Şimdi Ara

AMD yeni sürücü güncellemesiyle daha fazla karta Radeon Image Sharpening sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RDNA mimarili yeni nesil modellerin tanıtımında dikkat çeken özelliklerden birisi de Radeon Image Sharpening’ti. Firma yeni özelliği sürücü güncelleştirmesi aracılığıyla daha fazla ekran kartına açtı.

Polaris'e de Radeon Image Sharpening geldi 

Başlangıçta RX 5700 serisi ekran kartlarına DX9, DX12 ve Vulkan API’lerini kullanan oyunlarda Windows 10 işletim sistemi üzerinde sunulan destek son sürücü güncelleştirmesiyle Polaris modellerine de geldi. RX 470, RX 480, RX 570, RX 580 ve RX 590’la sınırlı tutulan iyileştirme RDNA mimarili kartların aksine yalnızca DX12 ve Vulkan kullanan yapımlarda geçerli.

Diğer taraftan RX 5700 modellerine sahip kullanıcılar Borderlands 3’te %16’ya varan performans artışını deneyimleyebilecek. Düzeltilen hatalar başlığında ise ReLive ile kaydedilen ekran kayıtlarındaki ses problemini, 75 Hz monitörlerde yaşanan v-sync sorununu, Enhanced Sync’le uyumsuzluk yaşayan oyunlara dair düzeltmenin yer aldığını görmekteyiz.

• Yalnız ne Rx serisiymiş yahu. RX 580, 1060'ın altında başladı, sonra geçti, şimdi 1070'e yetişti :D Son oyunlarda recommended kısmında rx 570 ile 1060 falan bir tutuluyor. Helal amd'ye. Birileri driver güncellemelik performansı sonrasında süper, pro, ti diye ekstra satıyor, amd kalkıp kaç sene sonra bile driver ile güç arttırıyor.
    zamanında biyerlerimizi yırttık amd nin kas gücü var tek sorunu yazılım ve optimizasyon diye millet yav hehe diye dalga geçti noldu bu tdp de tdp diyenlere aynı oyunda aynı gücü çekiyor aynı performansdaki kartlar cidden ne oldu şimdi.şimdi ray tracing de ray tracing mi diyeceksiniz zamanında bi gysnc vardı demi sizin bi szin karta özeldi döndümü vesa standardındaki freesync e abooow noldu ya amd ray tracing grafikler için maliyetsiz global bişi geliştirirse ne yapacaksınız gitti yine nvidia paralar diyeceksiniz demi üzülüyorum size aynı kafayla devam edin yıllardır nvidianın fanlığını yaparak amd nin gelişmesini ve dünya standardı masrafsız ekstra ücretsiz teknolojiler geliştirmesini engelleyin açık kaynak kodu dağıtana değilde kapalı kutu nvidiaya yönelin oda kutuyu kapatıp kapatıp fiyat biçip satsın size siz buna cidden lazyıksınız ama olan bize oluyor
  • Rtx680 670 660 yapıp ona eklemeliydiler bu özelliği nvdiadan hiç bir şey öğrenmiyorlar

• Yalnız ne Rx serisiymiş yahu. RX 580, 1060'ın altında başladı, sonra geçti, şimdi 1070'e yetişti :D Son oyunlarda recommended kısmında rx 570 ile 1060 falan bir tutuluyor. Helal amd'ye. Birileri driver güncellemelik performansı sonrasında süper, pro, ti diye ekstra satıyor, amd kalkıp kaç sene sonra bile driver ile güç arttırıyor.

• Amd’den Allah razı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir aralar 1060 az gecerdi benim rx 480 ,simdi benim kart hatrı sayılır şekilde daha iyi birde bu imaj sharpening olayı da üstüne harika oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi "veresiye veren peşin veren" resmini "Amd alan Nvidia alan" diye bir ss yapsa da gülsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 15 Eylül 2019; 19:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde 1050ti vardı 2017 da aldıgımda kart canavar dı 2018 de çöpleşti 2019 dada tamamen öldü üstüne topragı attık iyikide kurtulmusum karttan diyorum

suan rx 590 ile acayip mutluyum 1200 e alıp alınabilicek en iyi kart best ve sürekli driver ile performans ve yeni özellikler geliyor
  • yaw iyide ben o özelliği açınca görüntü daha kötü oluyor .tutmuş birde diğer kartlara açmışlar anlam veremedim gerçekten

• Amd gerçek bir kullanıcı dostu. Nvidia ise hangi pozisyonda yakalasam diye hesap yapıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RX 560 kullanıyorum, bu güne kadar oynadığım hiç bir oyunda ve High veya Ultra ayarlar da kasma yaşamadım. Canım benim...

• zamanında biyerlerimizi yırttık amd nin kas gücü var tek sorunu yazılım ve optimizasyon diye millet yav hehe diye dalga geçti noldu bu tdp de tdp diyenlere aynı oyunda aynı gücü çekiyor aynı performansdaki kartlar cidden ne oldu şimdi.şimdi ray tracing de ray tracing mi diyeceksiniz zamanında bi gysnc vardı demi sizin bi szin karta özeldi döndümü vesa standardındaki freesync e abooow noldu ya amd ray tracing grafikler için maliyetsiz global bişi geliştirirse ne yapacaksınız gitti yine nvidia paralar diyeceksiniz demi üzülüyorum size aynı kafayla devam edin yıllardır nvidianın fanlığını yaparak amd nin gelişmesini ve dünya standardı masrafsız ekstra ücretsiz teknolojiler geliştirmesini engelleyin açık kaynak kodu dağıtana değilde kapalı kutu nvidiaya yönelin oda kutuyu kapatıp kapatıp fiyat biçip satsın size siz buna cidden lazyıksınız ama olan bize oluyor

• şuan kaç yılık r9 380 nin gtx 1650 ile denk olduğunu biliyormuydunuz firestrike sonuçlarına göre zamanında gtx 960 ezer dediğiniz kart bu adamlar kaç senedir bukarta desteğini kesmedi 1050 ti r9380 x e rakip oarak çıkmıştı ama şuan 380 1650 ye kafa tutuyor 1650 rx 570 e rakip çıkmıştı demi son güncellemeden sonra rx 570 i hangi kartlarla kıyaslıyorlar bi inceleyin derim bu güncellemeler polarisden öncesini pek ilgilendirmiyor fakat şuan hd7850 2gb 1050 ile kıyaslanıyor.bizi ilgiledirmez dimi biz hersene ekran kartı değiştiririz ülkemizdeki oyuncuların yüzde 90 nıda üst seviye grafik kartı kullanıyor dimi o yüzden forumda amd nvidia ya üst seviyede rakip çıkaramadı diye ağlıorsunuz

• Nereden açıyoruz veya direkt otomatik olarak açılıyor mu ?
  • Rx 5700 xt aşırı derece de tavsiyemdir harika bir kart

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.