Şimdi Ara

iOS 13 ile Spotify sonunda Siri desteğine sahip oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siri kontrolü şimdiye kadar eksik kalan popüler müzik uygulaması Spotify, sonunda bunu beta sürümde kazandı. iOS 13.1 işletim sisteminde beta Spotify uygulamasıyla yapılan testlerde, sesli asistan kullanılarak şarkıları oynatmak, durdurmak ve çok daha fazlası mümkün.
    Yeni güncelleme ile iPhone içerisinde Spotify uygulamasını kontrol edebilen Siri, maalesef aynı şeyi Apple Watch üzerinde yapamıyor. Siri’ye saat üzerinden böyle bir komut verdiğinizde aldığınız cevap, bunu saat üzerinden yapamayacağınız yönünde.
    Spotify ve Siri, Apple kullanıcılarının muhtemelen en çok kullanacakları platform olan AirPods ile gayet iyi şekilde çalışıyor. Yeni nesil kulaklıkların “Hey Siri” komutuna direkt cevap verebilmesi de bu durumu güzelleştiriyor. Karşılaşılan bir problem olarak listeleyebileceğimiz nokta ise Siri’nin Spotify’da özellikle şarkıları araması, podcast içeriklerine bakmaması.

• Siri'den dolayi Spotify'dan Apple'in kendi muzik servislerine gecen cok kisi biliyorum... sanirim Apple yeterince abone topladigi icin Spotify'da israr eden kullanicilara da Siri ile kullanma imkani tanidi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 27 Eylül 2019; 23:44:51 >
  • Ne zaman gelicek bu özellik ios 13.1 yaptım siri hala desteklemediğini söylüyor :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Desteklemiyor diyor?

• Beta sürümü diyor. Haberi okuyun bari 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.