Şimdi Ara

PES 2020 İnceleme Puanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Konami'nin ünlü futbol oyunu serisi PES, bildiğiniz gibi bu sene bir isim değişikliğine gitti ve eFootball PES 2020 ismiyle geçtiğimiz gün piyasaya sürüldü. Bu sene geçen senelere oranla daha iddialı geliyordu ve geldi de. Oyunun şu an için metacritic ortalaması 83 ve ortalama veya olumsuz bir puan şimdilik bulunmuyor, kullanıcıların verdiği puanların ortalaması ise 9.4 gibi oldukça yüksek bir puan. Bakalım en büyük rakibi FIFA 20 nasıl bir puanla veya nasıl yorumlarla çıkış yapacak. eFootball Pro Evolution Soccer 2020'ye ait puanları aşağıda bulabilirsiniz. 

The Games Machine - 91 
    Cultured Vultures - 90
    GameSpot - 90 
    Multiplayer.it - 90
    IGN Spain - 88
    LaPS4 - 87
    Hobby Consolas - 87
    MondoXbox - 87 
    Meristation - 85
    SpazioGames - 85
    JeuxActu - 85 
    3DJuegos - 85
    Gameblog.fr - 80
    Metro GameCentral - 80
    GamesRadar+ - 80
    Jeuxvideo.com - 80 
    Game Informer - 80
    Trusted Reviews - 80
    God is a Geek - 75

• Bu puan işleri yalan dolan.Ceplere iki kuruş sıkıştırdın mı tamamdır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kullanıcı puanlarının yüksek olması gayet normal. Bana göre son birkaç yıldır iyi bir gelişme kaydetti PES. Oynanış olarak ve Master Lig yenilikleri çok güzel duruyordu. Grafik olarak zaten FIFA ya göre üstün, bence offline olarak baz alındığında oynanışta FIFA ya göre daha gerçekçi bir oynanış sunuyor. Yeni nesilde grafik motorunu da değiştirecekler o zaman belki FIFAyı geride bırakabilir. FIFA 17den beri yerinde sayıyor, EAnın gözü paradan başka bir şey görmüyor. Şu an FIFA da lisanslar olmasa bu kadar insanın oynayacağını düşünmüyorum. Ea nın ciddi anlamda kendine gelmesi lazım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PES te biraz iyileşme var gibi. Beğendim, alınabilir indirime girince..

• gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu
  • Demo'dan çok keyif almıştım.Ama futbolcuların tepkileri yine vasat,önünden geçen topa zaman zaman reaksiyon gösteremiyorlar veya kale öünde bitirici vuruş yapacaklarına hala topla oynuyorlar.Son olarak online oynanışta sorunsuzdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinopioTaichou

Bu puan işleri yalan dolan.Ceplere iki kuruş sıkıştırdın mı tamamdır.

Çok biliyosun sen her şeyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu

He.. Lisans yok bi şey yok gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu he.
  • Nasıl fifa 2010 da pesi geçtiyse şimdide pes 2020 de fifayı geçmiştir.Önümüzdeki 10 senenin galibi pestir.2030 da görüşmek üzere fifa.

• quote:

Orjinalden alıntı: comenloot

Nasıl fifa 2010 da pesi geçtiyse şimdide pes 2020 de fifayı geçmiştir.Önümüzdeki 10 senenin galibi pestir.2030 da görüşmek üzere fifa.

Adam otorite otorite.. Bitmiştir artık fifa bu saatten sonra. Hatta EA batar EA.. Heyyyt be.
  • Bende fifaciyim ama pes bu sene iyi olmuş fanlik yapmaya gerecek yok pes ilk göz ağrim

• Oynayış olarak bu sene pes 2020 çok gerçekçi FIFA hala al ver araya kaçır saçma sapan bir olay bu yıl pes 2020 yılı
  • FIFA oynarken gram zevk almıyorum, PES'te topa vuruş, top sürüş vesaire daha tok. FIFA'da sanki top yere değmiyor gibi geliyor.

• Pes in oynanışı kötü, sağ joystick ile FIFA daki gibi skill move lar yapılamadığı sürece bu böyle benim için.

• cok güzel bir inceleme olmus ellerine sağlık pes 2020 bize gerçek futbo oynu nasıl olur bu yıl gösterdi seneye oyun moturu Unreal Engine 4 olacakmış bunla beraber inanılmaz bir oyun olur fifa ise hiç bişey değişmemiş hala neymarı al koş koş top sakla vb sacmalıklar devam ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.