Şimdi Ara

Samsung, SideSync uygulamasını sonlandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon üreticisi Samsung, SideSync uygulamasını ve servislerini 15 Ekim’den itibaren kapatmaya karar verdiğini açıkladı. Şirket aldığı bu kararı kullanıcılarına gönderdiği bir e-posta ile duyurdu.

Yerini Samsung Flow alacak

SideSync, kullanıcıların akıllı telefonlarının ekranını ve verilerini, bilgisayar veya tablet ile paylaşmalarına izin veren bir Samsung servisiydi. Uygulama Google Play Store'da 50 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. Samsung'un böylesine popüler bir uygulamayı sonlandırmasının nedeni ise SideSync'nin tüm işlevlerini barındıran ve yerine geçecek olan Samsung Flow uygulaması.
    Samsung Flow, tüm akıllı telefonların yanı sıra Galaxy Watch kullanıcılarının da diğer cihazlarla güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını sağlıyor. Şu anda Samsung Flow'un indirme rakamı 5 bin civarlarında ve SideSync servisinin kapatılmasıyla birlikte bu rakamın hızla yükseleceğini söylemek mümkün.

• Samsung'un ve benzeri diğer üreticilerin şu işine sinir oluyorum. SideSync uygulamasını güncelle adını ve özelliklerini değiştir Flow olsun. Tüm servisi kapatıp yenisini açmak nedir ya... Bunun sebebi büyük ihtimalle Samsung'un bu tip uygulamaları üçüncü parti şirketlere geliştirtip kendi markasını basmasından kaynaklanıyor. Aralarındaki sözleşmeler gereği de kapatma kararı alıyor. Bu yüzden özelleşmiş Samsung arayüzünü sevmiyorum, Samsung servislerini kullanayım diyorsunuz, 2 sene ortada yoklar ama telefonunuzda yüklü kalıyorlar...
  • Kullan var mı ki kalksın

• Samsung'un ve benzeri diğer üreticilerin şu işine sinir oluyorum. SideSync uygulamasını güncelle adını ve özelliklerini değiştir Flow olsun. Tüm servisi kapatıp yenisini açmak nedir ya... Bunun sebebi büyük ihtimalle Samsung'un bu tip uygulamaları üçüncü parti şirketlere geliştirtip kendi markasını basmasından kaynaklanıyor. Aralarındaki sözleşmeler gereği de kapatma kararı alıyor. Bu yüzden özelleşmiş Samsung arayüzünü sevmiyorum, Samsung servislerini kullanayım diyorsunuz, 2 sene ortada yoklar ama telefonunuzda yüklü kalıyorlar...

• Yalnız Windows 7 ve Windows 8 için uygulama yok gibi görünüyor. Sadece Windows 10 ve Android 6 üstü gibi gördüm.

• DEX uygulamasını sadece son çıkan telefon için değilde mesela A serisine de açsalardı? Veya özelliği destekleyen tüm telefonlara kadar inselerdi olmaz mıydı? olmaz. mani mani

• muhtemelen yeni uygulama sadece en yeni telefonlarda çalışacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.