Şimdi Ara

Yeni Ford Ranger Kulübü (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
20
Favori
363.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ESP benim için çok önemli.Sadece wildtrak te var sanırım.o da türkiye de yok galiba ya da fiyatı belirtilmemiş.
  • ARkadas lar ben bırsey sorucam sımdı sız e yardımlarınız ı beklıyorum ben bı araca almak uzereım ford ranger 2007 kasa ama ufak terkerleklı model den buldum bu araca sadece jant ve tekerlekterı buyuttuyunde Hi Rader modellerı ıle ne fark kalcıam fotorafını yuklıcem fotaraf ustunde ısartledıyım yerlere ek camurluklar Plastık farklı renklerde oluyor ya onlarda takılabılıyor mu ? acıl sekılde bıgılendırırsenız sevınırım !!!

Yeni Ford Ranger Kulübü
  • Herkez e slmlar arkadaslar
    Ben 2007 model ford ranger almak uzereyım bununla ılgılı sormakıstedıyım bı kac sorum var ?
    Ufak tekerleklı modelden buldum bunların jantların ı ve tekerlerklerın ı buyuttuyumde (Hİ RIDER) modellerı gıbı guruntuye sahıp olcak mı
    yoksa suspansuyonlar la urasmak mı gerekıce yukselmek falan gerecek mı ?
    Bide (Hİ RIDER) modellerınde camurlkların ustunde extradan plastık kapalar var onlar sonradan takıla bılırmı yanı ?
    Son olarakta Gunce yakınları nekdar
    yardımlarınız ıcın sımdıden tesekuurler !!!

Yeni Ford Ranger Kulübü

• bence hic ugrasma guzel kardesim 2008 model 4x2 xlt hi-rider modeli al dire sonrada standartı olmuyor temiz birtane bul al derim saygılarımla New Ford Ranger clubünede bekleriz 2012 ranger alanlar herkes orda saygılar.
  • slm arkadaşlar ben bu gruba yenı uye oldum bende bır ford ranger kullanıcısıyım .Daha yenı aldım arabamı 2013 son cıkan . Arabayı almadan once butun dıger markaların arabalarını test ettım. Ama ranger a bınınce dedım kı ben bu arabayı alıyorum dedim ve aldım cok memnunum .Sınıfının en genıs ıc hacmıne sahıp . Sınıfında en az kabın ıcıne ses alan arac pıck up sa RANGER :D
     Yeni Ford Ranger Kulübü
  • merhaba herkese 2009 ranger hi reader 4x2 otomatik aracım var soğuk havalarda motor arıza lambası yanıyor bunu geçtik bugünde sağ yanındaki ikaz lambası(Kare T ye benziyor) yandı sorun ne olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • bulunsun
  • son kasanın otomatik vitesini kullananlar deneeyimlerini paylaşabilirler mi ?

bi kaç sayfa öncesinde okudum kompresör sorunu var araç durmuyor diye. otomatikte bu tip bi problem yoktur diye düşünüyorum vitesten dolayı.
  • senturk_21 S kullanıcısına yanıt
    yag azaltmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragoon17

slm arkadaşlar ben bu gruba yenı uye oldum bende bır ford ranger kullanıcısıyım .Daha yenı aldım arabamı 2013 son cıkan . Arabayı almadan once butun dıger markaların arabalarını test ettım. Ama ranger a bınınce dedım kı ben bu arabayı alıyorum dedim ve aldım cok memnunum .Sınıfının en genıs ıc hacmıne sahıp . Sınıfında en az kabın ıcıne ses alan arac pıck up sa RANGER :D
     Yeni Ford Ranger Kulübü

Arkadaşım hayırlısı olsun kazasız belasız.çok dogru bir tercih yaptınız aklınıza takılan her soruya yardımcı olacagım new ford ranger kulübünede beklerim saygılarımla.

• Şu araç ne zaman TR de satılmaya başlanacak hemen alıcam 1 tane
     Yeni Ford Ranger Kulübü
    Ford Raptor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi International -- 23 Şubat 2014; 11:40:54 >
  • Değerli Ford Ranger 4x4 ve aynı sınıfa giren diğer marka kullanıcıları bize yapılan çok büyük bir haksızlık var buna itiraz eden varmı bilmiyorum ama ben bu haksızlığa karşı bir dava açma hazırlığı yapıyorum. Dava konusu araçlarımız maliye MTV açısından suv araç statüsüne alınıyor ulaştırma bakanlığı (fenni muayene,Egzoz testi ve hız sınırları açısından) kamyonet statüsüne alınıyor.
    Dava konusunda araçlarımızın hangi statüye girdiğinin bir eksper tarafından tespit edilmesini ve o statüdeki araçlar (otomobil ise otomobil gibi vergilendirilip otomobil gibi fenni muayene ve egzoz testi yapılmasını yok kamyonet ise kamyonet gibi vergilendirilip kamyonet gibi fenni muayene ve egzoz testine tabi tutulmasını) talep edeceğim.Bu konuda itirazı olan ve destek vermek isteyen arkadaşalar bana ulaşınız mail adresim recepsaglik@gmail.com.

• Selamün aleyküm,

İlk önce isuzu d-max almayı düşünüyordum ama daha sonra ranger da hoşuma gitti ve kararsız kaldım. 2007,2008 yada 2009 model ranger xlt arasında motor bakımından fark var mı acaba? Eğer kullanan arkadaşlar cevap verebilirse 100 km ortalama kaç litre yakıyor?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Bende 2009 model Ford Ranger 4x2 var Otomatik vites

Vitesin üzerindeki düğmeye basınca panelde bir ışık yanıyor ama ne anlama geldiğini anlamadım. yada o düğmenin ne işe yaradığının. Bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilirmisiniz ? Teşekkürler.
  • selamlar tüm üyeler.elimde ford ranger in ıhrac fazlası bır tshırtu var.orjınal ürün.45 50 cıvarıolucak sayı.toplu vermek oncelıklı dılegım. ama ıstenırse toplu kargo tek seferde verebılırım .bı ınceleyın lutfen. arasanız bulunmucak bır ürün
    burayıda ekleyebilirsiniz face

yeni üyeyim özel mesaj falan bi
  • sahibinden.com da ford ranger yazın tshirt ılanı cıkıcaktır.link almadı sanırım. bı bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gascer

Değerli Ford Ranger 4x4 ve aynı sınıfa giren diğer marka kullanıcıları bize yapılan çok büyük bir haksızlık var buna itiraz eden varmı bilmiyorum ama ben bu haksızlığa karşı bir dava açma hazırlığı yapıyorum. Dava konusu araçlarımız maliye MTV açısından suv araç statüsüne alınıyor ulaştırma bakanlığı (fenni muayene,Egzoz testi ve hız sınırları açısından) kamyonet statüsüne alınıyor.
    Dava konusunda araçlarımızın hangi statüye girdiğinin bir eksper tarafından tespit edilmesini ve o statüdeki araçlar (otomobil ise otomobil gibi vergilendirilip otomobil gibi fenni muayene ve egzoz testi yapılmasını yok kamyonet ise kamyonet gibi vergilendirilip kamyonet gibi fenni muayene ve egzoz testine tabi tutulmasını) talep edeceğim.Bu konuda itirazı olan ve destek vermek isteyen arkadaşalar bana ulaşınız mail adresim recepsaglik@gmail.com.

Recep Bey üzerinden hayli zaman geçmiş ama ben yine de söyleyeyim dedim: Sizin dediğinizi ben de yapmayı düşünürdüm ama hemen aklıma şu geldi, hadi Nasrettin Hoca'nın fil hikayesi gibi indirmedi bindirdi olursa ne olacak? Ulan madem dava açtınız, ben de ÖTV sini de normal araca çeviriyorum derse şu and 90 bin olan Ranger en az 250 bin olur. Gerçi almış olanların işine yarar ama
    Ben de ranger almayı düşünüyorum ama MTV si bayağı bir kalın geldi. Sanırım kasko %5 muhabbetinden şu anda yıllık 4900 filan oluyor, değil mi?

• Selamun Aleyküm arkadaşlar . Çok yakın zamanda 2008 Ranger 4x4 xlt alacağım inşallah .. Sizin görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum acilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eness41 -- 27 Ağustos 2014; 15:20:23 >
  • slm millet buda benim aslan parçası
     Yeni Ford Ranger Kulübü Yeni Ford Ranger Kulübü Yeni Ford Ranger Kulübü Yeni Ford Ranger Kulübü

• merhaba 2008 model rangers 4x4 tdci manuel vites motor arıza ısığı yanıyor sönmüyor ama arabada hissedilicek bi sorun bulamadım bu konuda bana yardım edermisinz
    bu linke yazarsanız sevinirimhttp://forum.donanimhaber.com/m_99251380/f_//tm.htm#99251380
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.