Yeni Ford Ranger Kulübü
1813 Cevap208425 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

37 Mesaj
2 Mayıs 2007; 22:09:59 

Arkadaşlar Ford Ranger ile ilgili tüm düşüncelerimizi burada paylaşalım.

37 Mesaj
7 Mayıs 2007; 21:25:09 

Hadi arkadaşlar bu konuda hiç bişey düşünen yok mu?

1866 Mesaj
8 Mayıs 2007; 20:09:37 

geçenlerde yeni kasasının siyahını gördüm çok şıktı. ikinci ele düşünce ciddi ciddi almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşların yorumlarını da bekliyorum

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

217 Mesaj
8 Mayıs 2007; 20:28:33 

2005 Ford Ranger 4x2 XLT ile bir çok sedana toz yutturabilirsiniz... o tork, o çekiş 180 ibre var hemen dayıyabiliyosun.. tek kelimeyle harika daha ne denilebilrki... kuzenimle birlikte çok otomobil avladığımız olmuştur

2007 Seat LEON 1.6 Stylance..

37 Mesaj
21 Mayıs 2007; 20:27:14 

hadi arkadaşlar olmuyor böyle

217 Mesaj
21 Mayıs 2007; 21:18:34 

hiç kullanan yok mu??....

2007 Seat LEON 1.6 Stylance..

1866 Mesaj
22 Mayıs 2007; 19:01:39 

geçen hafta ankara da istanbul yolundaki forda gittim. 4*2 sine bindim ama sürmedim. içi çok konforlu görünüyordu. bu ay sonunda 4*2 sinin aynı 4*4 gibi yüksek modeli gelecek dediler ama sıfır almam mümkün değil tabi. ikinci ele düşmesini hatta 1-2 yaşına gelmesini bekleyeceğiz. birgün sonra da yine istanbul yolundaki mitsubishi ye l200 e bakmaya gittim. l200'ün 4*2 modeli de aynı 4*4 gibi yüksekdi. ford 4*2 ye anahtar teslim 38'e bırakıyor mitsubishi ise 36.500 e veririm dedi. mitsubishi çok ilgiliydi. hemen teset sürüşü yapalım dediler ve 4*4 ile hemen mitsubishinin arka tarafındaki arazide deneme yaptık. arazi performansı müthişti. ankarada olanlar mitsubishi nin hemen arkasındaki tepelerdeki tekerlek izlerine bakabilirler.
neyse gelelim forda. l200 her ne kadar daha havalı ve rahat görünse de ford köşeli hatlarıyla daha bir kamyon gibi geldi bana. l200 daha çok jip gibi.4*2 yüksek modeli eminim daha da heybetli olacak. rangerin bir artısı bagaj havuz kaplaması fordun hediyesiymiş. ranger a takmış durumdayken l200 de kafa mı karıştırdı. ama nasıl olsa 1.5 2 seneden önce almam mümkün değil. belki o zamana kadar fikrimiz değişir.
quote:

Orjinalden alıntı: udl

hiç kullanan yok mu??....

37 Mesaj
22 Mayıs 2007; 20:49:37 

Bende bir an önce ranger ve mazda bt50 ti denemek istiyorum

1866 Mesaj
22 Mayıs 2007; 20:52:48 

aman dikkat adamlar uyanık test sürüşünü 4*4 ile yaptırıyorlar sonra arabaya aşık oluyorsun aklındaki 4*2 bir anda 4*4 e dönüşüyor ve fazladan 10-15 milyar ödüyorsun. reklam bu demk oluyor işte.
quote:

Orjinalden alıntı: pick-up

Bende bir an önce ranger ve mazda bt50 ti denemek istiyorum

39 Mesaj
23 Kasım 2007; 15:23:28 

arkadaşlar, biraz önce 4x2 XLT otomatik versiyonu için ön ödemeyi yaptım, Aralık sonu gibi araç gelecekmiş.
merak ettiğim bir şey var;
aracın arkası oldukça uzun olduğundan, ve bir de camlı kabinle kapatmayı düşündüğümden, arkaya taktıracağım kameranın görüntüsünü izleyebileceğim (ayrıca dvd, tv, navigasyon da tabi) bir sistem almayı düşünüyorum.misal kenwood kvt 725 gibi bir alet.aracın ön konsoluna uyup uymayacağı konusunda fikri olan var mı, ya da başka bir tavsiyesi olan...
(kvt 725 ve ranger'in ön konsol resimlerini ekledim, tabi başarabildiysem:)

Ekteki dosya (2)

583 Mesaj
23 Kasım 2007; 18:38:05 

şu an almayı düşünmüyorum fakat çok güzel bi araç heybetli gözüküyo sanki her yolda giderim ulennn diyo yaw araba

98 Mesaj
24 Kasım 2007; 9:26:50 

Alanya Otokoç'ta Ranger Thunder 4x4 gördüm...gerçekten çok güzel bir araç..her türlü konfor düşünülmüş..deri koltuklar,alaşımlı jant,pusula,park sensörü ve bilimum techizatıyla çok havalı bir araç...bizde 2008 Focus Hb Ghia tdci var...bence konforu bizim araçtan daha üstün...bizde park sensörü ve deri koltuk bile yok ..

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\

193 Mesaj
22 Aralık 2007; 13:42:02 

10 gün önce aldık.Hi-rider modelinden.Arac cok güzel, kesinlikle tavsiye ederim.

BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR; FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

7954 Mesaj
22 Aralık 2007; 14:10:26 

Allah kaza bela vermesin arkadaşım

Badass Nova

193 Mesaj
22 Aralık 2007; 18:31:17 

sağol arkadaş...ben de herkese kazasız belasız günler dilerim.

BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR; FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

586 Mesaj
25 Aralık 2007; 0:30:52 

2 hafta once aldik 4x2 hi rider super bir arac ben de tavsiye ederim bir daha ufak arabaya biner miyim bilmiyorum
dun servise gittim bi lamba yaniyodu kadranda nedeni merak ettim adamlar sasirdi ilk defa hi rider geliyo bize filan heycan oldular
(bana tozlu bir yolda gittiginizden olmustur dediler ama mantiksiz geldi neyse tekrarlamaz insallah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ducky -- 22 Şubat 2008; 17:19:54 >

1200+GB anime arsivi - pSyCo ile Ortak :)

193 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:20:08 

hayırlı olsun arkadaşım.Bende de hi-rider var.Gercekten cok güzel bir arac.Bahsettigin lamba tam olarak nerede...Birde kaskosunu kaca, hangi şirkete yaptırdın.tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız günler dilerim.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

586 Mesaj
26 Aralık 2007; 1:07:26 

tesekkurler alonsur25 sana da hayirli olsun
bahsettigim lamba sari motor seklinde devir saatinin sol altinda
kaskosunu axa oyaktan yaptirdik babam yaptirdigi icin bilmiyorum ama prim ine 266 yaziyor kagitta

193 Mesaj
26 Aralık 2007; 22:30:04 

tesekkur ederim.Cok sagol...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1 Mesaj
28 Aralık 2007; 18:22:50 

mrb arkadaşlar, ben 2-3 senedir işim gereği ford ranger 4x4 kullanıyorum. hemen hemen bütün modellerini kullandım. su anda da 2007 xlt var. son cıkan xlt versiyonu gercekten harika. her bakımdan güven veriyor. sunu söyleyebilirimki son derece sağlam ve güclü bir araç. su anda nissan navara dan sonra en konforlu arazi aracı diyebilirim. aracın en büyük eksisi parça sıkıntısı ve parcaların fiyatı. aracı mazda motor üretiyor. bu yüzden arac gercekten ford mu değilmi tartışılır. servis hakkında yorum yapmayacağım. sanırım ne demek istediğimi anladınız. bu tip araclar yağıslı ve buzlu zeminlerde yüksek devirli olmasından dolayı cok problem cıkartıyor. cünkü arka sasesi cok hafif bunuda aracın yük kapasitesini artırmak için bu şekilde yaptıklarını düsünüyorum. son versiyon bir ford ranger la inanın otoban veya düzgün bir yolda kafa tutamayacağınız arac cok azdır. yazlık lastiklerle 200 km. hıza çıkabiliyorsunuz ayrıca kalkısta inanılmaz seri. arazide kullanmaya kıyamayacagınız bir arac. sehir icinde ise, özellikle büyük sehirlerde park sorunu yasayabilirsiniz ayrıca sehir merkezlerinde bu araclara her yola giremezsiniz direk ceza yiyorsunuz cünkü kamyonet sınıfı. yinede bu aracla sehir içinde diğer araçlara üstten bakabilir. onların cıkamadığı yerlerden çıkabilirsiniz.

193 Mesaj
30 Aralık 2007; 11:42:34 

duck, hi-rider'ı kaça aldığını sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1440 Mesaj
1 Ocak 2008; 19:41:47 

büyük boyutları beni çekimser bırakıyor. fiestadan sonra TIR'a binmiş gibi olurum heralde . yerden yüksekliği ve ford'un uygun fiyatları nedeniyle RANGER'ı beğeniyorum.

peki bu araçlar 2500 motor olduğundan hangi vergi sınıfına giriyor. otomobiller gibi bin küsür YTL mi bunlarında yıllık vergisi.

yeni araçlarına kısa süre önce kavuşan herkese hayırlı olsun diyorum. kazasız belasız sürüşler, kendinize ve yeni arabalarınıza dikkat edin

1866 Mesaj
1 Ocak 2008; 21:01:00 

eğer 4*4 alırsan vergisi gerçekten fazla. aynı otomobil gibi. ama 4*2 ticari sınıfta oluyor ve oldukça uygun. hatta otomobilden bile uygun.
quote:

Orjinalden alıntı: xpug

büyük boyutları beni çekimser bırakıyor. fiestadan sonra TIR'a binmiş gibi olurum heralde . yerden yüksekliği ve ford'un uygun fiyatları nedeniyle RANGER'ı beğeniyorum.

peki bu araçlar 2500 motor olduğundan hangi vergi sınıfına giriyor. otomobiller gibi bin küsür YTL mi bunlarında yıllık vergisi.

yeni araçlarına kısa süre önce kavuşan herkese hayırlı olsun diyorum. kazasız belasız sürüşler, kendinize ve yeni arabalarınıza dikkat edin

1440 Mesaj
1 Ocak 2008; 21:23:52 

karenin cevap için saol, ama cevabın yeni bir soruya neden oldu

4*2 ticari sınıfta oluyor ve vergisi uygun, ama benim ticari işletmem yok, üstelik de bu aracı (eğer olursa) binek olarak kullanacağım. bu durum bir sorun çıkarmıyor değil mi? yine ticari sınıftan sayılıyor araç.

ben de tam THUNDER modelini inceliyordum, tüh. bunun 4x2'si çıkmaz mı acaba

193 Mesaj
1 Ocak 2008; 22:32:20 

hayır, vergilendirme sınıflandırmasında ticari araçlar katagorisinde değerlendiriliyor.Herhangi bir ticari firmaya kayıtlı olması gerekmiyor.Ayrıca thunder modelinin 2 çeker olanının adı hi-rider.Dış görüntüde sadece ön koruma barı, thunder jant ve krom kaplama kapı kolu, yan aynalar var.Diğer dış ölçütler ve görüntüsü aynıdır.web siteden de görebilirsin zaten.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1440 Mesaj
1 Ocak 2008; 22:52:38 

teşekkür ettim alonsor25. bu sitedeki arkadaşların anında görüntü cevapları çok işe yarıyor

1866 Mesaj
2 Ocak 2008; 21:26:00 

xpug arkadaş benden önce davranmış. cevap doğru. ben de seninle aynı araçla ilgileniyorum ama 2. ele düşmesini bekliyorum. l200 ve ranger arasında zamanı gelince bir tercih yapacağım. ama 0 almam şimdilik imkansız.
quote:

Orjinalden alıntı: alonsoR25

hayır, vergilendirme sınıflandırmasında ticari araçlar katagorisinde değerlendiriliyor.Herhangi bir ticari firmaya kayıtlı olması gerekmiyor.Ayrıca thunder modelinin 2 çeker olanının adı hi-rider.Dış görüntüde sadece ön koruma barı, thunder jant ve krom kaplama kapı kolu, yan aynalar var.Diğer dış ölçütler ve görüntüsü aynıdır.web siteden de görebilirsin zaten.

2103 Mesaj
3 Ocak 2008; 9:42:39 

arkadaşlar gerçekten çok güzel bir araç gibi görünüyo, nası olsa ford. ama ben hiç kullanmadım. sadece şu dikkatimi çekti, bu kadar büyük ve yapılı bir aracın 4 teker disk fren olması gerekmezmiydi. çünkü babamın arkadaşında 2006 land rover freelander var, sormuştum memnunmusun diye o da memnunun ama ani renlerde arkasını atıyo tek eksiği 4 teker disk fren olmayışı demişti.

BLUEOVAL 2011 FIII TDCI TitaniumX

1440 Mesaj
3 Ocak 2008; 23:48:31 

ford.com.tr'de fiyatlar sayfası açılmış, 3 gündür hata oldu mail attık diye kandırıyorlardı.

4x2 hi-rider 34216YTL bu aracı 32000 ve altına almak mümkün olabilir bence. rakip modeller ile karşılaştırınca bu fiyatlar gayet uygun gibi görünüyor.

4 disk olmayışına

586 Mesaj
4 Ocak 2008; 11:07:31 

Ranger 4x2 Çift Kabin XLT 4x2 Hi-rider A/T tavsiye edilen anahtar teslim peşin fiyatı 36.077,88 YTL
imis biz 34 civari bir fiyata aldik manueli icin de 32-32.5 filandi yaklasik unuttum sadece yaklasik soyleyebiliyorum

3061 Mesaj
4 Ocak 2008; 11:36:37 

Ranger güzel bir araç. Ama bence bu sınıfta NAVARA nın rakibi yok...

Ağzından bal damlayan arının bile,
Kıçında iğne var.. -
Ne güveni?

1866 Mesaj
4 Ocak 2008; 11:49:34 

maşallah diyelim. hocam bu hi riderlarda tampon ve çamurlukları komple kasa renginde (mesela bu araçta siyah) olanı var mı? yoksa hepsi çift renk mi? piyasadaki araçları da hep böyle görüyorum.
quote:

Orjinalden alıntı: ducky

biraz da resim koyalim hazir kar kis heryer pickup un zevki bu havada cikiyor

586 Mesaj
4 Ocak 2008; 13:44:04 

belki baz modelinde tek renktir bir bilgim yok ben de hep cift renk biliyorum

1189 Mesaj
5 Ocak 2008; 1:01:16 

ford bu arabadasatısı cok yapmak ıcın ılk once on stılı degıstırmelı bence

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm 365 N·m torque @ 4900 rpm0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg

51 Mesaj
5 Ocak 2008; 13:09:01 

mrblar Adım Cem ...Arkadaşlar bizde istettik hi-rider modelinden gelecek ama merak ettiğim bişey vardı.lastik ebatları.resimde gördüğüm kadarıyla pek geniş değil.Mesela nissan skystar modelinde lastikler çok geniş ve arabaya büyük bir görünüm sağlıyor...Bisorum olacaktı arkadaşlar. hi-rider modelinin yüklekliği nissan skstaa SSS modeliyle aynı yüksekliktemi acaba?yada alçak ve dahamı yüksek?beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim

FORD Hİ-RİDER

51 Mesaj
5 Ocak 2008; 14:54:33 

arkadaşlar ford hi-rider modelinde turbo seceneği varmı acaba?varsa nasıl kullanılıyor yada hangi devirde..

FORD Hİ-RİDER

2103 Mesaj
5 Ocak 2008; 17:11:57 

arkadaşlar, bu tür araçların kasasını kapatıyorlar görmüşsünüzdür mutlaka, bunun için herhangi bir resmi işlem yapılıyormu.

BLUEOVAL 2011 FIII TDCI TitaniumX

586 Mesaj
6 Ocak 2008; 14:28:18 

sscasta resmi islem yapilmiyor sadece kapak icin ama arkayi jip gibi camli kapatirsaniz bilmiyorum onu araci 0 alacaksaniz bayiye sorabilirsiniz
hi-rider bu araclar turbolu zaten de turbo secenegi derken oyle seri modda calismasi icin ozel bir dugme yok aracin yukseklik bilgilerine www.ford.com.tr den bakabilirsiniz
mod sitelerinde ford ranger a uyumlu jant bakmistim maksimum 20 inch vardi lastik ebatlarini unuttum ama

51 Mesaj
6 Ocak 2008; 14:32:41 

duck çok saol teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

FORD Hİ-RİDER

1440 Mesaj
7 Ocak 2008; 13:26:55 

ducky

odtü mü orası? öğrenci misin yoksa "hoca" mı

fotoğraflardaki gibi ortamlarda sadece arkadan itiş sorun olmuyor mu?

586 Mesaj
8 Ocak 2008; 3:46:48 

ogrenciyim ama odtude herkes `hoca` zaten
bugun yokus yukari bir cikayim dedim arkasi bir saga bir sola atiyor bir an once su yaz lastiklerinden kurulup kis lastigi almam lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ducky -- 22 Şubat 2008; 17:25:53 >

1440 Mesaj
8 Ocak 2008; 9:41:06 

vay bee artık trucklarla mı gidiyorsunuz okula "hocam"

bizim zamanımızda 206sı olan kraldı, son zamanlarda golfçüler vardı, bir tane de lacivert jaguar vardı. hey gidi günler...

9232 Mesaj
8 Ocak 2008; 17:06:50 

Ben ünv deyken daha ilk kasa Vectra lar vardı,kral onlardı birde Renault Concorde lar

Bu arada Rnger a kafayı taktım ama hanım pick-up tarzı araçları sevmiyor hayatta müşterek sonuçta,ama ne yalan söyleyeyim sedan araçla virajda limitleri zorlamayı sevdikce pick up tarzına hep mesafeli duracağım..

9232 Mesaj
8 Ocak 2008; 17:13:00 

Bu arada iki aracıda peşpeşe test ettim.

Ranger daha performanslı,direksiyonu daha başarılı,iç mekan daha kaliteli ve elit,donanım daha iyi.

L200 dış tasarımı daha havalı,arka kısım daha az zıplıyor.

278 Mesaj
10 Ocak 2008; 17:10:12 

Herkeze Merhaba
Yeni Ranger Hi-Rider AT 4x2 aldım. Yaklaşık 1 ay oldu. Kartalkayaya zincirsiz ve sorun yaşamadan çıkabildim aynı şekilde Uludağada sorun yaşamadan çıktı.
Araca tavan barı taktırmak istiyorum ama bir türlü bulamadım nerede yaptırabileceğim konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.

1866 Mesaj
10 Ocak 2008; 22:56:35 

sen yengeyi bence bi test sürüşüne götür bak o zaman fikri nasıl değişecek.
quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Ben ünv deyken daha ilk kasa Vectra lar vardı,kral onlardı birde Renault Concorde lar

Bu arada Rnger a kafayı taktım ama hanım pick-up tarzı araçları sevmiyor hayatta müşterek sonuçta,ama ne yalan söyleyeyim sedan araçla virajda limitleri zorlamayı sevdikce pick up tarzına hep mesafeli duracağım..

193 Mesaj
13 Ocak 2008; 12:51:59 

Tekrar merhaba arkadaşlar, yıllardır 1,6 benzinli kullandığım için rangerı en verimli, en ekonomik, motoru yormadan ne şekilde kullanabilirim.Yani ranger motoru kullanıcısından nasıl bir kullanım tarzını bekler.Mesela 1,6 benzinlide 3000 d/d gelmeden vites değiştiririm.Kulağım buna alışmıştır.Kısaca 2500 cc 143 hp lik bir pikapın kullanım karakteristiği ne olmalıdır.Vites geçişleri hangi noktalarda olmalıdır.Bunlarla ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

51 Mesaj
14 Ocak 2008; 0:56:18 

arkadaşlar hi-rider modelinin iç kısmının fotoları yokmu acaba?varsada yüklerseniz çok sevinirim...

FORD Hİ-RİDER

491 Mesaj
14 Ocak 2008; 1:41:53 

bugün 2008 ranger hi-rader modeli ile bi deneme yaptık ilk kalkışta iyi kalkamadım ama 14,5 sn de 0-100 e çıktı. demek ki 12,5-13 sn de 0-100 e çıkabilir. atak bi araç ama arkasın ağırlık olmadıkça 100 km den yukarı arkayı savuruyo.
birde fabrika verileri 17 sn nasıl oldu anlamadım. aracın altında da 265 taban kar lastikleri vardı.
neyse hakkını vermek gerekir atak araba. ama navara daha iyi.

278 Mesaj
14 Ocak 2008; 8:25:22 

quote:

Tekrar merhaba arkadaşlar, yıllardır 1,6 benzinli kullandığım için rangerı en verimli, en ekonomik, motoru yormadan ne şekilde kullanabilirim.Yani ranger motoru kullanıcısından nasıl bir kullanım tarzını bekler.Mesela 1,6 benzinlide 3000 d/d gelmeden vites değiştiririm.Kulağım buna alışmıştır.Kısaca 2500 cc 143 hp lik bir pikapın kullanım karakteristiği ne olmalıdır.Vites geçişleri hangi noktalarda olmalıdır.Bunlarla ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

4x2 otomatik vites 2500 devir gibi vites değiştiriyor. Eğer O/D OFF seçeneği ile kullanırsan vites değiştirme 4000-4500 devire kadar çıkıyor. Normal bir sürüşte 2500-3000 d/dak enuygunu bence.

193 Mesaj
14 Ocak 2008; 12:52:55 

Merhaba, yakında ford-otosan'ın servis onaylı aksesuarları çıkacak.Onları düşünebilirsin.Ne zaman çıkar bilemiyorum.Ben de ön koruma barı ve kasa kapatma sistemleri bakıyorum.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

278 Mesaj
14 Ocak 2008; 16:30:07 

quote:

Merhaba, yakında ford-otosan'ın servis onaylı aksesuarları çıkacak.Onları düşünebilirsin.Ne zaman çıkar bilemiyorum.Ben de ön koruma barı ve kasa kapatma sistemleri bakıyorum.

Ön koruma barın ı servisler takıyor. Ranger yazan bir ön koruma barını ben arabayı aldığım yerde taktırdım (500 ytl). Servisler kasa kapama uygulamaları mı yapacak? Kasa kapama nerede yapttırabilirim bilen yardımcı olsun..

193 Mesaj
14 Ocak 2008; 17:58:29 

Burada aksesuar bilgisi olan pek kimse yok sanırım.Daha önceden de ben yardım istemiştim ama, pek bilen çıkmadı.Evet ben test aşamasındaki bir rangerda görmüştüm.Ben beğendim.Ama bekleyemem diyorsan, piyasayı iyice bir araştır derim.Bu arada ön koruma barının fotosunu çekip yollayabilirmisin.Gerçi ben thunder modelindeki ön koruma barını taktırmak istiyorum ama 1.200 ytl istediler.Çıkma bulabilirsem onu taktıracağım.

quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

quote:

Ön koruma barın ı servisler takıyor. Ranger yazan bir ön koruma barını ben arabayı aldığım yerde taktırdım (500 ytl). Servisler kasa kapama uygulamaları mı yapacak? Kasa kapama nerede yapttırabilirim bilen yardımcı olsun..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

51 Mesaj
14 Ocak 2008; 23:08:11 

arkadaşlar hi-rider resimleri başka yokmuu yaa?_iç ve dış...

FORD Hİ-RİDER

586 Mesaj
15 Ocak 2008; 2:57:21 

ilk sayfadaki resimlerle ayni ici 2.5 milyar daha fazla verince ici deri kaplama oluyor diye biliyorum
arka kasa kapatma isini daha yeni arastirmaya basladim cok yuksek fiyatlar istediler ankarada 2350 + kdv gibi sadece duz kapak icin
bir de bu araclar normalde sehir ici bazi bolgelere giremiyor ama valilik izni alabiliyorsunuz servise gidip proseduru soracagim bir ara
on koruma taktirdim demissiniz on koruma celik mi yoksa demir gorunumlu plastik mi? cunki celikle olumlu kaza yapma durumunda %100 suc sizde oluyor arabanin orjinalinde yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ducky -- 22 Şubat 2008; 17:30:01 >

278 Mesaj
15 Ocak 2008; 8:15:22 

Arkadaşlar forumun ana sayfasından
-Motorlu araçlar
-Otomobilim
-Aksesuarlar
-Pick-up ve hafif ticari araçlar için aksesuarlar
kısmına girin pikapçı_abi diye bir üyenin kasa kapama resimleri var.

278 Mesaj
16 Ocak 2008; 16:56:46 

Akdeniz fibersan diye adanada bir firma var thunder modeline uygulaması

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ocak 2008; 17:03:22 

Güzel araba

51 Mesaj
16 Ocak 2008; 23:56:55 

gerçekten müthiş olmuş...M.M.K Bizlere bu resmi aktardığın için çok teşekkür ederim.çok sağol

FORD Hİ-RİDER

9232 Mesaj
17 Ocak 2008; 0:39:01 

Ranger gözüme hoş görünüyor ama L200 daha güzel görünüyordu.

Geçenlerde L200 e binince epey hevesim kırıldı,bence iç mekanda kullanılan plastik çok basit.

Ranger e binince tam tersi daha elit bir iç mekanla karşılaştım.

Ama en ucuz L200 bile yerden yüksekken Ranger alçak ancak Ranger ın baz donanımı L200 den daha iyi.
Sayfa:   [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Ford » Yeni Ford Ranger Kulübü
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Foruma Git
Bölümde Ara