Şimdi Ara

Endless Space Collection Humble Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Endless Space Collection Humble Store'da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunu ücretsiz olarak almak için ilk olarak buraya gidin, "Get the Game" yazan yeşil tuşa basın ve devamındaki talimatları izleyin. İşlemi tamamlandıktan sonra mail adresinize gelecek kodu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz. Endless Space Collection 14 Eylül Türkiye saati ile 20:00'a ya da stoklar tükenene kadar ücretsiz dağıtılacak. Steam kütüphanenize ekledikten sonra oyun sizde kalacak.

Amplitude Studios tarafından geliştirilen Endless Space 2012 yılında çıkmış olan bir bilim kurgu 4X strateji oyunu. Endless Space Collection ana oyun ile birlikte oyuna yeni bir ırk, yeni birimler, istila mekanikleri, yapay zeka iyileştirmeleri, elden geçirilmiş gemi tasarımı arayüzü ve daha fazlasını ekleyen Disharmony genişlemesini içeriyor.   

• Teşekkürler bilgilendirme için aldım ve kuruyorum ilk defa deneyeceğim
  • Ekran görüntülerine bakmadan oynayın çünkü olduğundan daha basit gözüküyor oyun çok zevkli
  • 4X strateji türünün fark edilmesi için bu tür hareketler ve yerelleştirmeler çok önemli. Bende zaten vardı ve sevindim. Alın, oynamaya çalışın, beyninizi hafif yakarken zevk alacaksınız.
  • Harika bir haber
  • Bedava ne olsa alınır
  • Oynamak isterdim ama IQ yetmiyor
  • Uzay bilimkurgu oyunlarını severim teşekkürler humbilbambil
  • Oyun güzel ama bana biraz eski ve zor geldi. keşke 2. oyunu verselermiş :)
  • Şimdiye kadar neden oynamamışım dediğim 1 civ 3 vardı bir de bu oldu strateji türünde. Meğerse sıra tabanlı oyunlar tam bana göreymiş be :D Nedense bu tür bana çok kolay ve zevkli geliyor
  • Zorla denertirdim beynime çözebildiğim yerler var çözemediğim yerler var güzel ama ingilicçe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.