Şimdi Ara

The Last of Us Part II için Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı [Güncelleme]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    24 Eylül'de düzenlenen The Last of Us Part II medya etkinliğinde oyunu deneme fırsatı bulan birçok basın kuruluşu oyun ile ilgili ilk izlenimlerini paylaştı ve izlenim videoları yeni oynanış görüntüleri de içeriyor.

İlk izlenimlerini yazıya döken sitelerden bazıları: Eurogamer (2), Game Informer, GameSpot (2, 3, 4), IGN, Kotaku, PlayStation Blog, Polygon, USgamer (2, 3), VentureBeat ve VG247 (2, 3).

Ayrıca 26 Eylül Salgın Günü'ne özel olarak The Last of Us Part II PlayStation 4 teması yayınlandı. Temayı PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 sisteminin Ayarlar menüsünden Temalar ekranına girerek seçebilirsiniz. 

The Last of Us Part II 21 Şubat 2020'de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak. 

Video ön izlemelerini ve oynanış görüntülerini aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Naughty Dog tarafından da oynanış videosu yayınlandı. 

• E3 bölümünde gösterilen bölümde geçmeyen oynanış videosuna E3 grafikleri nerede diyecek kadar acizliğe düşmüşler yazık Oyun çıktıktan sonra bakarsın e3 de gösterilen videonun oynandığı bölümün karşılaştırmasına o zaman her PS4 exclusive oyununda olduğu gibi susup kalırsınız.

God of War'a da downgrade dediler, Uncharted 4'e de downgrade dediler ama sonunda hep ağlayıp kıskançlıktan kudurmalarıyla kaldılar.
  • Harikalarharikasiharikulade bir oyun olmuş.
  • Grafikler mükemmel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Fevkaladenin de fevkinde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil Within 2 den esinlenmişler.
  • E3'de gösterilen grafikler nerede?

• Grafikler efsane , oynanış mükemmel. Yine neslin sonunda ders veriyor Naughty Dog. Neslin en iyi oyunu geliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

E3'de gösterilen grafikler nerede?

qandırdım xd
    -Naughty Dog

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Grafikler Uncharted 4'ün 1 tık üstünde, Buda çok iyi bir grafik demek oluyor...Tek derdim inşallah görüldüğü kadar basit bir hikaye olmaz, Kız ölecekte intikam alacazda öyle şeyler basit kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

E3'de gösterilen grafikler nerede?

qandırdım xd
    -Naughty Dog
    Bu bildiğin Last of Us Part 1.5 olmuş.

• E3 GRAFİKLEERİ ps5'te boşuna bu nesilde beklemeyin ps4 o grafikleri sabit kaldiramaz alev alev yanar sonra , ps5 grafigiydi onlar satış tekniği dikkat ederseniz neredeyse her ps oyunu ps5 grafiği ile duyuruldu ps5 e hızlı girmek ve oyunsuzluk çekmemek adına güzel taktik ama biraz üç kağıt gibi ,,, ovvv grafiğe bak be diyorsun sonra ,,, kardesim bu grafik 10.000 lik makinada var onu al yoksa accik cilalı versiyonu var 500'e onunla idare et hadi şekerim hadi canım gibi olmuş
  • Naughty Dog yine yaptın yapacağını oyun bu Jenerasyon için çok çok güzel görünüyor.
    Sadece görsel / grafik anlamında değil, animasyon ve hareket kabiliyetini de yenilik olarak eklemiş. CGI kalitesine yakın oynanış ve pürüzsüz bir ilerleme var.

PS5'de Ray Tracing ve Doku kalitesini arttırırsa 1-0 Önde başlayacaklardır yeni nesil için. :)

• Oyun resmen akıyor, muhteşem görseller ve animasyonlar...

Tabii yine de bir Gamepass li Crackdown degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 26 Eylül 2019; 19:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Oyun resmen akıyor, muhteşem görseller ve animasyonlar...

Tabii yine de bir Gamepass li Crackdown degil
    Bazıları nasıl kudurmuş ama , herkes ne kadar enfes gözüktüğünden bahsediyor dünyada bazıları ise yüzü kızarmadan gördüğünü inkar ediyor. Bunların gözleri downgrade yemiş galiba, eee normal tabi övündüğü konsoluna çıkan oyunlara bakıyorsun tırt, ötekine bakıyorsun her sene ya Goty, ya Goty adayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 26 Eylül 2019; 20:6:14 >

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Ya şu oyunun karşısında Crackdown var, bir ona bak, bir buna bak. Yeminle Crackdown a bakan gözlerim kör oldu.

Gerçi Gamepass var, ucuz diye çöp oyunlara tahammül edebiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 26 Eylül 2019; 20:10:14 >
  • ilk videoda gösterilen şeyler cilalandığı çok belliydi bu kadar fark olması normal, oyunun muhteşemliğinden bir şey eksilmeyecek kuduranlara tavsiyem bu inanılmaz maceraya ortak olsunlar yaşasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Ya şu oyunun karşısında Crackdown var, bir ona bak, bir buna bak. Yeminle Crackdown a bakan gözlerim kör oldu.

Gerçi Gamepass var, ucuz diye çöp oyunlara tahammül edebiliriz...
    Crackdown 3 ü 5 dakika oynadım ve microzorta sövüp anında sildim. State of decay 2 i 4 saat oynadım başlarda zevk aldım ama baktım sürekli aynı şeyler sıkılıp sildim. Sea of thieves e 30 dakika dayanabildim, yine microsoft un kulaklarını çınlatıp sildim. Şu koca 6 yılda adam akıllı oynayıp sevdiğim 2 oyunu var ; Gears 5 ve Sunset Overdrive. Sunset Overdrive da zaten playstation a geçti tek imrendiğim keşke playstation da olsa diyeceğim gears 5 var. Başka yok abi ya inanılmaz bişey. Bunun içinde zaten xbox alınmaz pc de de var. Game pass diyorsun pc ye de geldi. Lan bu aleti biz napacaz microsoft? Gerçekten Allah benimde icinde olduğum 45 milyon insana sabır versin yazık cidden.

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Cidden Sunset Overdrive artık Sony nin resmi malı, MS belki şu an satılan her oyun için Sony ye para bile ödüyor olabilir...

Düşünsene Uncharted MS un olmuş, hayır yani rezaletin boyutunu ifade edebilmek için bu kadar absürt bir örnek veriyorum. Çünkü bu olay absürt ötesi, post absürt...

• Gears of war 5 grafikleri bunu 5 e katlar sanki ps2 oyunu püühh naughty dog sana bir mikrozoft kadar olamadın bu nasıl grafik xbox sen çok yaşa yihıuuuı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.