Şimdi Ara

AirPods 3 prototipinin görüntüleri internete düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın iPhone 11 serisini duyurduğu etkinlikte pek çok kişi yeni nesil AirPods hakkında bir şeyler duymayı umuyordu ancak şirket AirPods 3'ten hiç bahsetmedi. İnternete düşen görseller kablosuz kulaklığın yolda olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Türkiye'deki topluluklar için ücretsiz ofis: Facebook İstasyon
    AirPods 2 geçtiğimiz Mart ayında resmiyet kazanmıştı. Kulaklık yeni bir yonga, Hey Siri kontrolü, yüzde 50 daha fazla konuşma süresi ve isteğe bağlı bir kablosuz şarj kutusu ile geldi.

2020'de çıkabilir

Şirketin gürültü önleme teknolojisi ve suya dayanıklılık gibi özellikler sunacak yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyordu. SlashLeaks, AirPods 3'e ait olduğu iddia edilen bazı görseller yayınladı.

Sızıntının kaynağı, görüntülerdeki aksesuarın AirPods 3 prototipi olduğunu belirtmesine rağmen başka hiçbir detay vermedi. Apple'ın geçen hafta düzenlediği Eylül etkinliğinde resmiyet kazanmayan yeni kulaklığın 2020 yılında piyasaya sürülebileceği söyleniyor.

• Büyük ihtimal yenilik olarak şu çubuk gibi uzunluğu kısaltacaklar daha sonra hali hazırda 1. nesil de 256 ms olan (süreden emin değilim birkaç kaynakta bu şekilde yazıyor) ve 2. nesil de %30 azaltıldığı belirtilen gecikme süresini %20 daha azaltırlar, ondan sonra şarj kutusunu küçülttük ama daha güçlü yaptık çünkü size H2 çipi duyuruyoruz diyecekler al sana AirPods 3. nesil, geçiniz dostlar gerçekten ses kalitesini çok yükseltirlerse o zaman işler değişir.
  • Eğer sızıntı doğruysa, yenilerin benim kulağıma olmayacağını şimdiden söyleyebilirim; bu çapta kulak deliği olanı da tanımıyorum ayrıca...

• Bu nası kulakmış ya böyle bi kulak mı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimal yenilik olarak şu çubuk gibi uzunluğu kısaltacaklar daha sonra hali hazırda 1. nesil de 256 ms olan (süreden emin değilim birkaç kaynakta bu şekilde yazıyor) ve 2. nesil de %30 azaltıldığı belirtilen gecikme süresini %20 daha azaltırlar, ondan sonra şarj kutusunu küçülttük ama daha güçlü yaptık çünkü size H2 çipi duyuruyoruz diyecekler al sana AirPods 3. nesil, geçiniz dostlar gerçekten ses kalitesini çok yükseltirlerse o zaman işler değişir.

• Bu kulaklıklar da mikrofon işini kim iyi yaparsa parayı o götürür.

Herkes müzikde vs hoparlörler iyi hoş

Ama konu konuşmaya gelince mikrofon yapısı ağza olan uzaklığı vs çok problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikrafon performansını çok merak ettim

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EarPods tasarımı ilk tanitildiginda "herkesin kulağına göre tasarladık" gibi bir cümleleri vardı. Çok ilginçtir en ergonomik olmayan tasarıma sahip kulaklıklar bunlar. Benim kulağıma asla olmamasını geçtim, olanlar da doğru düzgün yalıtım alamıyor zaten.

• tipik çöp apple kulaklığı çekin bir pioneer kulak içi kulaklık farkı görün

• Trolluyorlar bizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.