Şimdi Ara

Microsoft Surface Laptop 3, yeni 15 inçlik bir seçenekle gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki ay yapılacak etkinlikte tanıtılacak yeni Surface modelleri arasında 15 inçlik bir sürümün de yer alması bekleniyor. WinFuture raporuna göre Surface Laptop 3 serisinde yer alacak model, diğer modeller gibi 3:2 en-boy oranına sahip olacak. Bu cihazların form faktörlerine gelen güncellemenin yanında Microsoft’un AMD işlemci çalıştıran modeller de sunacağı bekleniyor.
    Eğer raporlar doğru çıkarsa, Surface Laptop serisinin yine Microsoft ailesinde yer alan Surface Book modelleriyle de biraz daha rekabetçi hâle geleceği bekleniyor. Şimdilik 13,5 ve 15 inçlik iki varyant suran Surface Book 2 serisi gibi bir yapılanma, Surface Book 3’e de gelecek. Tanıtım etkinliği New York City’de 2 Ekim’de yapılacak.
    Microsoft’un tanıtım etkinliğinde Surface Pro 7 modelini USB-C portuyla da tanıtması bekleniyor. Bunun yanında artık güçlenen Qualcomm bilgisayar işlemcileri de Microsoft’un mobil cihazlarında kendisine yer bulabilir.

• gelsin de 15 çok büyük ya , 13 ideal bence olmadı büyük ekran seven 2. ekran alsın 30'' benim gibi büyük ekranda yapacağı işleri orada yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

gelsin de 15 çok büyük ya , 13 ideal bence olmadı büyük ekran seven 2. ekran alsın 30'' benim gibi büyük ekranda yapacağı işleri orada yapsın
    hocam 13 nasıl ideal. 15 inç laptoplar bile küçük kalıyor yeri geliyor.

13 inç laptop değil anca tablet niyetine internette gezinmeye yarar. Ne yazılımcı kullanabilir ne tasarımcı ne de raporlama yapan kişi. İş dünyası için 15 bile yetersiz kalırken...

Şahsi kullanım için belki 13 iş görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

hocam 13 nasıl ideal. 15 inç laptoplar bile küçük kalıyor yeri geliyor.

13 inç laptop değil anca tablet niyetine internette gezinmeye yarar. Ne yazılımcı kullanabilir ne tasarımcı ne de raporlama yapan kişi. İş dünyası için 15 bile yetersiz kalırken...

Şahsi kullanım için belki 13 iş görür.

Alıntıları Göster
    ben yazılımcıyım ve tasarım yapıyorum arada bana yetiyor dediğim gibi bazen 30 ekran'a da bağlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.