Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.920
Cevap
180
Favori
2.547.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: y.C.g

iyi günler arkadaşlar 1200 liraya kadar makine önerisi alabilirmiyim işin üstatlarından :)

Azcik daha fazla vererek

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-BM6481MG-Bulasik-Makinesi_5467.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Arçelik 6231 bulaşık makinası kullanan var mı?

Geçen sene başında bir arkadaşım almış 700 TL'den, aşağıdaki sitede yine aynı fiyat.

http://www.arcelikalisveris.com/U1473,57,arcelik-6231-3-programli.htm

Makina ve site hakkında fikriniz var mı?

http://www.arcelikalisveris.com

• Ustalarım, üstadlarım merhaba. Tavsiyeniz üzere bir bulaşık makinası aldım gayet memnunum. Şimdi tekrar bahçemizde kullanmak üzere bir tane daha alacağım ama fiyatı oldukça düşük tutmak istiyorum. Ucuz ve performansı iyi olan bir makina tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazansaribay

Ustalarım, üstadlarım merhaba. Tavsiyeniz üzere bir bulaşık makinası aldım gayet memnunum. Şimdi tekrar bahçemizde kullanmak üzere bir tane daha alacağım ama fiyatı oldukça düşük tutmak istiyorum. Ucuz ve performansı iyi olan bir makina tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bu çok iyi bu arada bahçe derken??

http://m.teknosa.com/ProductDetail.aspx?productID=115030250&CatalogCode=_BEYAZ_ESYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 15 Mart 2014; 17:56:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sıradan çinko karbon pil

quote:

Orijinalden alıntı: apollo_17

quote:

quote:

quote:

Ben de sizin gibi siemens kalitesine güvenip 26L280 siparişi verdim inşallah sıkıntı yaşamayız arkadaşlar bu polinox işinden

Hepsiburadadan aldım ürünü 100 Tl puan + 25 TL çek ile kargo ile 1040 liraya geldi. İnşallah üründen memnun kalırız

öncelikle hayırlı olsun. ben nakliye sürecinden mağdur kaldım. ürünü 8 gündür depoda bekletiyorlarmış. bir kaç kez aradım araç dolmadı deyip 1 hafta oyaladılar. bu hafta da aramalarıma cevap vermemeye başlayınca hepsiburadayı aradım verdim veriştirdim ne biçim nakliye firmalarıyla çalışıyorsunuz diye. eğer bu iş sonuçlanmazsa siparişimi iptal edip paramı iade alıcam dedim. sonra aramalarıma cevap vermeyen nakliye firmasından geri döndüler ürünün bu akşam yada yarın yollanacağını söylediler. bakalım eğer 1-2 güne yollanmazsa siparişi iptal etmeyi düşünüyorum.

Hocam benim ürünü de bu tezel lojistiğe vermişler ben numaralarına hiç ulaşamıyorum bile... Ürün sorgulama diye bişey yok ayrıca sabit numaralarını aradım alo anne diye açtı bir kız... Tezel Lojistik dedim hiçbişey demeden bi yere yönlendirdi açan olmadı. Hepsiburada böyle bir lojistik firmasıyla nasıl çalışıyor anlam veremedim. Bana da aynısı olursa ben de iptal edicem.

Hocam makina dün elime ulaştı. kavga gürültü yolladılar sonunda. aslını sorarsan teslimat süresi rezalet ama neyse. sizinki geldimi bilmiyorum. eğer gelmediyse iç malzemesi hakkında bilgi vereyim. makinanın iç kabini, tabanı hariç paslanmaz çelik. polinox kısım bir tek tabanında ve ilk kullanımda koku falan yapmadı. ilerleyen zamanlarda da inşallah yapmaz. göreceğiz bakalım

Hocam bu tezel lojistik şaka gibi... Bizim ilçeye ankara üzerinden gönderim yapılması gerekirken kayseriye göndermişler. Şimdi ürünün kayseriden gelmesini bekliyoruz... Genel olarak kalite olarak sizi tatmin ettimi makine? Bana heralde gelmesi bir hafta daha sürer diye tahmin ediyorum... Ne dersiniz ilk yıkamada güzel yıkadımı durum ne acaba

arkadaşlar aynı makinayı aldık diye önce size sorayım dedim.. ilk zamanlar dikkatimi çekmemişti ya da yoktu bilemedim ama makina çalışırken mutfağa girdim azönce biraz koku geldi burnuma. yanii böyle yanık kokusu gibi ama hafif. kablo yanınca gelen koku gibi de değil tam. çünkü evde kablo yanmıştı ayırtedebilirim sanrım. ama makinadan geliyor kesin.. acaba içindeki astığım koku şeysi mi dedim de tabii yıkanırken iç kokusu nasıl dışarıya gelsin? buna benzer koku alan gelen var mı? biraz araştırdım sadece bi yerde ısınınca reçine kokusu mu zift kokusu mu ne ondan bahsedilmiş ama anlamadım.. cevaplarsanız sevinirim..

• merhaba arkadaşlar
    buradaki değerli üstadların yorumları doğrultusunda AEG F77023M0P bulaşık makinasında karar kıldım..
    İzmirde ürünü alabileceğim hangi mağzada satıldığı hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim
  • Biz 2 aya yakındır kullanıyoruz. hemde en yüksek derecelerde falan ama öyle bi koku hissetmedik hiç. önceki bulaşık makinası komple çelik malzemeden kaplıydı ve aynı kokuyodu. yıkadığınız plastik kaplar falan varsa onlar kokabilirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 17 Mart 2014; 23:22:46 >
  • quote:

Biz 2 aya yakındır kullanıyoruz. hemde en yüksek derecelerde falan ama öyle bi koku hissetmedik hiç. önceki bulaşık makinası komple çelik malzemeden kaplıydı ve aynı kokuyodu. yıkadığınız plastik kaplar falan varsa onlar kokabilirmi acaba?

sağolun cevabınız için. ben de öncesinde farketmemiştim.. biraz da evhamlıyım sanırım ama çözemedim hala.. buradan bilgi gelirse çok sevineceğim.. içine plastik kap faln koyuyorum ama dışarı yıkarken öyle koku gelir mi ki? candoğan bey işin doğrusunu bilir gerçi.. inş görüp de cevap verir.
  • altus 434x al.ne aldığınızı bilmiyorum ama bu modelin diğerlerinden aşağı kalır hali yok.sadece daha az para vve garanti sonrası ucuz.ciddi ve güvenli servis hizmetine kavuşursun.
  • arkadaşlar şu tavsiye edilen siemens'in sn26m883 modelinin sn26m884 diye yeni modeli çıkmış, internette aynı fiyata satılıyor aralarındaki farkı bilen var mı acaba
  • muratsen87 kullanıcısına yanıt
    26m882tr kullanıyorum, hepsi aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Ustalarım, üstadlarım merhaba. Tavsiyeniz üzere bir bulaşık makinası aldım gayet memnunum. Şimdi tekrar bahçemizde kullanmak üzere bir tane daha alacağım ama fiyatı oldukça düşük tutmak istiyorum. Ucuz ve performansı iyi olan bir makina tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

http://m.teknosa.com/ProductDetail.aspx?productID=115030250&CatalogCode=_BEYAZ_ESYA

Hocam ufak bir bahçemiz var da. Prefabrik de bir ev. Bu yüzden çok pahalı birşey istemiyordum. Gösterdiğiniz linkteki ürününde fiyatı gayet makul teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

Hocam ufak bir bahçemiz var da. Prefabrik de bir ev. Bu yüzden çok pahalı birşey istemiyordum. Gösterdiğiniz linkteki ürününde fiyatı gayet makul teşekkür ederim.

Bisey değil kaçirmayin derim

• AEG F55022M0 ile Profilo BM4281EG arasında kararsız kaldık.

AEG, çelik tabanı ile öne çıkıyordu fakat dolaştığı mağazalarda eşime "AEG üretimini durdurdu, ileride parça sıkıntısı çekersiniz" demişler.
    Profilo çok tavsiye ediliyor ama Polinox tabanın dezavantajları neler olabilir kestiremiyorum.

Bir de bir mağazada Profilo BM6480 e 960 TL fiyat vermişler ki açıkası güvenemedim. Muhtemelen kullanılmış ya da hasarlı bir cihazdır diye düşünüyorum.

Buradan alacağım görüşlere göre kararımızı şekillendireceğiz. Zaman ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle fly free -- 19 Mart 2014; 13:30:45 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam size zahmet birde çamaşır makinesi de tavsiye edebilir misiniz? Yine aynı şekilde fiyat performans oranı iyi olan ve düşük fiyatlı olan bir ürün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam size zahmet birde çamaşır makinesi de tavsiye edebilir misiniz? Yine aynı şekilde fiyat performans oranı iyi olan ve düşük fiyatlı olan bir ürün.

63 lt geniş kazan sağlam mekanikhttp://www.guzelevim.com.tr/Profilo-CM101KOTR-camasir-Makinesi_5313.html

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Güle güle kullanın
    Altus 434x modeli çok tavsiye ettiğimiz bir modeldir.
    Tam bir fiyat/performans ürünüdür.

Arkadaşlar heryerde "Altus al 434 xy" modeli var sadece x yazan modeli yok, bu iki model aynımıdır tavsiye edermisiniz?
  • Profilo BM6481MG modelini alacağım Alman üretimi mi yerli montaj mi

• Profilo BM6481MG modelini alacağım Alman üretimi mi yerli montaj mi

• quote:

Orijinalden alıntı: zakkuivi

Profilo BM6481MG modelini alacağım Alman üretimi mi yerli montaj mi

İspanya üretimidir iç zemini çelikguzel makine

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.