Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarı ankastre olarak hangi marka / hangi modele yönelmemizi önerirsiniz? Ortalama 1000-1250 TL gibi bütçemiz var. Mümkünse 3. sepet tercih sebebimiz.
  • Arkadaşlar selamlar SN26L881TR makine hakkında bilgisi olan var mı, tavsiye eder misiniz? Veya daha iyi bir alternatif var mı bu rakamlara? Yardımcı olursanız memnun olurum..

http://www.bedavacim.com.tr/Siemens-SN26L881TR-Bulasik-Makinesi-Siemens-Turkiye-Garanti-_20640.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabax

Arkadaşlar selamlar SN26L881TR makine hakkında bilgisi olan var mı, tavsiye eder misiniz? Veya daha iyi bir alternatif var mı bu rakamlara? Yardımcı olursanız memnun olurum..

http://www.bedavacim.com.tr/Siemens-SN26L881TR-Bulasik-Makinesi-Siemens-Turkiye-Garanti-_20640.html

Merhaba,

SN26L881TR 1170 tl den İstanbulda bulunan mağazalarımıza gelebilirseniz karta taksit yapabiliyoruz.

Bu fiyata alınabilecek siemens markalı ürünlerde en mantıklı model budur,

Yerli üretim, iç taban kısmı polinox modeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 241

Arkadaşlar merhaba,

Yarı ankastre olarak hangi marka / hangi modele yönelmemizi önerirsiniz? Ortalama 1000-1250 TL gibi bütçemiz var. Mümkünse 3. sepet tercih sebebimiz.

Merhaba,

Siemensin aşağıdaki modelini incelemenizi tavsiye ederim, dilerseniz yardımcı olabiliriz.

SN56L580TR 1020 tl

Yukarıdaki nakit fiyatı mağazalarımızın olduğu bölgelerde karta taksit yapabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarCetin -- 5 Kasım 2014; 11:13:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fkamanli

25 Eylül tarihinde Siemens' in İstanbul Bağcılardaki Yetkili satıcısı olan Birbeyaz Dayanıklı Tüketim Malları Ltd. Şti. ' den satın aldığım ve MNG kargo ile 30 Eylül tarihinde tarafıma teslim edilen orjinal ambalajındaki bulaşık makinesinin, 25 Ekim 2014 tarihinde montaja gelen Siemens Fabrika Merkez servisi tarafından yan ve üst kapağında hasar olduğu tespit edilmiştir. Yetkili servis tarafından söz konusu ürünü fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde monte ettirmediğim için ürünün garanti dışı olduğu bildirilmiş ve 1500tl vererek sıfır aldığım ürünün hasarlı parçalarının değiştirilmesi için 360tl ücret talep edilmiştir. Gittiği yere kadar kovalamayı düşünüyorum, var mı yol gösterecek birileri.

Merhaba, ürünü aldığınız yer bu konu hakkında isterse yardımcı olabilir aslında. Kendilerinden böyle bir talebiniz olmuştur büyük ihtimalle yardımcı olmuyorlar mı?

Bizde siemens bayisiyiz mağazalarımızın olduğu bölgelerde şöyle yapıyoruz;

Eğer müşteriye sattığımız ve teslim ettiğimiz modelden elimizde 1 tane daha kapalı kutu var ise,
    Müşteriden hasarlı çıkanı alıp mağazamız teşhirine getiriyoruz, yeni ürünü müşteriye teslim ediyoruz.

Mağaza teşhirine getirtiğimiz ürüne de kendi bünyemizde çözebiliyoruz.

Birebir de şöyle bir hakkınız olduğunuz unutmayın lütfen;

6502 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN'da açıkca belirtmiş

Malın ayıplı olduğunun anlaşılması halinde tüketici;- sözleşmeden dönme, satış bedelinden indirim isteme, satılanın ücretsiz onarılmasını isteme, satılanın ayıpsız misli ile değiştirilmesini isteme haklarına sahiptir. Taleplerin muhatabı Satıcı olacaktır. Tüketici, ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi haklarından birini üretici veya ithalatçıya karşı da kullanabilir.

6502 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN
    28.05.2014 tarihi itibarı ile yeni Tüketici Yasası yürürlüğe girmiştir. Yeni Yasa ile getirilen belli başlı değişiklikler aşağıda sıralanmıştır.

• Teslim tarihinden itibaren 6 ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu kabul edilir. Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı Satıcı’ya aittir.

Malın ayıplı olduğunun anlaşılması halinde tüketici;- sözleşmeden dönme, satış bedelinden indirim isteme, satılanın ücretsiz onarılmasını isteme, satılanın ayıpsız misli ile değiştirilmesini isteme haklarına sahiptir. Taleplerin muhatabı Satıcı olacaktır. Tüketici, ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi haklarından birini üretici veya ithalatçıya karşı da kullanabilir.

• Taksitli Satışlarda Satıcı, tüketici ile arasında yazılı bir taksitle satış sözleşmesi yapmalıdır. Tüketici, 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza-i şart ödemeksizin taksitle satış sözleşmesinden cayabilir. Bu gibi bir halde, tüketici malı teslim almışsa ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde malı kullanmış olmalıdır, aksi halde cayma hakkını kullanamaz.

• Mesafeli satış sözleşmelerinde tüketici, 14 gün içerisinde herhangi bir neden göstermeksizin ve ceza-i şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içerisinde satıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı, tüketicinin siparişinin kendisine ulaştığı tarihten itibaren taahhüt ettiği süre içerisinde yükümlülüğünü yerine getirmelidir. Mal satışlarında bu süre herhalukarda 30 günü geçemez.

• Perakende satışa arz edilen malların veya ambalajlarının yahut kaplarının üzerine kolaylıkla görülebilir ve okunabilir şekilde tüketicinin ödeyeceği tüm vergiler dahil satış fiyatı ve birim fiyatını gösteren, üretim yeri ve ayırt edici özelliklerini içeren etiket konulması, etiket konulması mümkün olmayan hallerde aynı bilgileri kapsayan listelerin görülebilecek yerlere asılması zorunludur.

İndirimli satışa konu edilen mal veya hizmetlerin indirimli satış fiyatı, indirimden önceki fiyatı, tarife ve fiyat listeleri ile etiketlerinde gösterilir.

• Tüketicinin kullanımına sunulan malların tanıtım, kullanım, kurulum, bakım ve basit onarımına ilişkin Türkçe tanıtma ve kullanma kılavuzuyla gerektiğinde uluslar arası sembol ve işaretleri kapsayan etiketle satışa sunulması zorunludur.

Türkçe tanıtma ve kullanma kılavuzlarının tüketiciye verilmesi ve teslim edildiğinin ispatı sorumluluğu satıcıya aittir.

• Garanti Belgesinin tüketiciye verilmesi sorumluluğu satıcıya aittir.
    Tüketicinin seçimlik haklarından onarım hakkını kullanması halinde, malın garanti süresi içerisinde tekrar arızalanması halinde tüketici, diğer seçimlik haklarından birini kullanabilir. (bknz; ilk sayfa, 2. Paragraf-tüketicinin seçimlik hakları)

• 2.000-TL’ye kadar Tüketici ilçe hakem heyeti başkanlığına, 3.000-TL’ye kadar ise il hakem heyeti başkanlığına başvuru zorunluluğu bulunmaktadır. Tüketici Hakem Heyetleri tarafından verilen kararlar kesindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: idemo

Eşimin annesi ve kız kardeşi birlikte yaşıyor, onlar için sorunsuz bir makina arıyoruz. Program sayısı falan önemli değil, iki program yeterli. Verebilecekleri para en fazla 600 lira. Tavsiye verebilir misiniz.

700 tl ile siemensin 2 programını alabilirler

SN22D200TR modeli
  • SN54D500TR - 860 tl

taban kısmı polinox, geri kalan ihtiyaçlarınızı aldınızmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarCetin

SN54D500TR - 860 tl

Bulaşık Makinasını Profilo BM6481MG aldım. Eksiklerimi tamamlayalı 1 ayı geçiyor. Yanılmıyorsam Siemens buzdolabını sizin vasıtanızla almıştım zaten. En memnun olduğumuz ürün, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

quote:

SN54D500TR - 860 tl

Bulaşık Makinasını Profilo BM6481MG aldım. Eksiklerimi tamamlayalı 1 ayı geçiyor. Yanılmıyorsam Siemens buzdolabını sizin vasıtanızla almıştım zaten. En memnun olduğumuz ürün, teşekkürler.

Çok sevindim memnuniyetinize, umarım tüm ürünlerinizi sorunsuz kullanırsınız uzun yıllar.

İyi günler dilerim.
  • Arkadaşlar 3 veya 4 programlı, tabanı çelik siemens bulaşık makinesi almayı planlıyorum. Hangi modeli tavsiye edersiniz? Kullanıcılar yorum yaparlarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdarCetin S kullanıcısına yanıt
    Internetten aeg çamaşır makinesi aldim. Sancili bir alışveriş oldu. Simdide internetten bulasik makinesi ariyorum. Kararsizim ya Bosch bayiinden ugrasmadan SMS 68L08 TR 1300 tl ye alicam ya da tekrar kumar oynayarak alman uretimi bir makine alacagim. Tavsiye:

• gamarcobat3262 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    yerli bir model seçmişsiniz
    bu modelin taban kısmı polinox

SN26L881TR Siemens muadili şuanda 1170 tl nakit ten yardımcı olabiliyorum,
    mağazalarımıza gelme durumunuz var ise nakit fiyatı bir çok banka kartına bölebiliyoruz

SN26M832TR almanya üretimi kazan tamamen çelik 1500 tl den de bu modeli aynı şartlarda bizden temin edebilirsiniz dilerseniz.

saygılar
  • https://www.vestel.com.tr/vestel-bmh-xl610-w-bulasik-makinesi

Bu ürün şuan Teknosalarda 799 tl, kesinlikle bu fiyata albenisi çok yüksek bir ürün. Etiket fiyatı 799 tl olarak görünmese de, çalışanlara sorun o fiyattan veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

Arkadaşlar 3 veya 4 programlı, tabanı çelik siemens bulaşık makinesi almayı planlıyorum. Hangi modeli tavsiye edersiniz? Kullanıcılar yorum yaparlarsa sevinirim.

Merhaba,

Tabanı çelik olan siemens model sn26m832tr
    Bu model 1500 tl

3 - 4 programlar polinox tabanlıdır,

Fakat polinox ta olsa koku yapmıyor eğer korkunuz buysa o bir şehir efsanesi :)

Sn24d830tr de kasım kampanyası var şuan 1030 tl fiyatıyla gayet başarılı bir ürün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 3 veya 4 programlı, tabanı çelik siemens bulaşık makinesi almayı planlıyorum. Hangi modeli tavsiye edersiniz? Kullanıcılar yorum yaparlarsa sevinirim.

Merhaba,

Bu model 1500 tl

Sn24d830tr de kasım kampanyası var şuan 1030 tl fiyatıyla gayet başarılı bir ürün.

Sizle konustuğumuz modelde karar kıldım. Bir an önce alabilirsek iyi olacak. Yoksa bulaşıkları bana yıkatacaklar.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Bu model 1500 tl

Sizle konustuğumuz modelde karar kıldım. Bir an önce alabilirsek iyi olacak. Yoksa bulaşıkları bana yıkatacaklar.

Merhaba,
    Bugün mutlaka sizin işlemi yapıyoruz sorun yok merak etmeyin. :)

SN26L881TR modelinde en son karar kıldınız öyle değil mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Bu model 1500 tl

Merhaba,
    Bugün mutlaka sizin işlemi yapıyoruz sorun yok merak etmeyin. :)

SN26L881TR modelinde en son karar kıldınız öyle değil mi ?

Evet bu modelde karar kıldık.

• -Hokkabaz- kullanıcısına yanıt
    Pekala birazdan size müşteri numaranızı ileteceğim, buna göre ödeme ve teslimat için irtibat kurarız.
    Saygılar.
  • 2600 liraya kadar bulaşık makinesi önerebilirmisiniz

• quote:

Pekala birazdan size müşteri numaranızı ileteceğim, buna göre ödeme ve teslimat için irtibat kurarız.
    Saygılar.

Tmm sizden haber bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.