Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (520. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ayavas
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.925
Cevap
180
Favori
2.548.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu urun hakkında yorum alabılır mıyım ? alman yapımı sanıırm ? bu fıyatın altında alınacak ıthal olup çelik tabanlı ne olabılır buna muadıl yoksa bunda mı karar kalalım ?
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_BOSCH-SMS68N08TR-6-Programl%C4%B1-A-Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-14-Ki%C5%9Filik-Bula%C5%9F%C4%B1k-Makinesi,103452,465718,1201707.html?langId=-14
  • Bende tecrubelerimi yazamak istiyorum. Arceligin 4 programlı geçen sene 1300~1400tl lik bulaşık makinasını aldık. Hiç memnun değilim. Kesinlikle arçelik bulaşık makinalarindan uzak durun. Özellikle çok programlı makinelerden almayın. Makine nin alt bölümü bile dandik saçtan. Alacağınız makine bin tl üstü veriyorsanız çelik olsun enazindan alt bölümü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırma için son günüm aciliyeti var. Kafamı kurcalayan tek şey bu kadar para bağlamak mantıklı mı ? Son olarak 1000 lira altı , 1000 - 1250 , 1250 - 1500 tl arası fiyatlara ayrı ayrı öneri verirmisiniz. Yarın gözle görülüp alınacak.
    Vestel hakkında düşünceleriniz neler ? Vestelden indirimli ürün alma gibi bir durum mevcut.
    Kusura bakmayın ince düşünceliyim.Değerleri yorumlarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.
  • Jvats kullanıcısına yanıt
    Çelik tabanlı enaz 6 program bosch,Siemens,profilo.
    .
    Aeg proClean serisi.
    .
    Electrolux realLife serisi.

Bunları alırsanız para bağladığınıza değer.
    .
    Beko-Arçelik de alınabilir. turbo kurutmalı (enaz 6 pr).

• quote:

Orijinalden alıntı: Jvats

Araştırma için son günüm aciliyeti var. Kafamı kurcalayan tek şey bu kadar para bağlamak mantıklı mı ? Son olarak 1000 lira altı , 1000 - 1250 , 1250 - 1500 tl arası fiyatlara ayrı ayrı öneri verirmisiniz. Yarın gözle görülüp alınacak.
    Vestel hakkında düşünceleriniz neler ? Vestelden indirimli ürün alma gibi bir durum mevcut.
    Kusura bakmayın ince düşünceliyim.Değerleri yorumlarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Ben sizin yerinizde olsam simens tercih ederdim. 1300 liraya 232tr. diğer markalardan celik taban olan varsa tercih ederdim. Program sayisi degilde fiyat performans dengesine bakardim. Üzülerek söylüyorum Yerli malı veya tr de üretilen bi makinaya bakmazdim. Karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jvats

Araştırma için son günüm aciliyeti var. Kafamı kurcalayan tek şey bu kadar para bağlamak mantıklı mı ? Son olarak 1000 lira altı , 1000 - 1250 , 1250 - 1500 tl arası fiyatlara ayrı ayrı öneri verirmisiniz. Yarın gözle görülüp alınacak.

Merhabalar,

Aşağıdaki modellere bakabilirsiniz;

Siemens;
    SN24D230TR - 900,00 ( yerli polinox taban)
    SN25E230TR - 975,00 ( yerli polinox taban)
    SN26M232TR - 1375,00 ( alman - çelik taban )
  • 1000-1100 TL civarına önerebileceğiniz bulaşık makinesi var mı? LG-Siemens-Electrolux var aklımızda ama Electrolux daha çok kafamıza yattı bu marka hakkında bilgisi olanlar yorum yapabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

1000-1100 TL civarına önerebileceğiniz bulaşık makinesi var mı? LG-Siemens-Electrolux var aklımızda ama Electrolux daha çok kafamıza yattı bu marka hakkında bilgisi olanlar yorum yapabilir mi?

Merhabalar,

Sizde siemens için Aşağıdaki modellere bakabilirsiniz;

Siemens;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

quote:

1000-1100 TL civarına önerebileceğiniz bulaşık makinesi var mı? LG-Siemens-Electrolux var aklımızda ama Electrolux daha çok kafamıza yattı bu marka hakkında bilgisi olanlar yorum yapabilir mi?

Merhabalar,

Siemens;

Bu dediğiniz fiyatlar nerde geçerli

İl önerdiğiniz simens in sitesinde 1050 tl siz 900 demişsiniz

İkinci öneriniz simens in sitesinde 1125 siz 975 demişsiniz

Üçüncü önerdiğiniz simens in sitesinde 1732 tl siz 1375 demişsiniz

Birinci ve ikincide peşin ve pazarlık ile ayarlama olabilir üçüncü de fark 400 tl bunu nasıl açıklayacaksınız kredi kartına bu kadar da kazık olamaz. Sorsalar peşin fiyatına derler

• Bimeks'ten sms68l18tr maikne aldım aldım, eve sms68l28tr yollamışlar.
    l28 hem daha ucuz hem özellikleri düşük.
    firmanın çağrı merkezi birşey yapamayıp, mağazaya yönlendiriyor, mağazayı arıyorum telefona bakmıyor.
    BİMEKS'ten uzak durun arkadaşlar,kampanyalarına kanmayın, gönderdikleri ürünler tutmayabiliyor şekilde gözüktüğü gibi daha sonra da muhattap bulmak için mağazaya gitmek zorunda kalıyorsunuz yine şekilde gözüktüğü gibi.
    bakalım umarım sorunsuz olarak değeitşirirler, değiştirmezler ise mahkemedir, tüketici hakem heyetidir uğraşacağım...l28tr yi daha ucuza bulmuştum, l18 daha hoşuma gitti diye gidip onu aldım. Süprize bakın ki l28 geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan5888 -- 25 Temmuz 2015; 12:20:25 >
  • Bende bimeks ten SMS53L18TR modelini almayıalmayı düşünüyordum farkettim ki bocsh un sitesindede aynı fiyat yanlız bimeks 16 tl nakliye Ücreti alıyor bocsh da kargo Ücretsiz sanırdım kendi sitesinde alırım şimdilik bekliyorum çıkıp mağazaları dolaşmam lazım belki nette olmayan 1200 tl yi geçmeyen başka bir marka model aklıma yatar

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

quote:

Merhabalar,

Siemens;

Bu dediğiniz fiyatlar nerde geçerli

İl önerdiğiniz simens in sitesinde 1050 tl siz 900 demişsiniz

İkinci öneriniz simens in sitesinde 1125 siz 975 demişsiniz

Üçüncü önerdiğiniz simens in sitesinde 1732 tl siz 1375 demişsiniz

Birinci ve ikincide peşin ve pazarlık ile ayarlama olabilir üçüncü de fark 400 tl bunu nasıl açıklayacaksınız kredi kartına bu kadar da kazık olamaz. Sorsalar peşin fiyatına derler

Merhabalar,
    Biz bayiyiz burada yazdığım fiyatlarda nakit fiyatlar.
    Bayilerin verebileceği dip rakamlar var ama hiç biri direkt kalkıp o rakamları vererek satmak istemez,
    Bir sebebi de bizim 30 şubesi olan büyük bir bayi olmamız her bayi bu fiyatı veremez,

• SN26M232TR - 1375,00 ( alman - çelik taban )
    Bence mantıklı.

(Fiyatlarda şaşılacak durum yok. Hepsindede yaklaşık %20 indirim yapılmış.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 26 Temmuz 2015; 10:06:51 >
  • Merhabalar.

Bulaşık makinesi için tavsiye arıyorum. Önerebileceğiniz makine olursa sevinirim.

Makinenin kaç programlı olduğu kaç litre su kaç kw elektrik tükettiği hiç mi hiç önemlı değil tek aradığım şey hiçbir şekilde kirli lekeli birşey çıkmasın camları çizmesin.

İki ay önce 1400tl verip arıstonun 8 programlı modelini aldık en sıcak en yoğun programda bile hala kirli lekeli çıkıyordu can sıkıcı bi hal almaya başladı en sonunda iade ettik. o yüzden özellikle çok temiz yıkayan bir makine arıyorum.

Waterwall cazip gözüktü bize ancak dikey yıkaması pazarlama stratejisi mi devrim niteliğinde bi özellik mi bilemedim. Hangi yönde yıkadıgından ziyade nasıl yıkıyor ? kullanan varsa söyleyebilirse sevinirim.

Bütçe olarak 2500ü pek geçmese daha iyi olur. Beyaz solo makine olacak.
    Arıstonu bugün götürdüler hanım aldın aldın almadın elde yıkarsın diyor acil makine lazım o yüzden:)

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 2 Ağustos 2015; 0:22:22 >

• ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    Grundig gdf9501 1000tl veya Electrolux esf8530row 1600tl.
    İkiside sizin beklentilerinizi karşılar. Bütçenize uygun olanı seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan s40 -- 2 Ağustos 2015; 1:40:25 >
  • ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    Arcelik 6388i suan kampanyada 1300e alinabiliyor

• erhan s40 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tavsiyeniz için bütçe konusunda sıkıntımız yok ancak ikisi de bilindik değil Indesiti iade ettikten sonra temkinli yaklaşıyorum yıkama olarak sizin bildiğiniz denediğiniz bir model mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sizin kullandığınız bir model mi zor kirleri çıkartıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size halamların kullandığı arçelik marka 6254 bulaşık makinesini öneririm.Halam elde hiç bulaşık yıkamaz ne bulaşık varsa makineye tıkar.Ankarada oturuyorlar ve su çok kireçli değil migros marka 5 i 1 arada bulaşık makinesi tabletiyle çok güzel sonuçlar alıyo.

• An itibariyle bulaşık makinesi maceramı sonlandırmış bulunmaktayım😆. tekrar bulaşık makinesi ihtiyacı doğduğunda görüşmek üzere (3+3= 6 yıl sonra😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 2 Ağustos 2015; 15:22:02 >
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.