Şimdi Ara

Türk yapımı oyun Conarium bir süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
11.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk yapımı oyun Conarium bir süreliğine ücretsiz 
    Bilim kurgu ile korkuyu ilk kez birleştiren yazar Howard Phillips Lovecraft’ın At the Mountain of Madness romanından esinlenen Conarium bir haftalığına ücretsiz. Yapımı Epic Store’da kütüphanenize eklediğiniz takdirde ömür boyu erişebiliyorsunuz.

Unreal Engine 4 kullanılıyor 

Türk geliştirici Iceberg Interactive’in oyunu olan Conarium’da kendizi garip seslerin eşliğinde dans eden ışık motiflerinin arasında buluyorsunuz. 4 bilim insanının hikayesini anlatan oyun Unreal Engine 4 kullanılarak hazırlanmış. Oyun stüdyosunun daha önce Darkness Within'i hazırlayan yapımcı olduğunun altını çizelim.
    Oldukça etkileyici grafiklerin korku unsurunu tırmandırdığı 2017 yılında yayınlanan oyunda birden fazla sonun yer alması da güzel bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Tabi atmosfere uygun seçilen müzikler de uzun süre unutulmayacak bir başka başlık.

Epic Store üzerinde sadece Windows kullanıcılarına ücretsiz dağıtıldığını belirtelim.

• Ya ne kadar boşsunuz. Türk yapımı diye Türk tarihine dair bir oyun yapmak zorunda mı adam! İstediği konuda oyun yapar! Oyunu Türk oyunu diye pazarlamamış bile! Unreal Engine'e de laf etmiş adam! Binlerce oyunda kullanılan bir motor. Oyun yapmak için oyun motoru yapman şart mı! Saçma sapan konuşmayın! Araba motoru mu bu! Hayatında hiç bir oyun motoru kullandın mı! Zorluğundan haberin var mı? Kolay olsaydı senin gibi herkes oyun motorunu alıp oyun yapardı! CryEngine yerli oyun motoruydu da ne oldu! Şu an kullanan var mı! Sen küçücük bir firmanın oyun motoru yapmasını bekliyorsun! Finansını sağlayacak mısın?! Anca boş boş tavsiye verirsiniz!

Adam bir de kalkmış tarih dersi vermeye kalkmış yok dedelerini öldürmüş yok bilmem ne yapmış! İyi halt etmişsin! Canım arkadaşım, bak kendin diyorsun 1000lerce yıl! Geçmiş geçmişte kalmış. Senin kafanla yaşıyor olsaydı dünya, bugün herkes birbirini öldürmeye çalışırdı! Uzak doğulu adam 100'lerce yıldır Amerika'da mutlu ve huzurlu yaşıyor, onlar da zamanında birbirini öldürdü! Senin mantığınla bir Yahudi ile bir Alman bir arada bulunamamalı! Faşistlik için, kendinden olmayan düşmanlığı için zemin hazırlamaya çalışıyorsunuz ama ANLAMSIZ! Bu bir oyun ve bir roman esinlenmesi. Çok da iyi bir yazarın eserinden. Bu kirli düşüncelerinle bu oyunu kirletme!
  • Deneyelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunu takip ederdim. Çıkana kadar bilgisayarımı sattım ama genede aldım teşekkürler.
  • minimum sistem gereksinemleri ve oyunun tarzı (hangi popüler oyuna benzediği) konusunda fikri olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazarın doğru adı Howard Phillips Lovecraft eserin doğru adı ise At the mountains of madness.

• hakancez H kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam sağolun.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Steam'de sistem gereksinimleri şöyle görünüyor:

MİNİMUM:
    64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
    İşlemci: 3.60GHz Intel Core i3-4160
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 480/570/670, ATI Radeon HD 5870/5850
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
    İlave Notlar: Using an AMD Crossfire setup might result in performance issues. 4:3 Resolutions are not supported

ÖNERİLEN:
    64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit and above
    İşlemci: 3.50GHz Intel Core i5-4690K or AMD FX-9370
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon R7 370
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Oyun da psikolojik korku türünde gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.