Şimdi Ara

Call of Duty: Mobile indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PC ve konsol platformlarının efsane serilerinden birisi haline gelen Call of Duty, uzun bir deneme sürecinden sonra Android ve iOS platformları için indirmeye sunuldu.

Call of Duty: Mobile neler sunuyor?

Call of Duty: Mobile oyunu son dönemin popüler battle royale türüne bir adım olarak geliştirildi. Bununla birlikte oyunda ilk etapta çok oyunculu oyun modlarını öğrenmeniz gerekiyor. Battle royale modu hemen açılmıyor.

Ayrıca Bkz.LEGO’dan yeni Star Wars setleri

Oyun 100 kişinin aynı haritada birbirine karşı mücadele etmesini konu ediniyor. Oyuncuların temel dinamikleri öğrenmesi adına eğitim moduna mutlaka dahil olması isteniyor. Geliştiriciler konsol kalitesinde grafikler ve ses-metin tabanlı sohbet vadediyor. 30 dakika çok oyunculu modları oynadıktan sonra battle royale erişimi geliyor.

Çok oyunculu modlar toplam 4 tane. Bunlar takım halinde hat koruma, ölüm mücadelesi, ara ve yok et ile silah oyunu şeklinde sıralanıyor. Oyuncular maçlardan önce farklı karakterleri, görünümleri ve silahları hazır edebiliyor. GameLoop gibi emülatörlerle PC üzerinde de oyunu oynamak mümkün.

Call of Duty: Mobile - Google Play II App Store 

• Ben sevdim. Grafikler baya iyi. Oyun akıcı. Ancak bu kadar kişinin gireceğini düşünememiş olacaklar ki server gücüne fazla yoğunlaşmamışlar sanırım. Çünkü bazen bi gidip geliyor gibi oluyor.

Battle royale modunu sevmedim bir tek. Pubgye göre grafikleri daha iyi ama bi yapmacıklık mo desem ne desem bi terslik var. Belki ilerde düzeltirler.

Ama yine diyorum normal mod çok iyi. Cs gibi aynı. Bende konsol var. Ona takıp oynayayım bi deneyeyim dedim. Milletin aklını aldım. Bu da videosu.

Edit: Level alınca millette diyor ki "bi akıllı sen misin ben de kullanırım jiroskobu" Ve böylece yavaştan oyun zorlaşmaya başlıyor. Ama iyice cs gibi oluyor (tabi eğer siz de oynayabiliyorsanız. Yoksa kan alırlar)

Videosu;

Battle royale modunı birkaç kez oynadım. Direk kesin kanıya varmayayım diye. Dediğim gibi grafikler iyi. Helikopter var. Kancayla kendinizi çekebiliyorsunuz falan. Değişik tuhaf silahlar da var. Ama bir eksiklik de var adını koyamıyorum.

• Team Deathmatch falan yok mu oyunda?

• Normal Cod modları var; Tdm,Domination,SnD gibi.

Ayrıca Br modu ve daha açıklanmamış bir mod daha var.

Grafikler çok iyi bu arada oynanış da gayet akıcı.

• Aslinda PS4 Controller ile zevk verebilir. Galiba eski haritalarda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen indirelim bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone xs açmıyor. oyun ekranı geliyor kalıyor orada :(

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    DS4 ile oynayabilir miyiz?

• Poseidon4448 P kullanıcısına yanıt
    Normal hikaye modu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun serverları çöktü sabah bayağı oynadım 2-3 saattir gidik.

@Mr. Jingles hikaye modu yok

@emrhyldrm betasında destek vardı ama nedense kaldırmışlar. Yakın zamanda eklenir herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 1 Ekim 2019; 17:8:2 >
  • Oyun çöktü galiba girmiyor

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    iOS 13 Dualshock destekliyor. Normalde olmasi lazim.

• Aynen ben de ilk açılan ekranda kalıyor

• referans linki olduğunu ne zaman belirteceksiniz.

• Açılış ekranında kalıyor
    Yapılandırma indirilemedi İnternet bağlantısını kontrol et diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: In Vino Veritas

Açılış ekranında kalıyor
    Yapılandırma indirilemedi İnternet bağlantısını kontrol et diyor
    aynı durumdayız, sürekli kalıyor, ilerleme yok

• Sistem gereksinimleri nedir lg stylus 3 açar mı oyunu ?

• Ben sevdim. Grafikler baya iyi. Oyun akıcı. Ancak bu kadar kişinin gireceğini düşünememiş olacaklar ki server gücüne fazla yoğunlaşmamışlar sanırım. Çünkü bazen bi gidip geliyor gibi oluyor.

Battle royale modunu sevmedim bir tek. Pubgye göre grafikleri daha iyi ama bi yapmacıklık mo desem ne desem bi terslik var. Belki ilerde düzeltirler.

Ama yine diyorum normal mod çok iyi. Cs gibi aynı. Bende konsol var. Ona takıp oynayayım bi deneyeyim dedim. Milletin aklını aldım. Bu da videosu.

Edit: Level alınca millette diyor ki "bi akıllı sen misin ben de kullanırım jiroskobu" Ve böylece yavaştan oyun zorlaşmaya başlıyor. Ama iyice cs gibi oluyor (tabi eğer siz de oynayabiliyorsanız. Yoksa kan alırlar)

Videosu;

Battle royale modunı birkaç kez oynadım. Direk kesin kanıya varmayayım diye. Dediğim gibi grafikler iyi. Helikopter var. Kancayla kendinizi çekebiliyorsunuz falan. Değişik tuhaf silahlar da var. Ama bir eksiklik de var adını koyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3559F3B6A -- 2 Ekim 2019; 14:35:58 >

• Girilmiyo ki server ler mefta

• Sunucu kaldırmıyor , açılış ekranında kalıyor .

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.