebilir

Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal Filmleri

In the Tall Grass – 4 Ekim

Kayıp bir çocuğu bulmak için büyük bir çayırlık alana giren iki kardeş, çıkış yolunu bulamaz. Stephen King ve Joe Hill'in kısa romanından uyarlandı.

El Camino: A Breaking Bad Movie – 11 Ekim

The Forest of Love – 11 Ekim

The Laundromat – 18 Ekim

Sigorta sahtekârlığını araştıran dul bir kadın (Meryl Streep), Panama'da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.

Seventeen – 18 Ekim

Ekim ayında yayınlanacak Netflix Orijinal belgeselleri

Breakfast, Lunch & Dinner – 23 Ekim

Little Miss Sumo – 23 Ekim

Netflix’in satın aldığı içeriklerden bazıları

• Enes Batur Gerçek Kahraman - Yayında

• The Conjuring – Yayında

• God Zilla – Yayında

• Scary Movie 1-2-3 – Yayında

• Spider-Man 2 – Yayında

• Jumanji – Yayında

• Fokus – Yayında

• The Exorcism – Yayında

• Signal – Yayında

• Tunnel – Yayında

• The Good Place: Sezon 3 – 2 Ekim

• Can Dostlar – 4 Ekim

• Raising Dion – 4 Ekim

• Rotten: 2. Sezon  - 4 Ekim

• Creeped Out: 2. Sezon – 4 Ekim

• El Dragon: Return of a Warrior – 4 Ekim

• The Walking Dead: Sezon 3 – 9 Ekim

• Olanlar Oldu – 11 Ekim

• Fractured – 11 Ekim

• 12 Monkeys – 11 Ekim

• The Pirates – 15 Ekim

• Justice League – 20 Ekim

• Twilight serisi – 23 Ekim

• How to Get Away with Murder – 27 Ekim

• Netflix iyice dijiturk e dönüşmeye başladı.

Türkiye ye ilk geldiği gün donanimhaber aile üyeliği ile üye olduk ve içerikler zenginleşsin diye destekledik. Çevremizdekilere tavsiye ettik lakin içerikler nedense kalite anlamında son zamanlarda artmıyor. Ben biraz sitem ediyorum bu konuda bakalım ne yapacağız.

Not: breaking bad biraz heyecanlandırıyor hadi bakalım.

Bu arada haber için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 1 Ekim 2019; 19:15:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı filmlerde 5.1 tr dublaj bile yok iyice suyunu çıkarmaya başladı içerik çoğalınca yetişemiyormu ne keyfi kalmadı

• En altta Netflix'in satın alındığı içerikler denmiş de onlar satın alınmadı kiralandı diye biliyorum. Yani bir süre sonra kalkacaklar.

• Peaky blinders çok geç geliyorya ama bekliyordum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blacklist 6. Sezon ne zaman gelir acaba ?

• Satın alınan filmler neden UHD kalitesinde gelmiyor? Ayrıca film arşivi çok yetersiz halen

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Daha iyi arşivi olan rakip varda biz mi geçmedik? Amazon kullandım 3 günde bitti resmen, netflix su an için içerik konusunda rakipsiz ben devamlı izleyecek birseyler bulabiliyorum.

• Enes batur mu?

40 liralık pakedi yapıştırıyorum hemen

• İçerikler güzel ama bence de yetersiz özellikle filmler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte aradığım ruh budur hocam
  • İlki izlendi ki ikinciyi de getirdiler.

scary movie izleriz bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Netflix iyice dijiturk e dönüşmeye başladı.

Türkiye ye ilk geldiği gün donanimhaber aile üyeliği ile üye olduk ve içerikler zenginleşsin diye destekledik. Çevremizdekilere tavsiye ettik lakin içerikler nedense kalite anlamında son zamanlarda artmıyor. Ben biraz sitem ediyorum bu konuda bakalım ne yapacağız.

türkiye'de legal film ve dizi de şuan netflixten iyisi yok

sansür yok, görüntü süper, reklam yok bir şey yok, erişebilirlik çok iyi, indirme imkanı var.

buyrun isterseniz digitürk kullanın da sansürden, görüntü kalitesinden sansür olup koşa koşa geri dönün netflix'e.

ayrıca içerik son 5-6 ayda acayip arttı. Son zamanlarda atak yapıyorlar. asıl önceden çöl gibiydi.

3-5 belli başlı dizi kaldı. Onları da rakip firmalardan kapıp bünyesine eklerse iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Peaky blinders çok geç geliyorya ama bekliyordum .
    tüm sezon yeni yayınlandı daha.

sezon biter bitmez ekleniyor.

aslına bakarsan netflix orijinal olmayıp da bu kadar hızlı eklenen başka da dizi yok. Diğer dizilerin yeni sezonlarının eklenmesi 5-6 ay hatta yıl bile oluyor.

peaky blinders daha güncel dizi yeni sezonu yeni bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Netflix iyice dijiturk e dönüşmeye başladı.

Aslında içerik olarak zengin ama ciddi anlamda çoğu içerikleri Türkiye den izlemeye kapalı. vnp ile ulaşılıyor ama onda da altyazı ve dil yok.

Temel sıkıntı Netflix de yer alan bir çok içeriği maalesef ülkemiz de ki diğer yayıncılar D-Smart ve digitürk gibi platformlarda aldığından Netflix o içerikleri ülkemize sunamıyor veya sunmuyor.

Mesela Supergirl, IZombi ve daha pek çok içerik Netflix de yer almalarına rağmen Netflix Türkiye de yok. IZombi şuan Netflix Original diye geçmesine rağmen Türkiye de yayınlanmıyor. Yayın hakları Digitürk de imiş.

Bu iki diziyi örnek amaçlı verdim. Bir kaç kaliteli filmler de böyle mesela.

• belgeselleri baya ilgimi çekti bir de tabii BBad filmi.
  • Bu el camino iyi bi şeye benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmehcik_71 -- 3 Ekim 2019; 22:44:38 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.