Şimdi Ara

Gran Turismo Sports'a 'Porshe Taycan' Ekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    17 Ekim 2017'de PlayStation 4 için piyasaya sürülen yarış oyunu Gran Turismo Sports'a yeni bir araç ekleniyor: "Porshe Taycan". Geçtiğimiz haftalarda oyuna 5 yeni araç ve yağmur eklenmişti. Şimdi ise ücretsiz olarak Elektrikli araba olan The Porsche Taycan Turbo S'i oyuna ekliyor. The Porsche Taycan Turbo S'in Ekim ayı içerisinde oyuna eklenmesi bekleniyor. Yayınlanan fragmanı ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı: 

Gran Turismo Sport, şimdiye kadar çıkmış en gerçekçi yarış simülasyonu olmak için oyuncuların karşısına çıkıyor. Geliştirici ekip Polyphony; oyunun grafik, fizik ve ses açısından oldukça gerçekçi olduğunu dile getiriyor. Gran Turismo Sport'a FIA Online şampiyonalar eşlik ediyor. Bu şampiyonalarda oyuncular Nations Cup'a katılabiliyor ve kendi ülkesini temsil edebiliyor. Gran Turismo Sport'un sanal gerçeklik kaskı PlayStation VR'ı destekleyebileceğini de belirtelim. 

• Klasik itici Avrupa arabası. Daha fazla Japon araçları eklense keşke (370Z, Silvia S15, MR2, RX8 vs)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • SPA bekliyoruz hala.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Focke-Wulf kullanıcısına yanıt
    + Nissan Silvia S13-S14 ve hala beklediğim iDx nismo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focke-Wulf

Klasik itici Avrupa arabası. Daha fazla Japon araçları eklense keşke (370Z, Silvia S15, MR2, RX8 vs)
    Büyük alman mühendisliğine lafmı ettiniz başınıza büyük bir bela aldınız getirin benim klavyemi.
  • Araba ekleyeceklerine pist ekleseler keşke,
    İstanbul park istiyorum artık, ecnebi pistlerde dönüp duruyorum yerli pist gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlık için: "Bazı hatalar var lütfen düzeltin"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.