Şimdi Ara

AMD yongaları ile oyun hediyesi tekrar başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belirli aralıklarla işlemci ve ekran kartı modelleri ile birlikte oyun hediyesi kampanyası yapan AMD, Raise the Game adını verdiği kampanyaların yenisini başlatıyor. Yeni kampanya oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahip.

Yine başladı

Yeni kampanyada Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, The Outer Worlds, ve Borderlands 3 oyunları sunuluyor. Ekran kartı ürünlerinde Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint ve Borderlands 3 oyunları yer alırken işlemci ürünlerinde ise The Outer Worlds, ve Borderlands 3 oyunları bulunuyor. Ayrıca oyun içinde de özel hediye paketleri olacak.

Ayrıca Bkz.AMD Ryzen 3000 Pro işlemciler duyuruldu

Aldığınız AMD ürününe göre bu oyunlardan bir tanesini seçebiliyor veya ikisini de alabiliyorsunuz. Ayrıca her üründe 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği de hediye olarak sunuluyor. APU ürünlerinde ise oyun hediyesi yok. Sadece abonelik hediyesi var.

Ekran kartı tarafında Radeon RX 560 ve üzeri modellerde, RX 5700 modellerinde, Radeon VII ile Radeon RX Vega modellerinde belirtilen oyun hediyeleri olacak. İşlemci tarafında ise Ryzen 7 2700, 2700X, Ryzen 5 3600X, Ryzen 7 3700X, Ryzen 7 3800X ve Ryzen 9 3000 modelleri yer alıyor.

• Ben 1 ay önce ryzen 3600 işlemci aldım bende yararlanabilir miyim ?

• Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Ryzen 5 3600 için oyun hediyesi yok gözüküyor. Sadece 3 aylık Xbox Game Pass üyeliği hediye.

• Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Amd Kampanya süresi belitrmemiş ben sitesinde göremedim.Onu satın aldığınız satıcıya sorun zaten satın aldığınız yerden istiyorsunuz hediyeleri.

• Ben de geçen ay 3700x aldım. Bakalım hediyesini nereden alacağız. Çok gamepass umrumda değil ama borderlands 3 güzel olur.

• ekrem71 amd reklamımı paylaşmış dünyanın sonu geliyor heralde

• geriye dönük ürünlere hediye verilmemesi ağır saçmalık

geriye dönük derken 1 sene önce falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 1 Ekim 2019; 17:50:17 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    1 Temmuz 2019'dan 10 Mart 2020'ye kadar olan alımlar için geçerli yazıyor. Maalesef 1 sene öncesi yok dediğiniz gibi.

• Ne kadar sacma rx 570 alan da 1 hediye aliyor 5700xt alanda, en azindan 5700xt iki oyunu verseydi

• 13 şubat 2019 gibi rx570 aldım ben de yararlanabiliyor muyum?
  • Bu hediyeyi almak içinde 1-2 tane firmayla anlaşmışlar. AMD yapacağın işe tüküreyim. Seri numarasıyla alma olarak yapsa çok daha iyi olmaz mı?
    AMD'ye mesaj attım yapacağınız işe diye. 2 tane firmayla anlaşmışlar diğer kullanıcılarını mal yerine koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 1 Ekim 2019; 20:28:32 >
  • AMD'nin böyle kampanyalar yapması güzel, ama arkadaşım, geçenki Division 2 ile bu kampanya arasında kalan zaman diliminde alanlar oyunları alamayacak. Bunu geçtim, şu satıcıdan alacaksın ulan diyor AMD. Ya istediğimden alayım ver şu oyunu ikisi de aynı ürün.

• Eğer hediye veriyorsan ve bunda samimi isen ürünün seri numarasını sitene girelim oyunu sende hediye ver bize. Ben şimdi 5700 xt aldım. Benim suçum ne? Direk çıkar çıkmaz almak mı suçumuz yani. Bunu amd ye yakıştıramıyorum. Evet güzel bir kampanya ama burada sanki bizlerde cezalandırılmış gibiyiz sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saliharslann -- 2 Ekim 2019; 12:45:34 >
  • Urunu nasil alacagiz urunun seri nosunu felan mi gireceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saliharslann S kullanıcısına yanıt
    Kötü niyetli çok insan var buralarda.MSI'ın X570 anakartlar ile sıvı soğutma hediye ettiği kampanyada ilk başladığında kartı alıp sıvı soğutmayı istedikten sonra iade eden bir yığın insan oldu. O yüzden seri numarası ile vs vermezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 Temmuzda 570X aldım ,ne yapıcaz şimdi?
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Yaa ne alaka. Ayrıca geri iade almazsın yada geri iade alırken sıvı soğutmanın parasını düşersin. Sonuçta ürünü alırsan hediye olarak var eğer ürünü geri veriyorsan ürünü almamış oluyorsun. Ayrıca geri iade olayı o kadar basit değil. Bir birimizi yemiyelim

• saliharslann S kullanıcısına yanıt
    14 gün iade hakkı var bildiğiniz gibi. Satıcı hediye talep edilip edilmediğini görüntüleyemiyor. Ürünü alıp hediye başvurusu yapıp iade eden bir sürü insan oldu. Bu konuda yemeyelim demek mantıksız. Ne çıkarım olabilir böyle bir söylemden? Hediye ürünün ücretini düşmek nasıl bir mantık? İade almasın demek nasıl bir mantık? Yasal hakkı kullanmak ne zamandan beri zor?

• Kampanya tarih aralığı nedir? Sadece 30 eylül sonrası alımlar için mi geçerli? Tarih aralığı veya nasıl temin edileceği ile ilgili tam bir bilgi göremedim?

• Teknobiyotik de kampanya var gözüküyor.
    https://www.teknobiyotik.com/amd-xbox-campaign
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.