Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alptuq

**cyborg** ve u_g_o_189
    bu 2 makineyiuygun ve sorunsuz bir firma adres vs varsa özelden ya da buradan yazarsanız sevinirim..
    bu arada Profilo BMA6250MG da fena değilmiş hem ucuz (hepsiburada da 900 tl)hem de ankastre buna mı çevrisem yüzümü acaba??

kardeş ürün konusunda birşey diyemem ama elışveriş konusunda tecrübemi pm olarak paylaştım
  • alptuq A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Ege'denim siz Marmara'dan. O yüzden adres tavsiyesi falan zor:))
    Yalnız 6481MG için GG'da 1339TL %10çekle 1200 civarı iyi fiyat(kargo hari sanırım). Üstüne de 100 World Puan. Siemens Modeli biraz daha tuzlu. Yazdığınız ankastre model hakkında çok bilgim yok fakat solo makineler ankastrelerden bir adım öndedir genelde. Yazdığınız ankastre modelinin ses seviyesi 6481'in 2 katı mesela. 6481 3. çekmecesi var, çelik taban, daha az su kullanıyor bunlar sizin için önemliyse aradaki farkı verebilirsiniz. Karar sizin.
  • arkadaşlar bana ithal üretim 2 çekmeceli (bizimkiler 3 e kıl beğenmediler kiralık yazlıkta simensi o çatal kaşık yeri yükseltiyi azaltıyor diye sıgdırmada sorun yaşadılar) 1000-1300 arası teşekürler..inox model...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Mart 2015; 2:07:57 >
  • arkadaşlar bu gün arcelik 6264 ı serisi 6 programlı bulaşık makinası aldım kullanan arkadaşlar varsa onlara bi kac sorum olacak öncelikle en üsteki tablayı elinle asıldığın zaman kalkıyor ve icindeki keceyi göre biliyorum kullanan arkadaşlarda böyle bişey varmı yoksa sadece benimkinde bir sorun mu birde yıkama acısından nasıl yıkıyor simdiden vereceğiniz cevaplar icin teşekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

Hocam ben Ege'denim siz Marmara'dan. O yüzden adres tavsiyesi falan zor:))
    Yalnız 6481MG için GG'da 1339TL %10çekle 1200 civarı iyi fiyat(kargo hari sanırım). Üstüne de 100 World Puan. Siemens Modeli biraz daha tuzlu. Yazdığınız ankastre model hakkında çok bilgim yok fakat solo makineler ankastrelerden bir adım öndedir genelde. Yazdığınız ankastre modelinin ses seviyesi 6481'in 2 katı mesela. 6481 3. çekmecesi var, çelik taban, daha az su kullanıyor bunlar sizin için önemliyse aradaki farkı verebilirsiniz. Karar sizin.

sana cevabı arkadaş vermiş aslında. güzel bir makina 3. sepeti çıkarıp sepet alırsınız ve tam istediğiniz bir makineyi elde etmiş olursunuz.
  • u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    sağol bir gözleriyle baksınlar incelesinler ok derseler alıcam 6481 i tek korkuları üst çemeceye geniş yemek tabaklarının sığmama olayı ..sadece 6481 in altı çelikmiş herhalde mecbur ona yönelcez zaten..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ben de Bosch 68N02 kullanıyoruz. 3. çekmece ile kullanınca servis tabağı gibi geniş tabaklar sığmıyor tabi fakat ufak çorba tabakları-bardaklar kaseler vs dolduruyor zaten üst sepeti. Fakat istenirse çekmece çıkarılıp onun yerine çatal-kaşık sepeti alınabilir. Şu an öyle deniyoruz mesela.
    6481, 5380MG'ye göre 2lt az su ve elektrik kullanıyor Eko programda. Bir de ekstra kurutma seçeneği var 6481'de. Enerji tasarrufu yaptıkları için, yeni nesil bulaşık makinelerinin kurutma performansı eskiler kadar iyi değil. Bu yüzden çoğu kişi bulaşıkların nemli çıkmasından şikayetçi. Biz de hafif nemli çıkmasından dolayı ekstra kurutma seçeneğini aktif ettik ve şu an memnunuz.
    Çelik taban olmazsa olmaz ise ve bu fiyatlara çıkamayacaksanız AEG F55022W0 modeline de baksınlar. Fakat sepet dizaynı ve kalite olarak Profilo daha önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

Ben de Bosch 68N02 kullanıyoruz. 3. çekmece ile kullanınca servis tabağı gibi geniş tabaklar sığmıyor tabi fakat ufak çorba tabakları-bardaklar kaseler vs dolduruyor zaten üst sepeti. Fakat istenirse çekmece çıkarılıp onun yerine çatal-kaşık sepeti alınabilir. Şu an öyle deniyoruz mesela.
    6481, 5380MG'ye göre 2lt az su ve elektrik kullanıyor Eko programda. Bir de ekstra kurutma seçeneği var 6481'de. Enerji tasarrufu yaptıkları için, yeni nesil bulaşık makinelerinin kurutma performansı eskiler kadar iyi değil. Bu yüzden çoğu kişi bulaşıkların nemli çıkmasından şikayetçi. Biz de hafif nemli çıkmasından dolayı ekstra kurutma seçeneğini aktif ettik ve şu an memnunuz.
    Çelik taban olmazsa olmaz ise ve bu fiyatlara çıkamayacaksanız AEG F55022W0 modeline de baksınlar. Fakat sepet dizaynı ve kalite olarak Profilo daha önde.

bana inox 2 çekmeceli ithal çelik taban 900-1200 arası bişey lazım...sağol cvp için..

• Bana 900 TL'ye kadar bir bulaşık makinesi önerebilir misiniz ?
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    GGde ürün1339 doğru ama %10 çek ve wolrd puan kampanyaları şu an bitti diye biliyorum. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: finch_meister

Merhaba,
    GGde ürün1339 doğru ama %10 çek ve wolrd puan kampanyaları şu an bitti diye biliyorum. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.

word bitmedi faydalabilirisn 1240-100 puan=1140 gelir...şu an %7 lik indirmde zaten wordun varsa kaçırma derim...ben acsess veya bonus gelince alıcam wordu kullandık :D..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Mart 2015; 19:51:06 >
  • Merhabalar

Üstadlar acil BEYAZ ÇELİK TABAN mümkünse 3 çekmeceli bir bulaşık makinası tavsiye edermisiniz ? Fiyat max 1300 tl olacak...

Çok acil dönüşlerinizi bekliyorum bugün alacağım..
  • Merhaba, electrolux esf 8810 rox modeli için yorumlarınız nedir? Bu model yeni mi çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

30 aralık itibari ile lg d1450wf1 model bulaşık makinesi aldık. Servis tuz koymanıza gerek yok dedi ancak makine çalışırken tuz ışığı yanıyor. Makineden şimdilik memnunuz sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba birkaç ay olmuş sanırsam alalı hayırlı olsun, memnun musunuz üründen? Eğer görüşlerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acronym

quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

30 aralık itibari ile lg d1450wf1 model bulaşık makinesi aldık. Servis tuz koymanıza gerek yok dedi ancak makine çalışırken tuz ışığı yanıyor. Makineden şimdilik memnunuz sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba birkaç ay olmuş sanırsam alalı hayırlı olsun, memnun musunuz üründen? Eğer görüşlerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

Öncelikle servis tuz almayın demesine rağmen tuz aldık ve bulaşıklar daha temiz olarak çıkmaya başladı. Makinenin genel olarak kullanımından memnunum. Ses olarak gürültü yok denecek derecede. Sadece makine bittikten sonra kurutma kısmında biraz bekliyorsunuz oda uzun süre değil ve benim açımdan sıkıntı yaratacak bir durum değil. Özellikle sormak istediğiniz soru varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

• shaqzilla kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabınız için. Aynısından almaya karar verdim bende. Umarım hayırlısı olur. Baska sorum yok memnun olmaniza sevindim. Umarim sorun yasamadan kullaniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

03,01,2015 tarihinde yetkili baynizden almış olduğum SN26L881TR/34 9412 716 kodlu bulaşık makinesi 09/03/2015 tarihinde E15 arıza vermiştir. yetkili servisinizi aradığımda oradaki bayan arkadaş makinenizi fişten çekin bir gun kullanmayın bır gun sonra fişini taktığınızda bu arızanın giderilmiş olduğunu göreceksiniz söyledi.bizde sizin yetkili servisinizin söylediğini yaptık ve fişini cektik beklemeye gectık.bu bekleme surecınde evde olmadıgımız zaman içerisinde makineden sızan sudan dolayı evımızı su bastı.tekrar servisi aradığımda teknık servıs ekıbı yonlendırıldı teknık ekıp geldı ıkı ay once almıs oldugum makınenın ventılı ve kontak arızası oldugu ve bu parcaların değişmesi gerektiğini söyledi
    bir alman markası siemens olarak siz teknık arızaları türk usullerıne göre fişini çek sonra tak kendine gelir mantığıylamı cozuyosunuz. siemens markası olmak muşterilerinizin evlerine urununuz ve sorumsuz teknık servis calışanlarınız yuzunden su basması müşterilerinizin mutfak dolaplarının su cekmesı gıda ürünlerinin bozulması halilarının deforme olması defalarca yetkili birimlerinize dile getirmeme rağmen bir özür bile dilememe ve umursamama rahatlığı mı vermektedir.
    iki ay önce 1300.00 tl para verip almış oldugum ALMAN teknolojisine sahip olan cihazımın 5-6 yıkamada arıza vermesi sizin AYIPLI ürün sattığınız anlamına gelmezmi,
    yoksa biz bu kadar para verip alman teknolojisi ve markası olan siemens yerine daha ucuz olan regal.profilo,arcelik,veya herşeyini türkiyede üreten vestel markasını almadığımız için hatalımıyız
    satmış olduğunuz cihaz 5-6 yıkamada bu arızayı yapabılıyorsa fabrikadan yeni çıkmiş bir ürünün ventili ve kontağı 5-6 yıkmada bozulabılıyorsa değişmek istediğiniz bu parcaların bir 5-6 yıkamada daha bozulamayacagının evde olmadıgım donemde evimin tekrardan su altında kalmayacağının eşyalarımın deformasyona uğramayacagının garantisini nasıl vereceksiniz
    sonuç olarak iki ay önce satın almış olduğum AYIPLI ürününüzün tamirini kabul etmiyorum oyle bir aylık cıhazları değiştiriyoruz sızınkı ıkı ay olmus gibi seylerle AYIPLI ürün sattığınız tüketicinizi aldatamazsınız ben parasını ödeyip almiş olduğum ürünümün değiştirilmesini istiyorum bunun içinde gerekli butun herşeyı yapıcam

• Geçmiş olsun sigorta işlerinden anlayan avukatlara danışın peşini bırakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Acronym

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Aynısından almaya karar verdim bende. Umarım hayırlısı olur. Baska sorum yok memnun olmaniza sevindim. Umarim sorun yasamadan kullaniriz.

Umarım sizde memnun kalırsınız. Deterjan olarak pril sıvı kullanıyoruz eşim memnun ancak daha iyi olabilir. Bittiği zaman fairy almayı düşünüyorum

Sayın muhammetkrk
    Almış olduğunuz makine turkiye malidir markası siemens yani parca almanya birleştirme türkiye. Almanya da üretilip türkiye ye gönderilen makinaların fiyatı 2000 tl ve üstü yaklaşık. Sorun içinde mutlaka tüketici haklarına da şikayet etmeyi unutmayınız. Umarım en kısa zamanda çözüm yolu bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaqzilla -- 13 Mart 2015; 18:32:49 >
  • 2 veya 3 programlı F/P bulaşık makinası tavsiyelerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.