Şimdi Ara

The Last of Us Part II Naughty Dog'un En Uzun Oyunu Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün gece The Last of Us Part II çıkış tarihinin duyurulması ve yeni fragmanının yayınlanmasıyla birlikte oyunun yönetmeni Neil Druckmann da PlayStation Blog üzerinden bazı açıklamalarda bulundu.

Neil Druckmann tarafından belirtilene göre The Last of Us Part II Naughty Dog'un 35 yıllık tarihinde yaptığı en iddialı, en tutkulu ve en uzun oyun.

"The Last of Us Part II üzerinde çalışmaya beş yılı aşkın bir süre önce başladık. İlk oyunu devam ettirmenin baskısını sizlere tarif etmek çok zor. Oyunun dünyasını ve karakterlerini ne kadar çok sevdiğini biliyoruz, özellikle Ellie ve Joel'i. İnanın, biz de oyunun hayranıyız ve biz de onları çok seviyoruz. Ki bu yüzden yıllarımızı bu oyunu hazırlamak için harcadık. Fark ettiğimiz başka bir şey de The Last of Us Part II'nin Naughty Dog'un 35 yıllık tarihinde yaptığı en iddialı, en tutkulu ve en uzun oyun olduğu. Bu tür bir hikayeyi anlatmak için oyunun çok büyük olması gerekiyordu." 

The Last of Us Part II 21 Şubat 2020'de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak. 

• Empire dergisinin ''Oyun dünyasının Citizen Kane anı'' dediği, tüm zamanların en çok GOTY ödülünü kazanmış oyununu ''sevmiyor'' olabilirsiniz. Bu aşırı doğal, tabi ki herkes farklı düşünebilir. Fakat lütfen, memnuniyetsizliğinizi dile getirirken azınlık olduğunuzun farkında olup; sebepler sunarak ve mümkünse daha ciddi mesajlar atın. Öbür türlü basit bir trollden öteye gidemiyorsunuz çünkü.
  • Nasıl olsa oynayamayacağım.. Umarım çıktıktan 3-5 ay sonra indirim gelir 200TL civarı olur hani o zaman bellki :)
  • Neil Druckmann Öyle bir oyun bırakıyorsun ki yine yıllarca hem oyunundan hemde adından bahsettireceksin.. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Türkçe dublaj görünce çok şaşırdım sonunda ama çok pahalı anca oyun çıktıktan 3-5 ay sonra alırız 100-200 arası amerikada 60 ne güzel.

• Naughty Dog'un 35 yıllık tarihinde yaptığı en iddialı, en tutkulu ve en uzun oyunu oldu. Bu tür bir hikayeyi anlatmak için oyunun çok büyük olması gerekiyordu."
    Çok iddialı sözler bunlar Bence bu Oyun Goty olacak Cyberpunk da var ama geçen senede RDR2 var denildi God of war aldı götürdü oyuna duygu katmak bambaşka bir şey
  • Uzun yapacağım derken içimizi baymayın UC4 vakasında gördüğümüz benzeri.
  • Açık dünya kokusu alıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Uzun yapacağım derken içimizi baymayın UC4 vakasında gördüğümüz benzeri.

Ben o oyunun finaline geldiğimde o kadar üzüldüm ki neden bitti diye.. İşte.. Zevk renk aga. Herkese her şeyi beğendiremiyorsun. İlk 8 bölümü çok özet geçse oyun 7 saat olsa çok kısa diyeni çıkacak :)
  • Oyunu çok merak ediyorum ama çok pahalı gerçekten. Sony Türkiye (veya Avrupa) artık el atsa şu oyun fiyatlarına?

• Şu seride ne var anlamıyorum ilk oyundaki verilmek istenen baba-kız ilişkisi çok samimiyetsiz gelmişti. Şimdi de lezbiyen olmuş manitasını kurtarıyor, pehh bu aptal intikam hikayesiyle anca veletleri kandırsınlar.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Uzun yapacağım derken içimizi baymayın UC4 vakasında gördüğümüz benzeri.</blockquote>

Ben o oyunun finaline geldiğimde o kadar üzüldüm ki neden bitti diye.. İşte.. Zevk renk aga. Herkese her şeyi beğendiremiyorsun. İlk 8 bölümü çok özet geçse oyun 7 saat olsa çok kısa diyeni çıkacak :)

Siz seriyi baya sevdiğiniz için fark etmemiş olabilirsiniz ama kendisine serinin en zayıf oyunu diyebiliriz. Oyun uzun ama bir o kadarda durağan. Oyuncuyu atmosferine sokamıyor. Uzun yapmışlar ama içini ilgi çekici sekanslar ile bolca dolduramamışlar. Problemde buydu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: porsux

Açık dünya kokusu alıyorum

Zannetmiyorum ama bu dediğini yaparlarsa kendi topuklarına sıkmış olurlar. Çünkü açık dünya ister istemez sürükleyiciliği baltalıyor. Kimse kusura bakmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Şu seride ne var anlamıyorum ilk oyundaki verilmek istenen baba-kız ilişkisi çok samimiyetsiz gelmişti. Şimdi de lezbiyen olmuş manitasını kurtarıyor, pehh bu aptal intikam hikayesiyle anca veletleri kandırsınlar.
    Anlamadığın oyunları oynama zaten. Dünya anlamış senin anlamana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 25 Eylül 2019; 19:52:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: by_endless

Şu seride ne var anlamıyorum ilk oyundaki verilmek istenen baba-kız ilişkisi çok samimiyetsiz gelmişti. Şimdi de lezbiyen olmuş manitasını kurtarıyor, pehh bu aptal intikam hikayesiyle anca veletleri kandırsınlar.

Hocam senin fikrindir saygılar sevgiler. Tek merak ettiğim şu: İlk oyunun ilk bölümünü sonuna kadar oynadın mı? Hayır senin mantıkla bakarsak Wolf 3D piksel bir çöp, Diablo 2 leş bir orta çağ rpgsi Half Life dönemine oranla zerre yenilik getirmeyen Uzaylı Öldürme FPS'si GTA 3-4-5 Arabadan İnilen Araba oyunu ve GoW serisi de camış öldürme oyunu oluyor da ondan soram dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_endless

Tüm dünyada velet zaten.

• Bu haberden sonra Naughty Dog'un oyunlarına baktım en uzun oyunu Jak II - 18 saat sürüyor ortalama,TLOU 1 - 15 saat yani bu demek oluyor ki TLOU 2 mininum 20 saat civarlarında olacak tabi daha fazlada olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 25 Eylül 2019; 19:58:38 >
  • Empire dergisinin ''Oyun dünyasının Citizen Kane anı'' dediği, tüm zamanların en çok GOTY ödülünü kazanmış oyununu ''sevmiyor'' olabilirsiniz. Bu aşırı doğal, tabi ki herkes farklı düşünebilir. Fakat lütfen, memnuniyetsizliğinizi dile getirirken azınlık olduğunuzun farkında olup; sebepler sunarak ve mümkünse daha ciddi mesajlar atın. Öbür türlü basit bir trollden öteye gidemiyorsunuz çünkü.
  • Şu Uncharted 4 ten sıkılan bi tek ben değilmişim be oh. Yok tırman koş ateş et tırman koş ateş et, manzaralar güzel olmasa oynanacak oyun değil. Burda öyle bağımlılar var ki kötülediğim zaman çarmıha gerileceğim diye hissediyorum.

Bak aynı şeyi bu oyunda da yapıyorlar yok goty yok 500 tl yi bastım pre order i yaptım yok bilmem ne. Ulan bi çıksın oynayalım sonra değerlendiririz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Naughty Dog her yeni oyunuyla çıtayı yükseltip farklı tatlar katmayı başarıyor. Uncharted 1-2'den daha büyük bir sıçrama var TLOU2'de
  • quote:

Uzun yapacağım derken içimizi baymayın UC4 vakasında gördüğümüz benzeri.</blockquote>

Ben o oyunun finaline geldiğimde o kadar üzüldüm ki neden bitti diye.. İşte.. Zevk renk aga. Herkese her şeyi beğendiremiyorsun. İlk 8 bölümü çok özet geçse oyun 7 saat olsa çok kısa diyeni çıkacak :)</blockquote>

Siz seriyi baya sevdiğiniz için fark etmemiş olabilirsiniz ama kendisine serinin en zayıf oyunu diyebiliriz. Oyun uzun ama bir o kadarda durağan. Oyuncuyu atmosferine sokamıyor. Uzun yapmışlar ama içini ilgi çekici sekanslar ile bolca dolduramamışlar. Problemde buydu.

Hocam en iyisi demedim zaten beğendiğimi dile getirdim. İkinci oyuna hiç biri yaklaşamadı lakin kötü uzun ya da sıkıcı değildi 4. oyun (bence) Dediğiniz problemleri hiç hissetmedim (Belki oyun güncelleme ile düzelmiştir ilk oynama tarihim Ekim 2017 ve ps4 pro)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.