Şimdi Ara

PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunlarından Biri Korku Oyunu Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Bildiğiniz gibi PlayStation aylık abone olunan PlayStation Plus sistemi sizlere her ay ücretsiz 2 adet oyun veriyor. Eylül ayının oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders 3, Ekim ayı oyunları henüz belli olmadı. Ancak Twinfinite adlı internet sitesinin bir teorisi var.

Twinfinite'in teorisine göre PlayStation Plus'ın bu ay vereceği ücretsiz oyunlardan birisi korku oyunu olacak. Bu teorinin sebebi ise Plus hizmetinin geçtiğimiz 3 yıl boyunca Ekim ayında korku oyunu vermiş olması. Ekim 2016'da Resident Evil, Ekim 2017'de Amnesia: Collection, Ekim 2018'de ise Friday the 13th: The Game. 

Bunun sebebi Ekim ayının son gününde kutlanan Cadılar Bayramı olabilir. Twinfinite'in teorisine göre Plus'ın vereceği oyun Outlast 2, bizim gönlümüzden geçen ise Resident Evil 7: Biohazard.

PlayStation Plus oyunları 25 Eylül'de belli olacak ve 1 Ekim'de indirmeye hazır hale gelecek.

• rainbow olmasa kim alacak ps plus'ı da işte. leş gibi oyunlar veriyorlar son 6 aydır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Frantic22 kullanıcısına yanıt
    Bu son 5-6 ay belki de Ps plusın en parlak dönemi. Bunları beğenmiyorsan işin zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outlast 2 muhteşem olur ama TR PSN de yok ki

• O zaman benden de bir tahmin, The Evil Within 2

• En kötü Resident Evil 0 verseler yeterli. Outlast 2 olmasın. :(
  • Yav artık last guardian,shadow of colossus,lost legacy den birini verin artık.ya da fiyatlarını makul bi seviyeye indirin.plusla 50tl olsa üçünede alacam.
  • Yazık üyeliğim bitiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yav artık last guardian,shadow of colossus,lost legacy den birini verin artık.ya da fiyatlarını makul bi seviyeye indirin.plusla 50tl olsa üçünede alacam.

Shadow Of The Colossus ve Last Guardian'ı bir yıl önce 50TL'den düşük bir fiyat aldım hocam haberin ola.. 45-50TL idi ikiside.
  • Benimde üyeliğimin bitmesine çok az kaldı artık bu saatten sonra 1 yıllık üyelik almam herhalde..Bu yıl bitince konsolu direk elden çıkartırım, PS5'e odaklanırım..Yazık artık o kadar para verdiğim oyunları güçlü bir cihazda oynamak istiyorum..
  • resident evil 0 indirime girdiği için verilmez.
    outlast 2,conarium,evil within üçlüsünden biri gelebilir.
    gönlüm evil within dışındakilerden yana çünkü onu oynadım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vallahi Rainbow six olmasın direk makinayı satarım
  • PS 3 oyunları aradan çıktıktan sonra daha kaliteli oyunlar veriyorlar bu nedenle resident evil 7 vermeleri sürpriz olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yav artık last guardian,shadow of colossus,lost legacy den birini verin artık.ya da fiyatlarını makul bi seviyeye indirin.plusla 50tl olsa üçünede alacam.</blockquote>

Shadow Of The Colossus ve Last Guardian'ı bir yıl önce 50TL'den düşük bir fiyat aldım hocam haberin ola.. 45-50TL idi ikiside.

valla o fiyatları tekrar görseler hiç düşünmeden alacağımda artık düşürmüyorlar fiyatları o kadar.Bilgilendirme için yine de sağol.
  • Plus ne verse tatmin edemez beni zaten. O yüzden 2 aydır 14 day trial ile devam ediyorum. Harbiden ps5 çıksa da yeni biseyler gorsek. Sıkıldık artık.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.