Şimdi Ara

Apple, iOS 13.1 ve iPadOS'u 24 Eylül'de yayınlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Apple'ın iOS 13 sürümünü kullanıcılarına sunmasının üzerinden henüz birkaç gün geçti ancak işletim sisteminin, 24 Eylül tarihinde önemli bir revizyon daha alacağı belirtildi.

Apple hızlı davrandı

Apple, Engadget sitesine yaptığı açıklamalarda iPadOS ve iOS 13.1 sürümlerinin planlanandan yaklaşık bir hafta önce yani 30 Eyül yerine 24 Eylül'de yayınlanacağını açıkladı. Şirket neden bu kadar hızlı davrandığı konusunda bir açıklama yapmadı ancak bunun nedeninin yazılım kararlılığından kaynaklı olduğu düşünülüyor.
    Zira birçok iOS 13 kullanıcısı işletim sisteminin getirdiği hatalardan şikayetçi durumdalar. Apple'da bu şikayetleri daha fazla almamak ve iOS 13'teki sorunları bir an önce gidermek için bu önemli güncellemeyi bir hafta erkene çekmiş durumda. Yayınlanacak güncellemeler ile birlikte cihazlara birkaç yeni özelliğin geleceğini de belirtmeden geçmeyelim.

• İpad os ile ipadde neler degisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

İpad os ile ipadde neler degisiyor
    iPadOS genel anlatim...

Bu da detayli anlatim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 21 Eylül 2019; 17:10:4 >
  • Bu Yayınlanan iPadOs Sürümü 13 mü Olacak 13.1mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saate de el atmaları gerekiyor. 6. sürüm hız konusunda öncekilere göre oldukça kötü.

• Pil yüzdesi için bir güncelleme yapsalar keşke. Çentik yüzünden pil yüzdesi gözükmüyor malum.

• İos 13 geçtim arcade 1 aylık ücretsiz deneme veriyor ama ödeme yöntemi ekleyemiyoruz bizim gibi bu sorunu yaşayanlar varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün telefon görüşmesi yaparken çağrıyı sonlandırmaya tıkladığımda ekranı kapatıyor ama konuşmayı sonlandırmıyordu şunu düzeltseler yeter liseli ergen aşıklar gibi önce sen kapat durumuna düştüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu iPadOs'a çoklu kullanıcı desteği getirdiklerinde Mac satışlarının etkileneceğinden mi korkuyorlar nedir?! Getirin da şu özelliği!

• siri konuşmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.