Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz markaları çıkardıktan sonra geriye, Bosch Grubu (Bosch, Siemens,Profilo) ve AEG grubu (AEG, Elektrolux) ürünleri kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat53

SN26L881TR modeli için bir fiyat verebilir misiniz? Toplamda kaç liraya mal olur bana bu model. Bir de taksitle almayı düşünüyorum ödeme şekli nasıl oluyordu sizde.

Teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için.

Merhaba

O modelin üretimi bitti
    Yerine SN26L882TR çıktı

Nakit 1.280 tl
    Karta taksit 1.370 tl

Siz hangi şehirdesiniz? Buna göre kargo şartları ve ödeme şekli değişebiliyor.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Arçelik 6243I bulaşık makinesi almayı düşünüyorum ön paneldeki göstergelerde parlatıcı ışığı var.Quantum tablet ile kullanırken illa ki parlatıcı da kullanmak gerekli mi ?

sakın almayın hocam bu makineden. biz 1.5 senedir kullanıyoruz daha doğrusu kullanamıyoruz. iyi yıkamıyor ve bulaşık kokusu bırakıyor. servisle uğraşmaktan bıktık. elde yıkıyor hanım bulaşıkları. yeni makine bakıyoruz şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Dediğiniz markaları çıkardıktan sonra geriye, Bosch Grubu (Bosch, Siemens,Profilo) ve AEG grubu (AEG, Elektrolux) ürünleri kalıyor.

ariston filan iyi değil midir? sizin önerebileciğiniz bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

max. 1000tl ye kadar bulaşıkları yıkadıktan sonra koku bırakmayan ve bulaşıkları temiz yıkayabilen, arçelik,beko ve vestel dışında bir marka tavsiyesi istiyorum. teşekkürler şimdiden. @candogan62@THEATTRE35

Merhaba

Siemenste

4 program
    Sn24d230tr
    Sn24d830tr

5 program
    Sn25L231tr
    Sn25L831tr

Bu modellere bakılabilir belirttiğiniz fiyatlarla.
    Dilerseniz yardımcı olabilirim.

• max 1000lira hangi marka/model önerirsiniz üstatlar yardım lütfen
  • Bir üstteki modellere sizde bakabilirsiniz

• Electrolux'un ESF6521LOW ve ESF8635ROW modellerine takıldım bende.

Özelliklerine baktığımda ESF6521 modeli işimi görecek ama inverter motor özelliği duraksattı beni.

Eğerki illaki inverter motorlu bir makina olsun dersemde ; mecburen ESF8530ROW yada ESF8635ROW modellerinden birini almak zorunda kalacağım.Çünkü Türkiye'de satılan diğer modellerinde inverter motor yok.

Ama bulaşık makinasında inverter motor ne kadar gereklidir o konuda henüz karar veremediğim için , ibre her an ESF6521LOW modeline kayabilir.

Electrolux ESF6521LOW özellik anlamında bana hitap eden bir model gözüküyor çünkü...
  • Çamaşır + Bulaşık makinası alacağız Bosch WAT24440 + SMS30E02'ye 2350 TL fiyat verdiler alınır mı bu makinalar bu fiyata ne dersiniz ? Alternatifleri nelerdir ?. Bütçe toplamı bu kadar iki makina için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Çamaşır + Bulaşık makinası alacağız Bosch WAT24440 + SMS30E02'ye 2350 TL fiyat verdiler alınır mı bu makinalar bu fiyata ne dersiniz ? Alternatifleri nelerdir ?. Bütçe toplamı bu kadar iki makina için.

Merhaba.
    Siemens düşünürseniz yardımcı olabilirim
    Toplam 2.200 tl nakite gelir aynı ürünler.

Serdar Çetin
    05533976676

• arkadaşlar,
    yeni evlenecek akraba bir çift için beyaz eşya seti araştırmam istendi; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı ...
    öncelikli beko olması isteniyor çünkü tanıdık bir bayi varmış ...
    ancak diğer markalardan da tavsiye verirseniz ikna edebilirim ...
    ortalama her ürün için 2.000 lira düşünüyorlar, amaçları uzun yıllar kullanmak ...
    tavsiyelerinizi bekliyorum ...
  • merhaba serdar bey,

1300 lira dolaylarında inox renk bulaşık makinesi arıyorum. tavsiye verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilb55

merhaba serdar bey,

1300 lira dolaylarında inox renk bulaşık makinesi arıyorum. tavsiye verebilir misiniz?

Merhaba Anıl bey
    Aşağıdaki iki modele de bakabilirsiniz,

SN25L831TR
    Nakit 1.115 tl

SN26L882TR
    Nakit 1.240 tl

Bunlar Türkiye üretimi modellerdi; 1600 tl ye de Almanya üretimi olan

SN26M832TR ye bakabilirsiniz.

• Bu ürün hakkında bilgisi olan var arkadaşlar? Bimekste biparamız var 400 TL kadar ne dersiniz?

Electrolux ESF6202LOW

http://www.bimeks.com.tr/urun/139710/electrolux-esf6202low-a-5-prog-bulasik-makinesi.aspx#comments

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 6 Nisan 2016; 18:45:23 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    RealLife özelliği de enaz inverter kadar önemli
    .

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Üstad ,

Bu özelliğe sahip ESF 8530ROW modelini almayı düşünüyorum ama üst taraftaki 3. çatal-kaşık-bıçak sepetine dizilen bulaşıkların iyi yıkanmaması ve kurutma konusunda alttaki linkteki yazılanları okuduktan sonra duraksadım bir an.

http://forum.donanimhaber.com/m_97569016/tm.htm

Her ne kadar yukarıda yazılanlar eski tarihli de olsa kullanıcılar arasındaki genel kanı , bu 3.sepetin kullanışsız olduğu yönünde.

İşin kötüsü Electrolux'un Reallife serisi bütün makinalarında 3.sepet yapısı bu şekilde.Ya bu makinayı alıp servisten bir alt sepet alarak onunla kullanacaksın ya da mevcut haliyle kullanacaksın.

Artı ; 3.sepet konusunda yazılanlara ilave olarak birde kurutma konusundaki sıkıntılardan bahsedilince , kararsız kaldım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 7 Nisan 2016; 10:27:54 >

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    CANDOGAN62 cevaplarını vermiş zaten.
    o sorunlar bu makineye haz değil.
    3 sepet bütün makinelerde durum aynı. bahsettiğiniz çözüm yolu denenebilir.
    plastiklerde damlacık bütün markalarda aynı.
    çukurlarda göllenme bütün markalarda aynı. biraz daha dik konulmalı.
  • Samsung makineler nasıl?

• Arkadaşlar yarı ankastre bulaşık makinası tavsiye verirmisiniz

Normal makineler yarı ankastre uyumlu değilmi acaba

Bemimde aklımda samsung marka bir cihaz almak var

Yıllarca siemens bulaşık Makinası buzdolabı fırın vb.kullandık hiç memnun kalmadık 4-5 sene kullanımdan sonra cihazların performansları düşüyor

• arkadaşlar, elektrolux esf6202low ürün hakkında bilgisi olan var mı? nasıldır? birde teşhir ürünü almak sorun oluşturur mu? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.