Şimdi Ara

Netflix, Stranger Things'in 4. sezonunu resmen duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Öyle çok abartılacak bi tarafı yok bana göre. Pek sarmadı beni. Biraz çocuk + ergen dizisi gibi olmuş. Çerezlik izlerim.

• Güzel dizi ancak 3. sezonu beklentimin altında kaldı efsane sezon bence 2. sezon kesinlikle izleyin güzel dizi bilim kurgu severler kaçırmasın.
  • Off yine bir diziyi bok edecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3sezon cok kotuydu

• Ergen kız dizisi

• bir sezon daha olacak olması güzel tabii ki, fakat 3. sezon beklentinin biraz altında kalması ile izlendi. 1 sezon daha böyle olursa güzel başlayan bir diziyi yine felaket ile sonuçlandırabilirler

• 3.Sezon en iyi sezondu. Oyunculuklar olsun, hikaye, yönetim, görüntü yönetimi, müzikler olsun ilk iki sezondan çok çok daha iyiydi. Dizinin bütçesinin önemli derece arttığı da belli oluyordu. Çevremde de benim gibi izleyen kime sorsam aynı şeyleri söylüyor. En iyi sezon 3.sezondu.

• 2. sezon kötü 3. sezon daha iyiydi, şöyle Rusya da falan geçen 4. Sezon daha güzel olabilir.

• Sezon gittikçe kalite düşüyor dizide en iyi sezon 1.sezondu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bencede en iyi sezon ilk sezondu korku gerilimi çok iyi veriyordu,2. sezon malesef senaryo çok iyi değildi superhero dizisine çevirdiler güzelim korku gerilim gizem dizisini.

3. sezon beklenti içine girmedim 2. sezon yüzünden ama yanılmışım gerçekten çok akıcı eğlenceli olmuş ama ilk filmdeki o karanlık gerilim korku yerine aksiyona daha çok yer verilmiş,ilk sezon resident evil 1-2 ise 3. sezon olmuş resident evil 4 gibi olmuş diyebiliriz.

1. sezon ve 3. sezon gibi keyifle izlenecek sezonlar geldiği sürece izlenir hertürlü ama keşke ilk sezondaki korku-gerilim havasını daha çok hissettirselermiş yine de 2. sezondan çok daha iyiydi yaratıklara,paralel boyutlara doyduk bu sezonda da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.