Şimdi Ara

PES 2020'de Premier Lig Takımlarının İsimleri Artık Daha Gerçekçi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konami, serinin yeni oyunu eFootball PES 2020 ile birlikte Premier Lig takımlarının isimlerini biraz daha gerçeğe yakın hale getirdi.

Uzun yıllardır Pro Evolution Soccer serisini oynayanlara Man Blue ve London FC gibi isimler oldukça tanıdık gelecektir. Artık bu isimleri unutun çünkü Man Blue yerine Manchester B ve London FC yerine de Chelsea B kullanılıyor.

Manchester United ve Arsenal resmi lisanslı takımların dışında geriye kalan takımlarda da aynı yöntem kullanılmış. Liverpool R, Norwich YG, Brighton WB, Leeds W, Barnsley R gibi.

Ayrıca La Liga'dan Madrid ekiplerine MD White yerine Madrid Chamartin B ve KB Red White yerine Madrid Rosas RB isimleri verilmiş.

eFootball PES 2020, Salı günü PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

• Hayatımda görüp görebileceğim en komik şey ya.. Daha gerçekçi.. Ulan ya becer işi tam yap al tüm lisansı oyunu öyle yap ya da bu kadar ele ayağa düşme. Kaç kişi London FC diye oynuyor ki? Herkes moda asılıyor oyun çıktıktan 1-2 saat sonra. Fifa da sayende bozuldu gitti ilk nou camp şimdi de juventus. Oynayışın düzelse hadi neyse diyeceğim de pes 20 demosu o kadar kötüydü ki.. Öf öf.. NBA sevgimi 2k sağ olsun bitirdi, futbolu da bu iki dandik oyun bitirecek anlaşıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Hayatımda görüp görebileceğim en komik şey ya.. Daha gerçekçi.. Ulan ya becer işi tam yap al tüm lisansı oyunu öyle yap ya da bu kadar ele ayağa düşme. Kaç kişi London FC diye oynuyor ki? Herkes moda asılıyor oyun çıktıktan 1-2 saat sonra. Fifa da sayende bozuldu gitti ilk nou camp şimdi de juventus. Oynayışın düzelse hadi neyse diyeceğim de pes 20 demosu o kadar kötüydü ki.. Öf öf.. NBA sevgimi 2k sağ olsun bitirdi, futbolu da bu iki dandik oyun bitirecek anlaşıldı..
    Pes 20 şuan Fifa'dan daha bi futbol gameplay olarak. Sen hangi demoyu oynadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Hayatımda görüp görebileceğim en komik şey ya.. Daha gerçekçi.. Ulan ya becer işi tam yap al tüm lisansı oyunu öyle yap ya da bu kadar ele ayağa düşme. Kaç kişi London FC diye oynuyor ki? Herkes moda asılıyor oyun çıktıktan 1-2 saat sonra. Fifa da sayende bozuldu gitti ilk nou camp şimdi de juventus. Oynayışın düzelse hadi neyse diyeceğim de pes 20 demosu o kadar kötüydü ki.. Öf öf.. NBA sevgimi 2k sağ olsun bitirdi, futbolu da bu iki dandik oyun bitirecek anlaşıldı..
    Sanki kolaydı lisanslamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parayı sen ver alsınlar lisansı.
    lisansa harcıyacağı parayı adamlar oyunu geliştirmeye kullanıyorlardır belki.
    türk ligini koyuyor adamlar hala yaranamıyorlar lan size.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • parasını ver alsınlar
  • Fifa 18 19 ve 20 aynı oyun değilmi arkadaşlar 2009 dan beri fifa oynuyorum hiç bu kadar bosladiklarini görmedim fifanin ama pes 2020 çok iyi duruyor yıllardan sonra ilk defa ben pes i beyendim yine fifa oynarım ama pes çok iyi duruyor Xbox one x oynadım demosunu rekabet iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBF2C2786

parayı sen ver alsınlar lisansı.
    adamlar futbol oyunu yapıyor bi ton para istiyorlar bi zahmet lisansını da kendisi alsın
    yapamıyorsa kapatsın gitsin ya da markayı versin başkasına
  • Konami babanızın şirketi mi yükleniyonuz adama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnanılmaz saçma bir bakış açısı. Ben bir futbol oyunseveri ise stadları, takımları , ligleri lisanslı isterim. Yok biz lisans alamadık ama daha iyi oyun yaptık diye bir savunma olamaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: chicken noodle

parayı sen ver alsınlar lisansı.

Aga bana ne yıkık full şikeli türk liginden? Sen çok yanlış anlamışın beni he tamam parasını veririm alırlar lisansı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mvn_

İnanılmaz saçma bir bakış açısı. Ben bir futbol oyunseveri ise stadları, takımları , ligleri lisanslı isterim. Yok biz lisans alamadık ama daha iyi oyun yaptık diye bir savunma olamaz.

Bende bunu diyorum ama konami severeler toplanmış hocam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sanki kolaydı lisanslamak.

E yapma? Bu işin en önemli kısmı lisans değil mi? Yıllardır fifa nasıl ayakta ne yenilik yaptı ki?
  • nasıl bu işin rn önemli kısmı lisans ya ? iyi o zaman çöp adamlarla kafa topu oynar gibi hoplaya zıplaya oyna takımlar full lisanslı. en önemli şey hissiyat oynanış.
  • Konami fakirmiş gibi yazmanız komik

• mvn_ M kullanıcısına yanıt
    senin her istediğini koymak zorundalar mı?
    fifada bile lisans sorunları baş göstermeye başladı.
    juventusu alamadı adamlar.
    ikisini de silelim o zaman çok mantıklı.

• bu oyun satmıyor ki fifa gibi.satmayınca da geliri düşük oluyor. haliyle giderden kısıyorlar.
    konaminin satış yapan düzgün bir markası yok.

• Yeni çıktı diye dünya para istiyolar, lisans alamıyolar.
    Psn 400tl
    Steam 200tl
    Bu paraya oyun satıp bi de lisans almamak ne demek.
    Takipe attım indirim gelirse alıcam yine ama keşke daha ucuz olsa.

• Master lig online modunda tranferi oyuncu yönetebiliyor mu ? yoksa yine toplar dönecek şansa messi gelsin diye dua mı edeceğiz? eğer eski sistem değil ise almayacağım bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim
  • Doğru ama bu onlara bizi lisanssız oynamaya zorlama hakkı vermiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.