Şimdi Ara

10.2 inç ekrana sahip 7. nesil iPad tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
6.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.2 inç ekrana sahip 7. nesil iPad tanıtıldı

Apple bugün düzenlediği etkinlikte 7. nesil iPad'i ya da bir başka deyişle iPad 7'yi tanıttı. Yeni nesil tablet öncekinden daha büyük 10.2 inç Retina ekranla geliyor. Tasarım olarak 9.7 inçlik modele oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Ayrıca tam boy Smart Keyboard ve Apple Pencil ile uyumlu olduğunu da belirtelim.

Ayrıca Bkz.iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
    Tablet dairesel Ana Ekran Butonu ve Touch ID teknolojisine sahip. Gücünü ise A10 Fusion işlemcisinden alıyor. Bununla birlikte Smart Connector bağlantısı da mevcut. Cihazın arka tarafında 8 megapiksellik tek bir kamera var. LED flaştan yoksun olan tabletin kulaklık girişi ise üst tarafta.

iPadOS ile çalışıyor

10.2 inç ekranlı 7. nesil iPad'in hücresel özellikli ve Wi-Fi versiyonları bulunuyor. Hücresel varyantın gigabit LTE bağlantısını desteklediği belirtildi. Yeni tablet, iPad için optimize edilmiş özel bir işletim sistemi olan iPadOS ile çalışıyor.

iPadOS, iPad için özel olarak tasarlanan kullanımı kolay multitasking seçenekleri, yeni Ana Ekran ve masaüstü sınıfı gezinme deneyimi gibi özellikler sunuyor. Aynı zamanda stereo ses sistemiyle donatılan tabletin ses kalitesi de son derece iyi.

iPad 7 Türkiye fiyatı 

Gelişmiş sensör ve kameraları geniş Retina ekranla bir araya getiren yeni iPad, oyun, alışveriş ve öğrenme yöntemlerinizi başka bir boyuta taşıyan etkileyici AR (Artırılmış Gerçeklik) deneyimleri vadediyor. 

iPad 7 bugünden itibaren yurt dışında 329 dolar karşılığında satışa sunulacak. Ön siparişe açılan tabletin gönderimine ay sonunda başlanacak. Türkiye fiyatı ise 2.499 TL'den başlıyor.

• Hala çerçevesiz ipad yapmadılar giriş modellerde. Kazıklamaya devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaş neden hala eski kalem için yapıyorsunuz? rahatsızmısınız nesiniz?

• ipad air her anlamda bu cihazdan daha üstün.

64gb ipad air 3350 tl yanında beats solo 3 hediyesiyle. bu ipad 2500 tl ve 32 gb.

ipad air a12 işlemciyle, 10.2 ipad a10 işlemciyle geliyor. böylesine bir çöp beklemiyordum.
  • Hala A10 mu gercekten? 3 senelik islemci koymak nedir ya gecen seneki ipadden ne farki var ki bunun?

• Hala a10 şaka gibi.
    Apple saçmaladı bugün net bir biçimde

• 3 sene öncesinin iphone yavaşlıyor ama 3 sene öncesinin işlemcisini kullanan ipad akıcı. nasıl oluyor? madem 3 yıl öncesinin işlemcisi ipad de akıcı neden iphone da değil? bilerek mi yavaşlatılıyor?
  • birkaç ay önce air almıştım ulan acaba pişman olur muyum diye korkuyla baktım neyse ki çöpmüş teşekkürler elma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1200 tl ye satamadiklari ipad air leri bi kac parca degistirerek satar size 2500 tl ye

apple her turlu dolandirir

• quote:

Orijinalden alıntı: XYLGN

3 sene öncesinin iphone yavaşlıyor ama 3 sene öncesinin işlemcisini kullanan ipad akıcı. nasıl oluyor? madem 3 yıl öncesinin işlemcisi ipad de akıcı neden iphone da değil? bilerek mi yavaşlatılıyor?
    3 sene öncesinin iphone un yavaşladığını kim söyledi ? 7 plus kullanıyorum hız ile a11 bionicden fark yok diyebilrim
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk çıktığında 7 plus sahibiydim; lakin bir X ya da Xs serisi deneyimlemediğin belli. Bu fiyatlarla kendinizi kandırmaya devam edin.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Rahat ol: Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılını kutladığında onlar da çerçeve cumhuriyetini bitirmiş olacaklar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AribyAriana

Ben de ilk çıktığında 7 plus sahibiydim; lakin bir X ya da Xs serisi deneyimlemediğin belli. Bu fiyatlarla kendinizi kandırmaya devam edin.
    iphone x le yan yana çok kez kullandım uygulama açılış hızlarınd gram fark yok
    youtube videolarında da izleyebilirsiniz
  • XYLGN X kullanıcısına yanıt
    Tabii ki bilerek yavaşlatılıyor, haberi de çıktı ya. Skandal oldu ya. Apple da itiraf etmek zorunda kaldı ya.

• XYLGN X kullanıcısına yanıt
    işlemcilerin ömrü var mobilde olan bir durum. şimdi iphone 6s kutusundan çıkartsan (sıfır) 3 yıllık telefona göre çok daha hızlı

• En azindan A11 gelir diye düsünmüstüm ama A10 koymak ayip gercekten!

• İpad 6 alırken çok arada kalmıştım. Bekleyip yeni model mi alsam diye işlemci tarafında değişen bir şey olmamış
  • A10 Fusion mı! Apple iPad'lerden vazgeçecek gibi...

iPad Air 3'te A12 Bionic işlemci var.

__________iPad Air 3 ve iPad 7 Geekbench___________
    Tek çekirdek= 4800 - 3379
    Çoklu Çekirdek= 11600 - 5495

• çöp , çerçevesiz pro varken bunlar çöp
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.