Şimdi Ara

Apple Arcade Hakkında Her Şey | Devrim mi değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Apple'ın mobil oyunculuğu değiştirebilecek güçteki yeni üyelik sistemi Apple Arcade, aylık 5 dolar ödeme ile yüzlerce özel oyuna erişim imkanı sunuyor. Sayılı editörün katıldığı özel etkinlikteyiz.

• iş yapmaz bu oyunlarla, apple fanları alır.
    apple niye oyun stduyosu satin alsın, zaten herkesin oynundan hicbirsey yapmadan paza kazaniyorlar, hicbirsey yapmadan ufak bir servisle yine para kazanacaklar, oyle 3a oyun yapmak filan riskli isler hersey gulluk gulistanlik degil obur tarafta...

• Tüketici telefon konusunda doyuma ulaşmış durumda. Yapılan gelişmeler büyük görünsede milisaniyelere tekabul ettiği için son kullanıcı olarak birçok kişiyi etkilemiyor. Arka tarafa her sene bir kamera eklemektense "başka" bir şey deneniyor şu an. Üyelerin tepki ve yorumlarına göre içerikler geliştirilecektir. Geçen twitterda da arkadaşlarla konuşmuştuk. Pubg vs gibi oyunların mobillere indiği bir yerde neredeyse 1 tflops fp16 değerine sahip gpular dolaşmaya başladı. (adreno 640) Bu oyun oynanabilir ama telefon özelliğinden bir şey yitirmemiş cihazı adam gibi yediren kişi bence baya para kazanacak. Telefon bir kol gibi bir standın içine oturturulup küçük sıvı soğutma düzeneği ile soğutulabilir ve fiziksel bir anahtar ile telefonun kendi batarya bağlantısı kesilip o kol içindeki pillere bağlanabilir(cihazı öldürmemek adına) vs vs. Asus şimdi buna benzer bir şeyler yapmaya çalıştı ama elde taşınabilir format için sadece arkasına hava üfleyen fanlar yapıyorlar. Vesselam apple'ın kendi gpu'sunu yapmak istemesi ile böyle bir üyelik sistemi oluşturması bence bu alanı bir yoklayacağını gösteriyor. Telefonda, onda, bunda çalışacağı söylenen Google stadia gibi bir platformda yaklaşıyor. Becerebileceklerine çok ihtimal veremiyorum ama sektörde bir şeylere yön vereceği kesin.

• Dur bakalım daha yeni bir giriş yaptı. Piyasayı yokladıktan sonra umduğunu bulursa dediklerinizi yapar stüdyo açar stüdyo satın alır falan. Bunlar cebini doldurmayacağı işe girişmez. Ama hakikaten isteseler Switchin eline verebilirler grafik konusunda da akıcılık konusunda da. Benim beklentim yüksek. Hele şu Zelda vari oyunu oynamayı isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunlarla zor gözüküyor.. Googlede denedi ama 2 aydır ses çıkmadı..

• 35 lira çok pahalı. 29 liraya gamepass alınıyor. hoş mobil oyunculuk denebilir ama popüler mobil oyunlar da hep online olanlar zaten. dutmaz.

• "Ne yapsak da millet daha çok para verse?" devrimi olarak saydım gitti.
  • Ps plus veya x box aboneliği daha pahallı benim bildiğim ama onlar oturmuş ekosistem tabi apple'ında bi ağırlığı var ama tutar bence.

• Milleti mikmenin farklı bir yöntemi

• Apple Arcade Hakkında Her Şey | Devrim mi değil mi?

Fiyat şaka gibi. Aylık psn alıyoruz sanki

• Tv plus da aynı fiyattan gider
    Bize özel fiyat yapmadıktan sonra tutmaz

Hindistan’da 7,90tl’ye satılıyor bu ara

• 1BilimAdamı kullanıcısına yanıt
    Xbox'ı bilmem ama PS Plus daha ucuz

• fiyatı çok pahalı
  • Fiyat bizim değersiz paramızla pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    switchin eline verebileceği kanısına nerden vardın?

• Fiyatıyla Apple ın Türkiye yi düdükleme peşinde olduğu anlaşılıyor.

• Samura ii kullanıcısına yanıt
    Amacı konsol ve oyun oynatmak olmayan cihazların Switch gibi asıl amacı konsol olan bir cihaza göre çok daha verimli bir işletim sisteminin olması ve daha sağlam işlemcisi olmasından vardım. Önemli olan birkaç güzel marka yapmak ve oyun firmaları satın almak. Apple bu pazara ciddi ciddi girmek istiyorsa ve hatta giriyorsa, oyun fragmanlarında Stadianın yanında Apple Arcade logosunu görmemiz çok da hayal değil.

• Devrim değil ve pahalı. Ama parası olan için güzel tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar parayı ne yapacaklar merak konusu

• Paramızın değersiz olduğu bir gerçek. Adamlar aylık 5 para birimi olarak üye olabiliyorlar.
    Bu her şeyde böyle ne yazık ki alıştık ve alıştırıldık.
    35 TL hemen hemen Netflix üyelik ücreti gibi bir rakam.

Değer mi değmez mi karar verebilmemiz için bize 1 aylık ücretsiz deneme zamanı verdiler. Deneyelim kararımızı verelim. Denemeden ön yargılı yaklaşmayalım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.