Şimdi Ara

Samsung Galaxy M10s modelinin teknik özellikleri sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Samsung'un Galaxy M10s adında bütçe dostu bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı biliniyordu. Gsmarena sitesinde yayınlanan sızıntılar ise cihazın teknik detaylarını öğenmemize yetiyor.

140 dolardan satılacak

Sızan bilgilere göre Samsung Galaxy M10s 6.4 inçlik devasa bir AMOLED ekranla gelecek. Cihazın 13 MP + 5 MP çift arka kamera ve 8 MP çözünürlükte selfie kamerasının olacağı belirtilirken, 4.000 mAh gibi hiç de fena olmayan bir pil kapasitesi sunacağı ifade ediliyor.
    Daha önceki bir Geekbench testleri, Galaxy M10s modelinin Exynos 7885 yonga seti kullanacağını, ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla geleceğini ortaya çıkarmıştı. MicroUSB yerine USB-C tipi bağlantı noktasıyla gelmesi beklenen cihazın fiyatının ise 140 dolar olacağı söyleniyor.

• Bu fiyata rakipsiz olur

• Ram 4 olsaymış keşke

• Pahalı telefon almak için artık neden görmüyorum.
  • orta şeker alınabilecek cihaz olmuş
  • amoled olması kurtarmış. amoled candır
  • j7 prime 2019 edition

• Aynen hocam. Iphone 8 plus sattım, gittim Mi Max 3 aldım. Çok memnunum. Kamerası bir tık daha iyi olabilirdi sadece...
  • Halihazırda A20 nin ismi değişiyor kısaca :)

• 1080p ekranla gelmezse alınmaz...

• Amerikan gavuru metiyeleri baslamis gene olan siin varya..... 140 dolar dior gavurun maas 1200 dolar amerikan gavurun. 5.70 dolar. 900 birim ediyor bize gelince 2000 asgari ucretimiz var telefonun sifiri 1050 liraya alacaz alim gucunde almerikan gavurunu gecebildim hamdolsun. Görüyorum ki hala nanakörler var ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle işlemcilerde HD+ ve sAmoled ekran avantaj, pil tüketimine faydası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi de neye bitiyorum biliyor musunuz ve tepemin attıgı en can alıcı nokta götü boklu bir telefon için haberleri sızdırıldı dediginşz zaman çıldırmmamak elde değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.