Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mamigo

arkadaşlar ben de bosch 58m82tr modelini almayı düşünüyorum fakat aynı ürünün profilo modeli nedir onun fiyatı uygunsa profilo olanını alabilirim. Buzdolabı ve çamaşırı foruma danışarak aldım gayet memnunum bulaşıkta da Yardımlarınızi bekliyorum

PROFİLONUN EN ÜST MAKİNESİ 6224 DÜR.
    BUNUN BOSCH DAKİ YAKLAŞIK MUADİLİ; 5 PROĞRAMLI 53M42 DİR. 1.02 kWh. 12 LİTRE, 48 DB.
    PROFİLO 6224 DE AYRICA ''HASSAS 40 DERECE'' PROĞRAMI VARDIR.
    ..........
    BOSCH 58M82 NİN MUADİLİ SİEMENS 26M282 DİR. 0.93 kWh. 10 LT. 46 DB. 3.sepet var.
    http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCn-kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rma.html?ps=SMS58M82TR,SMS53M42TR

• bütün eveşyalarıma +4 yıl garanti yaptırdım ,bulaşık makinemi yeni aldım eskiden daha ucuzdu şimdi 99 tl olmuş ,makine kurulurken bosch ankastre fırınımdaki turbo fanının dönmediğini gösterdim 2006 da almıştım 1 sene daha garantisi var ve garantiden fan değişti
  • Nedense arkadaşlardan pek bi cevap yazan olmadı bende bugün forum istanbul daki siemens bayisinden 1100 tl ye sn26m282 modelini aldım. Pazartesi gelecek ürün inşallah memnun kalırım kullandıktan sonra net yorumlarımı yazıp, bu ürünü almayı düşünüp ama kafası karışık arkadaşların bu modelle ilgili pürüzleri kalmıyacak inş. Yinede kulananan arkadaşlar varsa nasıl memnunlarmı yada kullanırken nelere dıkkatetmeliyim yada sıvı mı tablet mi elma sirkesimi neler kullanmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afe000

Nedense arkadaşlardan pek bi cevap yazan olmadı bende bugün forum istanbul daki siemens bayisinden 1100 tl ye sn26m282 modelini aldım. Pazartesi gelecek ürün inşallah memnun kalırım kullandıktan sonra net yorumlarımı yazıp, bu ürünü almayı düşünüp ama kafası karışık arkadaşların bu modelle ilgili pürüzleri kalmıyacak inş. Yinede kulananan arkadaşlar varsa nasıl memnunlarmı yada kullanırken nelere dıkkatetmeliyim yada sıvı mı tablet mi elma sirkesimi neler kullanmalıyım.

Hayırlı olsun arkadaş güle güle kullan. Ben de bu modeli almayı düşünüyorum ama Kayseride en ucuz 1150 liraya buldum. Tekrar güle güle kullan.
  • Aldığım profilo 6224 bulaşık makinesinde ilk yıkamımızı dün gece yaptık, sonuç güzeldi ve kurutmada güzeldi. Program olarak otomatik'i seçtik.
    Daha önce makine baya ses yapıyor demiştim, fakat o zaman makineyi boş çalıştırmıştım. Doluyken çalıştırdığımda rahatsız edici bir ses yoktu ama hala plastik kokusu gitmedi.
  • arkadaslar profılo bosch sıemens lerın hangı modellerı celık tabanlı ve celık fıltrelı yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: filanfistan

arkadaslar profılo bosch sıemens lerın hangı modellerı celık tabanlı ve celık fıltrelı yardımcı olur musunuz

bosch ve siemens in 6 proğramlıları
  • sn26m282 veya 58m82 için forumdaki bayi arkadaşlar bana fiyat bilgisi verebilirlerse memnun olurum, Eskişehirde kimse burnundan kıl aldırmıyor, burdaki fiyatları duyuncada liste fiyatına ben almak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

sn26m282 veya 58m82 için forumdaki bayi arkadaşlar bana fiyat bilgisi verebilirlerse memnun olurum, Eskişehirde kimse burnundan kıl aldırmıyor, burdaki fiyatları duyuncada liste fiyatına ben almak istemiyorum

FORUMDA 1100 VE 1150 TL GİBİ FİYATLAR GEÇTİ. BEYAZ İÇİN.
    LİSTE FİYATINDAN EN AZ %10 VE EN ÇOK %20 İNDİRİM YAPTIRMAYA ÇALIŞIN.
    http://www.siemens-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/bula%C5%9F%C4%B1k-makineleri/bula%C5%9F%C4%B1k-makinesi/SN26M282TR.html?source=browse
    http://www.beyazesyam.com/Siemens-SN26M282TR-A-Enerji-6-Programli-Bulasik-Makinesi_17262.html#0

• Bosch SMS58M88TR
    Siemens SN26M882EU

Bu iki makine doğru tercihmidir? Bu ıslak bırakma sorunu olan bosch yerine siemens mi alınsa?

formu son sayfalardan okuyunca bu makineler günümüzde alınacak olarak göründü.
    bosch fiyat olarak 1200 TL ye tekçarşıda var. siemens ise aynı yerde 1120 TL. Ama forumda bayi arkadaşlar varsa onlardan da neden fiyat almayalım. İkametimiz İstanbul Anadolu yakası.
    saygılarımla

düzeltme: aşağıdakiler seri sonu olduğu için açılmış ürünlermiş

Bu arada teknosa da bazı makinelerde indirim varmış. Bunlar nasıldır???
    http://www.teknosa.com/kategori/beyaz_esya/bulasik_makinesi/1051#[Marka:Sıemens,][Program Sayısı:6,]_1_0
    SIEMENS SN 26 M 600 EP BULAŞIK MAKİNESİ 999 TL
    SIEMENS SN26M890 EP BULAŞIK MAKİNESİ 1499
    SIEMENS SN26N290EU 1299

hediye çeki de verirlerse 100 TL daha indirimi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 24 Temmuz 2012; 21:22:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

Bosch SMS58M88TR
    Siemens SN26M882EU

Bu iki makine doğru tercihmidir? Bu ıslak bırakma sorunu olan bosch yerine siemens mi alınsa?

formu son sayfalardan okuyunca bu makineler günümüzde alınacak olarak göründü.
    bosch fiyat olarak 1200 TL ye tekçarşıda var. siemens ise aynı yerde 1120 TL. Ama forumda bayi arkadaşlar varsa onlardan da neden fiyat almayalım. İkametimiz İstanbul Anadolu yakası.
    saygılarımla

düzeltme: aşağıdakiler seri sonu olduğu için açılmış ürünlermiş

Bu arada teknosa da bazı makinelerde indirim varmış. Bunlar nasıldır???
    http://www.teknosa.com/kategori/beyaz_esya/bulasik_makinesi/1051#[Marka:Sıemens,][Program Sayısı:6,]_1_0
    SIEMENS SN 26 M 600 EP BULAŞIK MAKİNESİ 999 TL
    SIEMENS SN26M890 EP BULAŞIK MAKİNESİ 1499
    SIEMENS SN26N290EU 1299

hediye çeki de verirlerse 100 TL daha indirimi olur

SİEMENS,
    26N290 İNTENSİVE ZONE, 44 DB, 10 LT.
    26M890 İNTENSİVE ZONE, 44 DB, 12 LT.
    25M288 EKSTRA KURU, 46 DB, 6.5 LT.
    26M600 , 48 DB, 12 LT.
    BU MODELLERİN HEPSİDE KALİTELİDİR. FIRSATI KAÇIRMAYIN.

• lordford50 Hocam,
    o makineler eski model değil mi? akakçe de bile yoklar? Veya en eski makineler arasındalar.Tereddüt yaşamaya başladım açıkçası. Biraz daha bilgi verebilirisiniz? Diğerlerinden üstünmüdür vs.
    teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 25 Temmuz 2012; 10:09:50 >
  • arkadaşlar anneme bulaşık makinesi alacam 2-3 programlı 600-700 fiyat aralığında alınabilecek en iyi makineyi(F/P) tavsiye eder misiniz?
  • candoğan62 işe başladı beyaz eşya forumu öksüz kaldı gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

lordford50 Hocam,
    o makineler eski model değil mi? akakçe de bile yoklar? Veya en eski makineler arasındalar.Tereddüt yaşamaya başladım açıkçası. Biraz daha bilgi verebilirisiniz? Diğerlerinden üstünmüdür vs.
    teşekkür ederim

BRE MÜBAREK ,
    KENDİN SÖYLÜYORSUN ''SERİ SONU'' DİYE,
    FARZ ET Kİ GEÇEN YIL ALMIŞSIN FAKAT BU SENE KULLANMAYA BAŞLAYACAKSIN.
    AMA BİR YIL BEKLEDİĞİN İÇİN VEYA MAKYAJLI KASA ÜRETİME GİRDİĞİ İÇİN 2000 TL DEĞİL DE 1500 TL ÖDEYECEKSİN.
    BEN OLSAM YAZDIĞIM İLK ÜÇ ÜRÜNÜ DEĞERLENDİRİRDİM. ÜRÜNLERİN ÖNEMLİ NOKTALARINI ZATEN YAZMIŞTIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfmar

arkadaşlar anneme bulaşık makinesi alacam 2-3 programlı 600-700 fiyat aralığında alınabilecek en iyi makineyi(F/P) tavsiye eder misiniz?

ÖNCELİKLE 900-1000 TL NİN ALTINDA KALİTELİ VEYA HERŞEYİYLE MÜKEMMEL ÜRÜN BEKLEMEYİN.
    BOSCH SİEMENS PROFİLONUN 3 PROĞRAMLI MODELİNİ ALABİLİRSİNİZ. EKSPRES 55 PROĞRAMI KULLANIŞLIDIR.
    FAKAT PLASTİK KOKUSU OLABİLİR.
    http://www.ozgurceyiz.net/asp/product/52/PROFILO-BM3120-EA-BULASIK-MAK

• by_MuKa
    ÜRÜNLERİN HEPSİDE BİRBİRİNDEN BETER. HANGİSİNİ TAVSİYE EDELİM.
    BOSCH SİEMENS PROFİLO DAN EN AZINDAN 3 PROĞRAMLISINI ALMAK LAZIM.
    http://www.ozgurceyiz.net/asp/product/52/PROFILO-BM3120-EA-BULASIK-MAK
    .
    İNDESİT İ ZATEN ELE.
    .
    ALTUS 4 PROĞRAM 500 TL GİBİ FİYAT İLE BELKİ ALINABİLİR.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.