- x
Q KLAVYEDEN F KLAVYEYE NASIL GEÇİLİR
4 Cevap38689 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

92 Mesaj
3 Mayıs 2007; 18:55:43 

arkaşlar ben Q klavye kullanıyordum şimdi f klavye aldım ve bilgisayara taktığım zaman Q gibi işlev görüyor. denetim basasından bir yerlerden halledile biliyormu yani bilgisayarın F yi algılaması için ne gibi bir işlem yapmam lazim yardımcı olursanız sevinirim

1378 Mesaj
3 Mayıs 2007; 18:58:55 

denetim masasından bölge ve dil seçenekleri diller ayrıntılar

TSI

764 Mesaj
3 Mayıs 2007; 19:34:00 

quote:

Orjinalden alıntı: doğrucu

arkaşlar ben Q klavye kullanıyordum şimdi f klavye aldım ve bilgisayara taktığım zaman Q gibi işlev görüyor. denetim basasından bir yerlerden halledile biliyormu yani bilgisayarın F yi algılaması için ne gibi bir işlem yapmam lazim yardımcı olursanız sevinirim

sağ alttaki tr yazısına sağ klikle ayarlara gir ok

25 Mesaj
3 Mayıs 2007; 21:15:43 

kardeş denetim masasına gir oradaa bölgesel dil ayarı var ordan düzeltebilirsin kolay gelsin

burası kocaman bir bilgi dünyası ...... bilgilerimiz paylaştıkça çoğalır

5225 Mesaj
5 Mayıs 2007; 15:50:42 

denetim masası- bölge ve dil seçenekleri- diller- ayrıntılar- ekle TÜRKÇE F- bu menüde
ABD ve TÜRKÇE Q da var bunların ikisini kaldır. Sadece TÜRKÇE F seçili olsun yeterli
sonra uygula de- bir uyarı gelirse (büyük ihtimal gelir) üstteki ayarlardan TÜRKÇE F i seç tekrar - sonra tamam demen yeterli

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Q KLAVYEDEN F KLAVYEYE NASIL GEÇİLİR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.202