Şimdi Ara

200 TL değerinde tam 6 Batman oyunu ücretsiz oldu! Epic Store'dan büyük kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyalarında bu hafta bombaları patlattı. Toplam değeri yaklaşık 200 TL olan tam altı farklı Batman oyunu şu anda Epic Store ücretsiz bir şekilde satın alınabiliyor. Kampanya 26 Eylül'e kadar devam edecek.

Ücretsiz verilen oyunlar listesi şöyle: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Knight, Lego Batman: The Videogame, Lego Batman: DC Super Heroes, Lego Batman: Beyond Gotham. Hem Arkham ve hem de LEGO Batman bildiğiniz gibi oldukça büyük hayran kitlesine sahip olan popüler üçlemeler.

Epic Games Store, 2019 yılının sonuna kadar haftada en az bir ücretsiz oyun kampanyalarına devam edecek. Şirketin şu ana kadar dağıttığı ücretsiz oyunlar arasında Subnautica, Alan Wake, For Honor, Limbo, This War of Mine, Overcooked, World of Goo, Transistor, The Witness, Hyper Light Drifter, Fez, Inside ve Celeste gibi yapımlar vardı.

Altı farklı Batman oyununu hemen şu anda Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 26 Eylül'de sona erecek. Ayrıca Epic Games Store önümüzdeki hafta yine iki oyunu ücretsiz verecek: Everything ve Metro 2033 Redux

• Epic games kurulduğundan bu yana vermiş olduğu ücretsiz oyunların hiç birini kaçırmadım.Allah razı olsun kütüphane bedava oyun doldu.Ama insanda bir huzursuzluk meydana geliyor , sanki kendini borçlu hissediyormuşsun hissi uyandırıyor.1 veya 2 tane ücretli oyun satın alıp duygu yoğunluğumu bastırmayı düşünüyorum.İyi ki varsın EPİC GAMES.
  • epic kafayı sıyırmış

• Oynarken keyif aldığım oyunlardı. Bir Batman sevdalısı olarakta olabilir. Epic sen bir 'kral' değilsin; fakat 'adamsın'.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AribyAriana -- 20 Eylül 2019; 0:37:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağlam bi duvarı yıkmak için arka arkaya olabildiğince güçlü vurursun ya.. Steam'i devirmek için elinden geleni yapıyor Epic.. Ama çok uzun süre sabretmesi gerekecek. Sabredemezse, yallah internet mezarlığı..

• Rekabet güzeldir
  • Steam'e satacak bir şey bırakmadılar :D

• ek olarak batman oyunları epic'de drm-free, steam'de drm mevcut. buradan bile takıyor epic.

• Patron çıldırdı.

• sadrag S kullanıcısına yanıt
    Şuan Epic ile Steam çok farklı kulvardalar. Epic bir mağaza iken Steam başlı başına bir oyun cenneti gibi.
    Özellikle Epic'in Steam Workshop'a benzer bir sistem getirip achievement olayını halletmesi lazım. Şuan sadece oyun satılan bir mağaza.

• Almayın ha sakın almayın, Steam darılır sonra. Epic'de oyuna yorum atma, profile şekil şukul yapma bile yok; sakın almayın Allah muhafaza rekabet falan olur, Steam'in paracıkları bölünür.

• Steam'de bu tarz oyunları ücretsiz bulmak zor. Bazı oyunlar üzerinden kaç yıl geçse de eskimez. Batman oyunları da bunlardan biri.

• Akşam saldırmam lazım. O değil de Sabnautica’yı nasıl kaçırdım ona ağlıyorum şu an.

Ekleme: Hediye etem falan yok mu biri Subnautica’yı hediye etsin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 20 Eylül 2019; 23:6:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katılıyorum. Epic için uol daha uzun ama sağlam adım atıyorlar. Bu dediklerini yarın nir gün duyarsak şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Şuan Epic ile Steam çok farklı kulvardalar. Epic bir mağaza iken Steam başlı başına bir oyun cenneti gibi.
    Özellikle Epic'in Steam Workshop'a benzer bir sistem getirip achievement olayını halletmesi lazım. Şuan sadece oyun satılan bir mağaza.
    Aslında tam olarak bunu kastetmiştim. Tavşan - Dağ gibiler şu an. Epic Games in işi zor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gerçekten muazzam bi ikram ve "epic" bi hareket 🙂

• bir an önce akşam olması lazım ...

• Vur dedik öldürdü epic. 200 lirayı geçen paket olmuş

• Alan Wake ücretsizken almıştım, durduk yere oyun kütüphanemden silindi gitti :( Nasıl sahip olduğum bir oyunu kaybederim anlamıyorum. Bu konuyu epic games'e anlattım, maalesef oyunun bir kez daha ücretsiz olmasını bekleyin veya oyunu satın alın dendi.

• ovvv bunu bilmiyordum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.