Şimdi Ara

Kota çok hızlı artıyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4 Mayıstayız , ben hiçbir program dowload etmedim { bazı mp3Ler dışında.. }
    Şu an kota 600 MB sizce neden bu kadar hızlı artıyor bendemi bir sorun var acaba ?

• daha önce nekadardı
    ve güncelleme gibi şeyler olmuş olabilir
  • windows update, antivirus update, o update, bu update derken kotanın yarısı update'lere gidiyor.

buna birde telekom'un şişirmesi eklenince 2 günde 4 gb kota görmek hiçte zor değil.
  • ben de geçen ay bi baktım 8gb olmuş
  • youtube ,msn de görüntülü konuşma dan olabildiğince kaçının
  • benimde 500 mb yi geçmiş hiç bir şey indirmeden
  • valla arkadaşlar insan farkına varmıyor ama iniyor... Bir arkadaşım var adam yaklaşık 8 aydır kullanıyor 400 mb i hiç geçmemiş. problemi birde kendinizde arayın. airties in download sayacı var onu kullanın. daha gerçekci sonuç alırsınız...
  • demekki arkadaşın internet'de fazla dolaşmıyor sadece dolaşmak 1 saat'de 10 mb civarı veri harcıyor bende tabi bu 1024 bağlantı ilk aldığımda o zamanlar 256 idi aynı kullanım zamanıyla 1 - 1.5 g.b anca oluyordu kotam
  • arkadaşlar ayın son günüünde saat 24.00 olmadan bağlantınızı kapatıp tekrar açın..
    eğer bunu yapmazsanız son gündeki dowload ları yeni aya yazıyor telekom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cénk

Selam arkadaşlar..

4 Mayıstayız , ben hiçbir program dowload etmedim { bazı mp3Ler dışında.. }
    Şu an kota 600 MB sizce neden bu kadar hızlı artıyor bendemi bir sorun var acaba ?

Arkadaşlar,
    Durum bende de aynı. Toplam 3 günde ulaştığım rakam 698 MB. Hiçbirşey download etmediğim halde. Ayın başından beri dikkatle takip ediyorum. Nedenini bilen varsa bi anlatsın.
    Not:Updateler hesapladım bu kadar tutmuyor!
  • arkadaşlar alın bendende bukadar
     Kota çok hızlı artıyor !

daha ayın dördündeyiz
  • gerçekten ben de buyüzden ayın sonunu iple çekiyorum...bir de hızlar artınca daha da çok download oluyor...millet 1gb ı zor geçiyor bana her ay +20ytl geliyor..(ama 4gb oldu biraz rahatladım..)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultraslan_4423

gerçekten ben de buyüzden ayın sonunu iple çekiyorum...bir de hızlar artınca daha da çok download oluyor...millet 1gb ı zor geçiyor bana her ay +20ytl geliyor..(ama 4gb oldu biraz rahatladım..)

+1...Ben de aşmayayım diyorum ama yine de aşıyorum 4 gb i.
  • Valla sizinki normal birde benimkine bakin 2gunde en fazla toplasaniz 10saat neti kullanan ben nasil oluyora 230kusur mb kullandim hayret.Ustelik her yuklemeyi not aliyorum bir yere Hangi siteden hangi dosyayi yukledim tarih Boyut bende 80 Guncellemeler dahil (Casus Temizleme ve Antivirus programlarının)100diyelim sorf yapiyoruz saga sola tıklıyoruz 30 gerci obile fazla ee etti 130 230nasil olyo hala anlayamadim.
    Giddip itirazmi etsem ilk faturayimi beklesem 1024 6GB Limitli abonesiyim Kimse 6Gb doldurmazsin dedi ama bunlar bana 6 yi 9 Yaptirmaya niyetli gibi geldi napmalıyım
  • benimki 4 mayıs itibariyle 60 mb.çok çok da normal.

arkadasım sen cameralı gorusme yapıyor,video izliyor,radyo,tv vb.yapıyor isen kotanın artması normal..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1990

benimki 4 mayıs itibariyle 60 mb.çok çok da normal.

arkadasım sen cameralı gorusme yapıyor,video izliyor,radyo,tv vb.yapıyor isen kotanın artması normal..

60mb ne kardeşim dalgamı geçiyosun? bari ne kadar süre bağlı kaldığınıda yaz da komik duruma düşme
  • olamazmı yaniii..
  • Bu Durum Normal.

Youtube Çok İzlediysen Çok Pis Götürüyor.

Bide Araya Online Oyunlar Girerse. Gerisini Sen Düşün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1990

benimki 4 mayıs itibariyle 60 mb.çok çok da normal.

60mb ne kardeşim dalgamı geçiyosun? bari ne kadar süre bağlı kaldığınıda yaz da komik duruma düşme

olamaz mı dedim kardeşim, ne kadar süre bağlı kaldığını yazmadan 4 günlük 60 mb yazarsan adama sorarlar..

• Youtubenin kota götürdüğünü biliyorum , havadan gelmiyor ses ve görüntü.. { dowload derken bunuda katmıştım..}
    Antivirüs Uptadesi ve kardeşim indirmiştir herhalde bişeyler..
    Cevaplar için sağolun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.