Şimdi Ara

8K destekli Xiaomi Mi TV Pro serisi duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Henüz 4K çözünürlükler yeteri kadar yaygınlaşmış değil ancak üreticiler 8K çözünürlükleri hayata geçirmekte kararlı. Xiaomi’nin yeni Mi TV Pro televizyon serisi 8K çözünürlükleri destekleyecek şekilde tasarlandı.

Mi TV Pro özellikleri ve fiyatı

Yeni Mi TV Pro serisinde 3 farklı model yer alıyor. 43 inç, 55 inç ve 65 inç boyutlara sahip olan seri 3 kenarında ince çerçeve ile daha kompakt bir gövde sunuyor. Alt çerçeve ise bileşenler ve Mi logosu için biraz kalın tutulmuş. Ekran-kasa oranı yüzde 97 seviyesinde. Gövde alüminyum alaşımdan imal edilirken arka kapak ise polikarbonat ve karbon fiber kaplama ile imal edilmiş.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Air 2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

Seride 4 çekirdekli 12nm sürecinde tasarlanmış bir yonga seti kullanılıyor. 4K çözünürlüklerin yanında yonga seti 8K içerikleri oynatabilecek güce sahip. Ayrıca enerji verimliliğine de dikkat ediyor. Sistem 2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi ile destekleniyor.

Yazılım tarafında firmanın makine öğrenme destekli ve kullanıcısını öğrenen PatchWall işletim sistemi yer alıyor. XiaoAi dijital asistan ile sesli olarak sistemi kontrol edebiliyorsunuz. Televizyonlarda Çin’deki video portallarının olduğu bir paket de yer alıyor. Ses tarafında Dolby Audio desteği mevcut. Mi TV Pro fiyatlandırması şu şekilde:

43 inç Mi TV Pro: 210$

55 inç Mi TV Pro: 337$

65 inç Mi TV Pro: 478$

• bakalım Avrupa ya gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha ya neden bu kadar ucuz geldi bana 65 inc mi TV pro..
    Vergi olmasa hemen alırım ya ama bizde 7000e yakın fiyatı olur yoksa 3000 bile etmez vergisiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne 8K'sı daha 4k alamadık biz...

• 55 inç Mi TV Pro: 337$ bu nasıl fiyat ulannnnnn... DH yi böyle haberler yapmaması konusunda uyarıyorum cebimizdeki kagıt parcalarının nekadar degersiz oldugunu yüzümüze vurmayın artıkkkk :(

• Mi store ler acilali bayağı oldu fakat henuz tv ler gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim devlet her urunde fabrikadan 3 kat daha fazla kazandigi icin ordaki dolarciklari 4le carpin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8k 55 inç 337$ mı şimdi ben mi yanlış okuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.