Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SmilingArtichoke , SmilingArtichoke Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulasik makinesinde olmazsa olmaz eksik var mi sizce ? Mesela yukarida belirttigim camasir makinesinde su jeti ve buhar ozelligi varken yuk tartma ozelligi ve gorsel açıdan cok istedigim tambur aydinlarma yok.

Camasir makinesi icin ne diyorsunuz. 1520 tl ye alip 152 tl hediye cekiyle 1370 tl ye geliyor. Ama istedigim iki ozellik yok.

ekleme: malesef suan teknosa sitesinde camasir makinesinin satisi sadece magazada kalmis ve ürünü o fiyata alamiyorum. Diger kurutmali ve inox olan model de cok fiyat farki var. Moralim bozuldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 25 Mayıs 2015; 12:55:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat iyi.
    Her özellik olsun dersen 2200-2400 lirayı gözden çıkartmak gerekiyor.
    En yakın mağazalardan bakıp alın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bulasik makinesinde olmazsa olmaz eksik var mi sizce ? Mesela yukarida belirttigim camasir makinesinde su jeti ve buhar ozelligi varken yuk tartma ozelligi ve gorsel açıdan cok istedigim tambur aydinlarma yok.

Camasir makinesi icin ne diyorsunuz. 1520 tl ye alip 152 tl hediye cekiyle 1370 tl ye geliyor. Ama istedigim iki ozellik yok.

ekleme: malesef suan teknosa sitesinde camasir makinesinin satisi sadece magazada kalmis ve ürünü o fiyata alamiyorum. Diger kurutmali ve inox olan model de cok fiyat farki var. Moralim bozuldu...

Fiyat olarak iyiler.

• Bulasik makinesini aldim, hediye cekiyle 1370 e denk geldi.

Camasir makinesi olarak ise hâlâ alamadigimdan arastirmaya devam ediyorum. Aeg l98699 a yakin olarak Electrolux EWF1408WDL var ve fiyati 2200 civarlari. 2000 ve altina bulursam alabilirim ama bu seviyelerde onereceginiz bosh gibi urunler varsa oblarida düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bulasik makinesini aldim, hediye cekiyle 1370 e denk geldi.

Camasir makinesi olarak ise hâlâ alamadigimdan arastirmaya devam ediyorum. Aeg l98699 a yakin olarak Electrolux EWF1408WDL var ve fiyati 2200 civarlari. 2000 ve altina bulursam alabilirim ama bu seviyelerde onereceginiz bosh gibi urunler varsa oblarida düşünüyorum

Bulasik makineniz hayırlı olsun.Electrolux çamaşır makinesi çok güzel alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onderozbek

candoğan bey merhaba,

ESF6600ROW ve 8530 kullanmış birisi olarak aralarında 300-350 tl lik fiyat farkını mantıklı buluyor musunuz?
    Ben 6600 almayı düşünüyorum sizin gibi - makineniz değişince ikisini kıyaslama imkanınızda olmuştur.

Merhaba. Iki cihazda da performans aynı. 8530da sepetler farklı. Başta tuhaf geldi, 3. Sepeti çıkarırım herhalde dedim; ancak şimdi hoşuma gitti. Alt sepeti epey rahatlıyor. Bir de makinenin içi yüksek olduğundan Yükseklik sorunu olmadı.

Esf6600row dan memnundum ben. Özellikle kurutması çok başarılıydı. Sadece üst sepette kase koyma yerindeki katlanan tel çubuklu, diğer taraf oluklu olduğundan dikkatli dizim gerektiriyordu.

Esf8530un da sepetleri güzel ama farklı. Başta yadırgayabiliyor insan.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

• candoğanbey siz yardımcı olabilirmisiniz
  • Bosch SMS78M08TR ve SMS69M68TR arasında kaldım. İkisinin de fiyatı çok yakın. Ne gibi farklılıkları var, hangisini önerirsiniz?
    Kullanan var mı acaba?

Bosch'tan pek kaçışımız yok gibi, o yüzden farklı markalardaki alternatiflere malesef kapalıyım.
  • 1000 tl yi çok geçmeden (mümkünse altında olsun) bir bulaşık makinesi bakıyorum bu konuda çok bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    hocam 1 hafta içinde bulaşık makinesi alcam BM5380MG düşünüyordum fakat çelik kazan değilmiş.

PROFİLO BM4224 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNASINA ne dersiniz. bldc motor çelik kazan ve 3 sepetliymiş

http://www.n11.com/profilo-bm4224-4-programli-bulasik-makinesi3-sepetli-P18875686

914 liraya veya bu fiyat civarında daha iyi bir makina varmıdır
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Bu model de Polinox tabandır. Profilonun tek çelik tabanlı modeli 6481MG'dir.
  • 1000 lirayı geçmeyecek şekilde çelik kazan-taban makine yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

1000 lirayı geçmeyecek şekilde çelik kazan-taban makine yok mu?

http://www.teknosa.com/urunler/115030355/aeg-f55500wo-6-program-beyaz-a-lcd

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, nasıldır bu AEG makine yıkama performansı falan? kendi sayfasında içinin çelik olduğu konusunda bilgi yok. eminsiniz değil mi? tamamen çelik mi?

ayrıca şu makineyide yorumlarsanız sevinirim ama için çelik değil galiba markasına güvenerek seçtim;

http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-sn23e200tr-iq100-a-3-programli-jetmatic-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsiesn23e200tr&categoryId=22156&site=old

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 30 Mayıs 2015; 1:10:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

teşekkürler, nasıldır bu AEG makine yıkama performansı falan? kendi sayfasında içinin çelik olduğu konusunda bilgi yok. eminsiniz değil mi? tamamen çelik mi?

ayrıca şu makineyide yorumlarsanız sevinirim ama için çelik değil galiba markasına güvenerek seçtim;

http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-sn23e200tr-iq100-a-3-programli-jetmatic-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsiesn23e200tr&categoryId=22156&site=old

AEG çeliktir.İyi cihazlar üretir. Siemens plastik tabanlı.Çelik taban olanları 6 program ve ustu. Yanılmıyorsam m serisi

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Peki tesekkurler aeg yi alicam bir aksilik olmazsa. Son olarak bu urunde dahil baska bir kac urunde de gordum. İlanda A+ yaziyor ancak kendi sitesinde veya ilan aciklamalarinda A enerji sinifi oldugu gorunuyor. Yalniz yillik sarfiyatlarina bakinca A+ ile olanlarla ayni. Bu AEG hangisi acaba?

• üst sepet olayı tamamen fos ya hem yüsekliği kesiyor yok teker teker kaşık diz ölme eşeğim ölme, iyiki beyaz eşyacı akrabamı dinledim şikayet ediliyomuş zaten 3 sepetliler bu konuda boshhun ithal modelini aldım çok memnunum...
  • merhabalar.

ben de daha yeni Bosch SMS68L18TR aldım, 6 programlı bi makina fiyatı 1350TL gibi, ben 1215 e aldım.

açıkçası bu makinayı almak bana ne kazandırır bilemiyorum. daha sessiz çalışsın diye böyle bişey tercih ettim. activewater ne iş yarar bilmem.

3.sepet olayı sanki bi yenilikmiş gibi daha pahalı makinalarda sunulmuş ama ne kazancı var pek anlamadım.

üst sepet (aslında kaşık sepetini de sayarsak, ortadaki sepet diyelim) ayarlanabiliyor. 3 kademe aşağı yukarı gidiyor. en yukarı alınca alt sepet için devasa bir boşluk kalıyor. kaşık sepeti de olmadığı için eşşek gibi tencereleri bile diz istersen.

ha diyeceksin neden kafan karıştı, yav plastik makinaya bu kadar para vermeye gerek varmıydı dedim kendimce. aslında çok para da vermedim ama sonuçta 700-800TL ya satılan ile bunun arasında ne kadar fark vardır ki.

neyse, varsın fark olmasın yeter ki bu arıza yapmasın diyim artık. düzgün çalışsın beni her türlü idare eder zaten evde iki kişiyiz topu topu.

bide şu yarım yük seçeneği bana sanki fason bi programmış gibi geldi çok bi avantaj sağlıyo mu acaba. neyse kullanacaz bakalım.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    3. sepet kullanışsız bu gerçek :D diğer yönden arçelik,vestel ile kıyaslama artısı daha çoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

3.sepet olayı sanki bi yenilikmiş gibi daha pahalı makinalarda sunulmuş ama ne kazancı var pek anlamadım.

çatal kaşık bir birbine yaslanmadığı için daha temiz çıkıyor ve aşağıda büyük bir bölüm size kalıyor. benim önceki makine klasik sepetliydi, yeni makine 3. sepet raflı. ben çok memnunum. tek tek diziliyor tabi, tabaklar da öyle dizilmiyor mu, içine mi atıyorlar tabakları bu 3. raf olmayan modeller genelde ucuz ve almayanlar da genelde karşıdır, kullananlar ise memnun. siz almayanların değil kullananların yorumuna bakın, memnun kalacaksınız

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.