Şimdi Ara

Yeni Ford Ranger Kulübü (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
20
Favori
363.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence al ve kurtul

uzun süredir hanımın aracına binmiyordum walla pickuptan inip otomobile binince bayaa afalladım frenler konusunda bayağı sorun yaşadım. kafamı cama çarpacaktım hangisini kullanmak daha zor anlamadım gitti bu arada da hanımdan bayaa fırça yedim bidaha arabasını bana vermez herhalde
  • bayford agırlık baya güzel olmus
    gizli benimkisi beni baya rahatsız edio
    içime sinmedi ama senin sistem güzel
  • bayford , lokosit doğru söylüyor en mantıklı çözüm , al ve kurtul . Yoksa ömrünün sonuna kadar acısını çektirirler . ...

Hakikaten ben de hanımın astra hatcback e binince kendimi yerde gidiyormuş gibi hissediyorum . Frenler konusunda da lokositin başına gelenlerle benimki de aynı .

bayford , güle güle kullan . Çektiğin çileye ve uğraşmana deymiş . Ranger ini güzelleştirmeye çalışıp burada paylaşan herkese teşekkürler...
  • Arkadaşlar benim eşim illa rangere kullanıcağım diyor.
    versem bir türlü vermesem bir türlü ama becermeye başladı park sorunumuzuda çözersek gitti benim ranger.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayford

aklımdan yeni ford focus almak geçiyor ne dersiniz sevgili arkadaşlarım
    hanım beni bencillikle suçluyor gittin kendine göre araba aldın diyor,madem öyle banada otomotik bi araba almazsan binmem senin rangere diyor
    napacağız bilemiyorum
    bi akılverin

Yeni fiesta yı bir gör derim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.M.K.

Arkadaşlar bayford'un resimleri

Yeni Ford Ranger Kulübü

BU AGIRLIK OLAYI ARABANIN AURODİNAMİC YAPISINI BOZMUYORMU ? ARACA BUNUN + SIMIVAR YOKSA - SIMI ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fletch -- 26 Mart 2008; 17:45:33 >
  • şu janlar guzel araclarınız ıcın dusune bılırsıız

Yeni Ford Ranger Kulübü

Yeni Ford Ranger Kulübü
  • sevgili arkadaşlar çok tşk ederim
    emeklerimin karşılığını aldığımı düşünüyorum,ağırlıkla ilgili hiçbir sorun yok oldukça dengeli ve güvenli bir yere montaj yaptılar,denge sorunu neden olacak anlayamadım,
    park sensör profilinin krom olmasından dolayı estetik olduğunu düşünüyorum,kasa kapatma modelidekrom barların sökülmeden yapılmasından dolayı yine şık olduğunu düşünüyorum
    saygılar
  • sohbet ettiğim arkadaşlarımın bazılarının daha önceki araçları pickup mış sonra otomobile geçmişler ama birçoğu memnun kalmamış ekonomik durumu iyi olanlar 4x4 jip e terfi etmişler
    olmayanlarda yeni araçlarını tekrar pickup olarak değiştirmişler
    sonuç olarak pickup kullanan kişilerin tekrar otomobil kullanmaları oldukça zor ve sıkıntılı imiş
    saygılar
  • Tam kasa kapama örnekleri

Yeni Ford Ranger Kulübü

Yeni Ford Ranger Kulübü

Yeni Ford Ranger Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.M.K. -- 26 Mart 2008; 12:53:22 >

• Aman arkadaşlar araçları kullanırken dikat edin. ranger lar bu hallere gelmesin
    kaçla vurdu da bu hale geldi acaba?

Yeni Ford Ranger Kulübü

Yeni Ford Ranger Kulübü
  • quote:

Orjinalden alıntı: corian

quote:

Orjinalden alıntı: ford hi-rider

ducky aracını satılıga cıkarmıs acaba neden bilgisi olan varmı

Balon ...http://www.sahibinden.com/yeni_ranger_hi-_rider_otomatikWQQaXQQ6822689WQQpXQQdisplayitem Araç aynı araç değil , bence karlı resim güzel gözüküyor diye buradan alıntılanmış ... (ispat plakalıktaki yazı) (Hafiye gibiyim)

ducky kardeşim ne diyorsun bu duruma ... Söylentilere cevap verecekmisin?

yok hocam satiliga filan cikartmadim cikartmayi da dusunmuyorum yani kesinlikle..... super yakalamissin tesekkurler
    bu aralar sinav minav derken bilgisayar basina pek gecemedim koptum buradan biraz
    internetten baskalarinin resimlerine alinti yapilmasi dolandiricilik bence simdi baska insanalar da o ilani gorup benim arabayi sattigimi dusunecek soracaklar belki
    en azindan diger aracin plakasi gorunuyor de anlasiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ducky -- 26 Mart 2008; 16:37:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ducky

quote:

Orjinalden alıntı: corian

quote:

ducky aracını satılıga cıkarmıs acaba neden bilgisi olan varmı

Balon ...http://www.sahibinden.com/yeni_ranger_hi-_rider_otomatikWQQaXQQ6822689WQQpXQQdisplayitem Araç aynı araç değil , bence karlı resim güzel gözüküyor diye buradan alıntılanmış ... (ispat plakalıktaki yazı) (Hafiye gibiyim)

ducky kardeşim ne diyorsun bu duruma ... Söylentilere cevap verecekmisin?

yok hocam satiliga filan cikartmadim cikartmayi da dusunmuyorum yani kesinlikle..... super yakalamissin tesekkurler
    bu aralar sinav minav derken bilgisayar basina pek gecemedim koptum buradan biraz
    internetten baskalarinin resimlerine alinti yapilmasi dolandiricilik bence simdi baska insanalar da o ilani gorup benim arabayi sattigimi dusunecek soracaklar belki
    en azindan diger aracin plakasi gorunuyor de anlasiliyor

ducky
    rangere satıyorsun diye çok üzülmüştüm iyi oldum şimdi.

• valla resmi ilk gördügümde bende sasırdım acıklıga kavuştu sevindim:)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli

quote:

sarpuli
    hali hazırda hala arac yok bildigim kadarıyla su an temmuz teslim ama benim gibi sans yuzune gulerse birisi vaz gecebilir tek care belli aralıklarla bayileri aramak en ufagını bile ben hiç aramadıgım bi bayide umutum ykken buldum.kaskosu nu 950 ye yaptırdım ama 1300 gibi bildigim kadarıyla.maska masrafın yok kasko ve arac parası tabi sizin durumu bilmiom belki k2 isterler sizden

Yok k2 ile ilgili bir sorun yok peki plaka almak ücretsizmi yoksa kasko+sigortamı o kadar tutuyor? hali hazırda araç olmaması çok kötü kim bekler temmuza kadar :(

sıfır araba aldığın için plaka ve trafik sigortası verdiğin ücrete dahil senin sadece kasko yaptırman gerekecek kaskoda 1300-1500 ytl hasarsızlığın yoksa
    bayi senin 2008-1 pulunuda yatırmış olacağından sen 2008-2 pulu yatırcan temmuz 2008 de 420 ytl o kadar.
    araç bulmana yardımcı olmaya çalışırım grup içi tanıdıklar var (eğer mümkünse) kararın kesinleşince konuşalım...

Hımm anladım bilmiyorum karar veremedim 2.el bir L200 mü alsam 29.000 liraya felan yeni kasa bulunabiliyor ayrıca bir sorum daha var araca (sıfır ranger için) %100 kredi kullanmak mümkünmü veya adet nedir % kaç kullanılır?

• quote:

quote:

quote:

quote:

sarpuli
    hali hazırda hala arac yok bildigim kadarıyla su an temmuz teslim ama benim gibi sans yuzune gulerse birisi vaz gecebilir tek care belli aralıklarla bayileri aramak en ufagını bile ben hiç aramadıgım bi bayide umutum ykken buldum.kaskosu nu 950 ye yaptırdım ama 1300 gibi bildigim kadarıyla.maska masrafın yok kasko ve arac parası tabi sizin durumu bilmiom belki k2 isterler sizden

Yok k2 ile ilgili bir sorun yok peki plaka almak ücretsizmi yoksa kasko+sigortamı o kadar tutuyor? hali hazırda araç olmaması çok kötü kim bekler temmuza kadar :(

sıfır araba aldığın için plaka ve trafik sigortası verdiğin ücrete dahil senin sadece kasko yaptırman gerekecek kaskoda 1300-1500 ytl hasarsızlığın yoksa
    bayi senin 2008-1 pulunuda yatırmış olacağından sen 2008-2 pulu yatırcan temmuz 2008 de 420 ytl o kadar.
    araç bulmana yardımcı olmaya çalışırım grup içi tanıdıklar var (eğer mümkünse) kararın kesinleşince konuşalım...

Hımm anladım bilmiyorum karar veremedim 2.el bir L200 mü alsam 29.000 liraya felan yeni kasa bulunabiliyor ayrıca bir sorum daha var araca (sıfır ranger için) %100 kredi kullanmak mümkünmü veya adet nedir % kaç kullanılır?

Benim bildiğim plaka, trafik, ruhsat gibi masraflardan dolayı en az 2000-3000 ytl nakit istiyorlar

• dolardaki fiyat artısından dolayı araclar zamlanacak die düşünüyorum zati ufak ufak fiyatlar yukarı yapıo nisan ayında bi zam gelecegini düşünüyorum kredi işinide bankaların web sayfasından ogrenebilirsiniz.
  • Arkadasla su an Megane 2 Dci Sedan kullanıyoruz 2004 model dynamique modeli geçen gün renault bayisinde yeşil bir Ford Ranger gördüm 2006 model 4*4 140 hp sanırsam arka kısmıda kapalı çok beğendim aracı renault bayisi 4 000 YTL fark istedi.Ranger almak nasıl bir karar olur sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: guneyonur

Arkadasla su an Megane 2 Dci Sedan kullanıyoruz 2004 model dynamique modeli geçen gün renault bayisinde yeşil bir Ford Ranger gördüm 2006 model 4*4 140 hp sanırsam arka kısmıda kapalı çok beğendim aracı renault bayisi 4 000 YTL fark istedi.Ranger almak nasıl bir karar olur sizce?

Ranger kullananlara bu soru biraz yanlış olmuş ama

Ranger ın artılarını saymıyorum hepsi bu forumda var 2 şeye dikkat et derim
    1-Yıllık MTV vergisi 2500 ytl civarı
    2-Kasa starbox veya tam kabin şeklinde kapalıysa ruhsata işletilmiş olmasına dikkat et işlenmemişse 400 ytl masrafı var
  • Lokosit
    L200 4x2 kullananlar buraya topikinde dolaşıyorsun bizi ihmal ediyorsun
    1 haftadır ses seda yok senden
    özüne dön
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.