Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.883
Cevap
181
Favori
2.545.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi kartina 9 taksit 1300 tly almistim bosh bayisinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch SMS53L18TR modelini aldım bir kaç ay önce bim den aldığım tablet tuz ve parlatıcı yı kullanarak 65 derecede 55 dakikalık programını kullanıyoruz cezvelerde elde yıkarken bulaşık teli ile çıkarabildiğimiz yanmış süt kalıntılarını bile çıkarıyor o kadar iyi yıkıyor yani temizlik için yüksek ısı önemli program süresi 1 saatten fazla olmasada olur.

• tamamdır hocam sağolun bosch , genel olarak bulaşık makinalarında kısa programda calıştırmamaya calışın daha cok enerji harcıyor gelen servis bana bu bilgiyi vermişti
  • Tezgah altı makine için ayrılan yerin eni 59.5cm makinenin kendisi 59.8cm klavuzda ki ölçü?

Nasıl sokarız?
  • Uzun program da çalışınca da fazla harcamıyorum mu mesele eko 50 programı 195 dakika diyor 3 saatten fazla ben 55 dakikada yıkıyorum sanki aynı hesab gibi geldi bana zamandan tasarruf ediyorum hem.
    3 saat 15 dakika bulaşık mı yıkanır tabaklar erir içerde insaf yani. 1 saatten fazlası pek mantıklı gelmiyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser-

Ne kadara aldın hocam?

Merhaba.
    SN26L882TR
    Nakit 1.250
    Karta 12 taksit 1.325

Serdar Çetin
    553 397 6676

• quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Tezgah altı makine için ayrılan yerin eni 59.5cm makinenin kendisi 59.8cm klavuzda ki ölçü?

Nasıl sokarız?

işin zor, sağdan soldan birz boşluk olması gerekiyor,sizde bırak boşluğu ite kalka zor girer o makina.
  • Bu bulaşık makinası nasıl sizce yorum aradım bulamadım Samsung dw60h5050fw
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Samsung'un bulaşık ve çamaşır makinelerinden uzak durun. Hem Samsung'un bilinen kalitesinde değildir, hem de servis ve yedek parça temini sorunludur.
    Sulu makinelerde en iyi markalar BSH (Bosch-Siemens-Profilo) ve AEG (AEG, Electrolux-Zanussi) gruplarındadır.
    Büyük bir şehirde veya merkezi bir yerleşim yerinde değilseniz, AEG markalarının servis konusunda sıkıntı yaratabileceğini hesaba katmanızı ayrıca öneririm.
  • Siemens bulaşık makinelerinde;

SN24D230TR
    SN24D830TR

SN26L282TR
    SN26L882TR

SN26M232TR almanya
    SN26M832TR almanya

Modellerine bakılabilir. Almanya üretimi olanlarda belirttiğim serinin üzerinde bir modele gerek olduğunu düşünmüyorum.

Serdar Çetin
    553 397 6676

• mehaba arkadaşlar alttaki makine den kullanan varmı, özellikleri ve fiyatı dikkatimi çekti
    Hotpoint-Ariston LFF 8M116 X TK Bulaşık Makinesi
  • Merhaba,

Bana 1.400 TL'ye kadar bir bulaşık makinesi önerebilir misiniz ? Uzun yıllar kullanılacak ve basit bir kullanıma sahip olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Merhaba,

Bana 1.400 TL'ye kadar bir bulaşık makinesi önerebilir misiniz ? Uzun yıllar kullanılacak ve basit bir kullanıma sahip olacak.

Vestel DW 6005 Bulaşık Makinesi 6 yıldır kulanıyordum arızalandı servis geldi kartının yandığını söyledi 300 tl kart + işçilik kartta ithalmış, yaptırmaktan vazgeçtim üsteki mesajımgaki cihazı araştırıyorum herhalde kullanan olmamış cevap veren yok, cihaz birazda şans işi kesene uygun ve servis çok önemli.
  • ummet1963 U kullanıcısına yanıt
    Hotpoint-Ariston-Indesit makinelerinin şekline kanmayın. Bu markalarla ilgili birçok şikayet bulabilirsiniz DH'de ve internette.

Verdiğiniz modelin fiyatına baktım; en ucuz kargo dahil 1100 TL olarak gördüm:
    http://www.akakce.com/bulasik-makinasi/en-ucuz-hotpoint-ariston-lff-8m116-x-tk-fiyati,1317655.html

Emsal olarak, Hotpoin'ten çok daha güvenilir bir marka olan Profilo'nun iyi bir modelini kargo dahil 910 TL'ye alabilirsiniz:
    http://www.akakce.com/bulasik-makinasi/en-ucuz-profilo-bm5220mg-fiyati,4047812.html

Tersi olsaydı, yani önerdiğim Profilo 1100 TL, sorduğunuz Hotpoint 910 TL'ye satılsaydı bile Profilo'yu önerirdim. Hatta ve hatta sorduğunuz model 500-600 TL gibi çok ucuz bir fiyata satılıyor olsa bile önermezdim (gerisini siz düşünün)

Son kertede, Hotpoint'in bu modelini yakından bile görmedim; çevremde kullanan da yok. Belki bu modelde kaliteyi normale çekmişlerdir ama kolay kolay Hotpoint-Ariston-Indesit'in bir ürününe güvenilebileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 11 Ocak 2016; 1:46:21 >
  • Merhaba, 4 yıl evvel siemensin 2 Programlı bulasik makinasını aldım. Bin pişmanım şimdiye kadar 7-8 kez servis çağırdım. Degisim-iade için 3 kez aynı arıza yapması gerekiyormuş camasir makinamda buzdolabım siemens diye güvenerek aldım ama gercekten şans ısı olduğunu bizzat yasadım,yaşamaktayım.Anladim ki hangi marka olursa olsun en düşük model almamalı electrolux yorumlarını okudum 3 raflilarin kasık bölümü biraz uğraştırici sanırım ama sepetli modelinin kasık Çatal haznesi de yetersiz geldi.sizin yorumlarınız nedir acaba ? Daha zamanİm var araştırma safhasindayim. electrolux bakıyorum ayrıca candogan bey ve diger bircok kişinin ilk önerdiği marka . Electroluxun f/p olan bulasik makinasi modeli hangisidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Merhaba,

Merhaba,

1.550 tl ye Siemens Almanya üretimi SN26M232TR alabilirsiniz,

Serdar Çetin
    serdarcetin1985@gmail.com
    553 397 6676

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoover in çıkardığı son modeller baya iyi gözüküyor.fiyatlarda cazip....10 yıl motor garantisi veriyormuş...

DDY 65540XFA

A++ Enerji Verimlilik Sınıfı
    15 Kişilik Yıkama Kapasitesi
    6 Farklı Yıkama Sıcaklığı
    Powerwash 3 Kollu Sprey
    Dokunmatik Kontrol
    Dijital Kontrol Paneli
    Yüksekliği Ayarlanabilir XL Üst Sepet
    XXL Alt Sepet
    Safety Stop Sepetler
    Yarım Yük Seçeneği
    Buharlı Yıkama Programı
    Ekstra Kurutma Opsiyonu
    AquaStop
    1-23 Saate Kadar Gecikmeli Başlatma
    Yavaş Kapanan Kapak
    10 Litre Su Tüketimi
    45 dB (A) Ses Seviyesi
    Paslanmaz Çelik İç Kabin
    Özel Programlar:
    - 29 Dakika Hızlı Program
    - 75 °C BactiZero Program
    - Gece Yıkama Programı
    Ürün Boyutları (GxDxY): 60x60x85 cm

karfurda 1000tl ye gördüm geçenlerde....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 12 Ocak 2016; 2:00:24 >
  • Ariston var bende 10 yıl oldu.biraz yıprandı. Bir kere kapak tırnağı kırıldı onun dışında sıkıntı olmadı. Biraz gürültülü çalışıyor. Elektrik tüketimi fazla günümüz makinelerine göre.çok fazla tuz tüketmeye başladı ve bardakları acayip çizmeye başladı. Kaynanama Siemens in 2 programlı en baz modelini aldık geçen yıl. Oda mutfakla iç içe inanın sesini duymadık.evdeki diğer ayetlerde Siemens ve memnunum. Sessizliğini düşünerek Siemens almayı düşünüyorum.inox olacak.Siemens in kullanıp önerdiğiniz bi modeli var mı.

• tyler657 T kullanıcısına yanıt
    hocam telefonunuz nedir?

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.